Reprezentačný revír pre kanceláriu prezidenta

pred 17 rokmi 3 týždnami #16193 od papo
Zaujímavá reakcia plná odborných stanovísk, donútila ma však prečítať si pozornejšie tvoj príspevok z 8. Apríla, 15:58. Slabšia povaha skolabuje nad rétorikou a hlbokou znalosťou problematiky.Od sociálnej oblasti po znalosti pravidiel demokracie. Len si netrúfam ťa niekde zaradiť, keď robotnícka trieda nevie čítať, tebe nejde písanie, kam podľa teba patríš? Prezidentský revír spájaš s nejakou skutočnou morálkou a respektovaním prav vlastnikov na vykon prava polovnictva na vlastnych pozemkoch, nejaký strachom poľovníckej verejnosti, tajným hlasovaním....Výkon hodný Machiavelliho(to nie je urážka). A zrejme sa vyznáš aj v politike, tak zasvätene o tom hovoríš.
<br/>Ale nedošlo mi už vôbec, koho si mal na mysli, že :,,O tom ci sa ma polovny revir Topolcianky vratit Prezidentskej kancelarii nema z nas moralne pravo nikto rozhodovat...,, A kto tu rozhodol?
<br/>Keby sa z týchto príspevkov mal navariť guľáš, asi by som namal odvahu ho ani ochutnať.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 týždnami #16197 od macek
No trocha by si mal zvážiť slova a neurážať robotníkov........... čo sú iní ľudia??? Sú presne takí ako ty......... len niekto je bohatší a niekto je chudobnejší..........
<br/>
<br/>No a keď si študovaný tak choď k učiteľovi, aby ti vrátil gorše, lebo gramatika ti akosi nejde.......

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 týždnami #16216 od mildo
neviem jak ty, ale ja mam vysoku skolu taze sa mylis....a za druhe to ze som ing. mi nebrani obhajovat ludove polovnictvo a branit ho pred tymi, o ktorych som pisal v poslednom prispevku
<br/>
<br/> a naozaj tvoj prispevok nema ani hlavu ani patu

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 týždnami #16218 od Jaro
Moja zena sa pyta takych co sa vystatuju a obycajnych ludi podcenuju o co su lepsi , citujem : &quot; tebe hovno holuby nosia aby si si ritku nezaspinil ? &quot; a dodava citujem &quot; ak nie tak sme si vsetci rovny bez ohladu na peniaze , vzdelanie , lebo aj tak umreme ! &quot; koniec citatu
<br/>zdravim PetraBacu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 týždnami #16219 od Jaro
miesto tych hviezdiciek tam malo byt Ho...no - teda ludsky exkrement ale akosi tu clovek moze napisat Pi... a ale Ho...no nejde napisat hehe

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 týždnami #16227 od Basky
Práve preto čo som napísal /Lesy SR majú dostatok možností aj ochotu - v zásade to berú ako povinnosť, ak to úrad prezidenta zažiada - usporiadať reprezentačné akcie pre prezidenta a štátnických hostí, na vysokej - zodpovedajúcej úrovni../, za snahou získať reprezentačný prezidentský revír vidím iné, ako tie dôvody, že reprezentovať... a práve mojími predchádzajúcimi príspevkami som chcel dôvodiť, že práve pre taký stav ako som opisoval že u Lesov SR je, poľovný revír ktorý by užívala a riadila iba prezidentská kancelária, nám naozaj netreba.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 týždnami #16229 od Basky
P.S. A isto by mnohí ocenili, keby sa na FÓRE čo najmenej používali osobné osočovania a zlomyseľné poznámky a viac sa používali logické argumenty a vyjadrené vlastné názory - no bez urážlivých kontextov, ale i bez zbytočnej ´precitlivelosti´.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 týždnami #16239 od laci
jaro, ked v nastaveniach vypnes cenzuru, *** sa nezobrazia...
<br/>l.
<br/>ps. a pozdrav editku..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 týždnami #16242 od Jaro
Laci dik teraz mozem hresit co mi hrdlo raci heheheheheheh :D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 týždnami #16313 od babrosX
Som jednoznačne proti, čo ak budúci prezident bude automobilový pretekár? Postavíme mu vlastný okruh (prenajmeme okruh v Brne)? No mohol by byť kozmonautom a návštevy budeme vystreľovať do vesmíru :) Starý ujo by sa mal zamyslieť nad tým čo rozpráva. Myslím si, že príležitostí má dosť a na to aby pred návštevou mohol povedať že je to jeho osobný revír ako prezidenta je to slabý argument. Hovorím NIE

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 týždnami #16317 od Jaro
coby chlapi , parlament schvali zakon ze kazdy nasledujuci prezident musi byt polovnikom aby mal prezidenstky revir vyuzitie a bude to vybavene :x:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 týždnami #16318 od Baikal
ale ved stary ujo je automobilovy pretekar ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 týždnami #16319 od Jaro

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 týždnami #16331 od babrosX
on sa iba hrá na automobilového pretekára :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 4 dňami #16846 od gajdos65
Topoľčianky nemajú zver v poľ.revíri tak treba dať niekomu nečo streliť a potom budú bubáčky na zazverenie.Ľutujem poľ. revíri okolo,lebo p.M.... má čo chce a teraz príde ďalší chce takticky ešte viacej.Tý čo strielajú zo štátneho sa tam nadrú, ako koňe.Majú to odpracované no niekto neuloví za život toľko čo niektorý za 5-rokov. Netreba žiadny poľov.revír,lebo niektorý poľovníci ( rýchlokurz) nerozoznajú srnca od srny , lanštiaka od vodiacej diviačice ,ktorá má pri sebe diviačatá.Zbohatlíci zamyslite sa a ďakujte tým čo Vám niečo zanechali.Zanecháte aj Vy?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 4 dňami #16849 od martin868
Odpoveď od martin868 na tému Reprezentačný revír pre kanceláriu prezidenta
moj nazor: na jednej strane chapem a suhlasim ze prezident potrebuje revir kde bude moct volat rozne statnicke delegacie alebo navstevy ktore maju zaujem polovat ale na strane druhej si myslim ze v reviroch LSR na celom slovensku urcite moze uspokojit vasen aj toho najnarocnejsieho hosta a tak isto vztvorit tie najlepsie podmienky pre akekolvek rokovanie alebo nefomalne stretnutie pri vinku... takze ak niekomu nestacia reviry LSR tak potom uz neviem. ale co som pocul od lesnikov aj z topolcianok tak pan prezident je naozaj normalny polovnik a fajn clovek takze ak by ten revir predsa len pretlacil tak sa nebojim ze by sa tam nehospodarilo polovnicky.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 4 dňami #16850 od martin868
Odpoveď od martin868 na tému Reprezentačný revír pre kanceláriu prezidenta
gajdos65: mam par otazociek. vysvetli mi prosim Ta: 1.podla coho usudzujes ze Topolcianky nemaju zver a ak by to tak bolo tak z coho by dali to nieco strelit? 2. preco lutujes polovne rev. okolol? podla coho zistujes ze clovek je zbohatlik? podla auta zbrane vedomosti??? zamestnanci LZ top.. sa tam naozaj nadru a aj napoluju to je pravda a v tom sa s Tebou zhodnem. pekny vecer.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 4 dňami #16853 od astronom
Tak pán prezident je fajn človek? A ja som si myslel že je to len taký starý ujo :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 4 dňami #16854 od babrosX
hej, o tom starom ..ujovi som aj ja počul :D. Podľa mňa by sa mal naučiť štrikovať a máme pokoj s ním aj s jeho revírom. Štátne lesy mu poskytnú dosť priestoru na poľovné vyžitie a myslím si, že na úrovni. Či je normálny alebo starý ujo to je jedno. Prezidentský revír mu nie je treba

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 dňami #16885 od gajdos65
Pozor pán prezident je fér poľovník nemôžem o ňom nič zlé napísať.Prezentuje poľovníctvo len v dobrom svetle.Priateľ od Zl.Mor. rozprával,že trofejová hodnota v týchto lesoch je slabšia ako po iné roky ak máte iné informácie tak napíšte nerád by som zavádzal iných a potom vyhodnotím rozprávanie toho môjho priateľa.Poľov. revíri ľutujem,lebo podnikateľ M..... poriadne zakrmoval zver tzv. stiahol ju a zatvoril do svojej ohrady.Som zvedavý, aká kvalita sa tam nachádza dnes.Zbohatlíci su rôzneho kalibru ak som sa niekoho dotkol tak prepáčte! Poznám aj super poľovníkov s tej skupiny čo majú ozaj poľov. vystupovanie a berú ohľad aj na tých starších a finančne slab.poľovníkov .Prispôsobia sa a rešpektujú väčšinu.O ostatných radšej nebudem písať však to niektorý pocítili na vlastnej koži .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.080 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 318 návštevníkov a žiadni členovia on-line