Moznosti spoluprace - polovnici a vlastnici offroadov

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #34709 od Eno_Nuno
vidím, že si tu budeš brnkať stále na svoju strunu ale ver tomu, že nie reči ale skutky robia chlapa chlapom! nový zakon je už tu, naštuduj si ho a možno sa dozvieš zaujímave veci. a možno budeš nepekne sklamaný.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #34711 od Jergus_L
a ja som si zasadil jablone doma ale iba s jadierok tak som zvedavi ked budu velke ci pojde niekto somnou na 4x4 ich aj zasadit do lesa niekedy cez letne prazdniny. ja som este neni polovnik lebo mam malo rokov ale pokial budu velke tak niejakeho polovnika zozeniek aby isiel aj on ked tato tema je o tom. tak som naozaj zvedavi ci mi niekto napise jeho adresu a naozaj pojde leba sa tu iba hadate a ty tomasfox si tiez radsej najdi frajerku lebo tu robis iba trapasi 8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #34716 od Jaro
pekne si mu to napisal Lap..n teda Jergus ! Frajerka to vyriesi :x :]:]:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #34862 od tomasfox
mne frajerka netreba uz som zenaty a mi sa nehadame len si piseme svoje nazory a o tom to je to sa mi tu paci ze tu ludia napisu svoje nazory a skusenosti a mozem sa stale nieco nove naucit ale dakujem aj za tvoj nazor treba sa ozvat;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #34863 od tomasfox
mas pravdu skutky robia chlapa chlapom a nie zakony

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #35004 od Jergus_L
no tak vidim, ze sa nikto neponukol ku spolupraci ale aj tak mate stastie lebo tie jadierka mi zasiahla nejaka pliesen alebo co a asi som ich vela polieval ale v sobotu si zasadim nove tak som zvedavi ci ich potom pojde niekto somnou zasadit na tom 4 krat 4 a hlavne ze kolko reci tu o tom bolo

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #35009 od tomasfox
jablone niesu paradajki co si cakal ze ich zasadis a o dva tyzdne mas priesady vhodne na visadenie do prirody a ked aj podrastu budes ich vediet zastepit ale nejde ani o to ale ty si tu dohodujes odvoz do lesa asi rok dopredu choj si radsej kupit zastepene jablonki take ktore nepotrebuju nejaku extra starostlivost ked ich chces vysadit do prirody a ak niesi z daleka tak ja ta tam zoberiem;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #35027 od Jergus_L
tomasfox a nemysly si ze ja to chcem sadit pre cigosov abi si chodili do lesa na jablka, mne to staci ak s toho budu planky ved takej srnke je to jedno ci to bude take alebo take jablko ked je hladna tak zje vsetko tak my vysvetli naco bi som ich mal vediet stepit???

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #35039 od tomasfox
tak to mas pravdu planki stacia zvieratam a aspon im to nikto nebude brat ale neviem ci ti tie mlade stromky zvierata nezozeru bude ich asi treba nejako ochranit

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.066 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 350 návštevníkov a žiadni členovia on-line