STRETNUTIE PRISPIEVATEĽOV PID

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #31883 od johny
Odpoveď od johny na tému STRETNUTIE PRISPIEVATEĽOV PID
Keďže sa jedná o stretnutie, pod hlavičkou Poľovníckej informačnej databázy, myslím že redaktori tejto stránky, vďaka ktorým vyzerá tak ako vyzerá majú právo vyjadriť svoj názor. Tak si vyprosíme vyjadrenia typu - nezapájajte sa do debaty okolo tejto témy.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #31903 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému STRETNUTIE PRISPIEVATEĽOV PID
svojim prispevkom som vobec nechcel brat pravo redaktorom tejto databazy reagovat na prispevky len som reagovalna niektore prispevky v pokece

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #32009 od lovec01
Odpoveď od lovec01 na tému STRETNUTIE PRISPIEVATEĽOV PID
Jaro :[:[:[ čo si urobil čechurikovi?!
<br/>pošli mi t.č. na hihino001@azet .sk - chcem s tebou hovoriť.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #32019 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému STRETNUTIE PRISPIEVATEĽOV PID
skusal som ti poslat mail ale je to neexistujuca adresa , tak na to som aj ja velice zvedavy co som komu urobil .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #32034 od LEON
Odpoveď od LEON na tému STRETNUTIE PRISPIEVATEĽOV PID
no co Jaro napsal jsi pravdu že akce kde jsou manželky přítelkyně a hlavně alkohol jsou z 99% jeden velkej průser:]:]:]:]:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #32037 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému STRETNUTIE PRISPIEVATEĽOV PID
:D:D:D inak Leon to som zvedavy co kto so mnou chce riesit lebo... mam totiz odlozeny text kde dotycna pise ze neodisla s PID kvoli mne ,az taky pan boh nie som aby kvoli mne ludia odtialto odchadzali a ani nemam na tom najmensi zaujem .
<br/>
<br/>Inak LOVEC01 po tom co som obdrzal dokaz o tom ze to nie je kvoli mne tak nemame o com diskutovat .
<br/>
<br/>ps : Lovec01 CHCENIE je pekna vlastnost . :x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #32076 od cechurik
Odpoveď od cechurik na tému STRETNUTIE PRISPIEVATEĽOV PID
Ahojte,
<br/>aby sme predisli preposielaniu mailov medzi vami:
<br/>Jaro ma pravdu, sice neviem kde zobral toho pana boha, i ked by nim mozno chcel byt, ale nie je to iba kvoli nemu. Jaro moze iba zato, ze za posledne dva tyzdne, odkedy rozputal nenavistnu debatu proti babam na stretnutiu PID, dost vela ludi znechutil a rozhadal. Ale Jaro mozes zato, ze som z PID vymazala moje fotky a ze sem uz nechcem chodit.
<br/>Dovodom, preco som zacala chodit na PIDko menej bolo hlavne to, ze som vela casu, ktory som mohla vyuzit inak, venovala pokecu, ktory podla mna v poslednej dobe zacinal byt akosi o nicom. Ale urcite by som bola prisla obcas pozdravit par ludi, ktorych mam rada a obcas pridala nieco nove do galerky.
<br/>Jaro a ked mas so mnou problem, tak si to mohol pisat pod sklo mne a nie mojim kamaratom, i ked pri tebe clovek nevie, ci to nebolo zo srandy, kedze si mi minule napisal, ze som nepochopila tvoje srandovanie tipu: naco brat baby na stretko, ked nam aj tak nedaju apod.
<br/>
<br/>Majte sa a uz to prosim vas nerieste.
<br/>Pekny den
<br/>Danka

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #32077 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému STRETNUTIE PRISPIEVATEĽOV PID
NO takze to co tu je napisane mila Cechurik je pekna kravina . Nikto nerozputal ziadnu nenavistnu debatu voci zenskemu pokoleniu .Ak niekto nechape srandu prosim to co si tu uviedla je vytrhnute s kontextu . Za prve som napisal ze nesuhlasim s tym aby sa zeny zucastnili stretnutia PID tak ako to bolo na prvom stretnuti . Mala si spomenut aj tych co so mnou suhlasili ale asi som bol jediny . No nevadi beriem ostany su tvoji kamosi . Za druhe som napisal ze sa prisposobim vacsine tj ked sa dohodnu ludia co tam idu ze sa nebudu klast pravidla a robit rozdieli OK . Za dalsie som napisal ze stretnutia sa nezucastnim , lebo som pozvany na uplne inu akciu v tom case . Za dalsie neviem kto vedie nejaku debatu voci babam posledne dva tyzdne ?! Pokial viem s tvojou osobou nekomunikujem asi 2 tyzdne nie preto ze mam nejaky dovod ale preto ze sa mi nechce . Pokial ma chces verejne ociernovat nech sa paci nemam s tym najmensi problem a tvoj odchod s PID nie je anio v najmensom moja chyba o ziadnej neviem . To ze si ja robim srandu medzi svojimi kamaratmi na ukor nikoho menovaneho a oni tiez za mnou v nicom nezaostavaju to je moja vec . Nikoho som neurazil ani som sa o nom hanlivo nevyjadril . Povedal som si svoj nazor a tym to pre mna haslo . Ale ked to niekto berie osobne hoci sa ho to netyka no co uz aj taki ludia su medzi nami . Ohladom tvojej galerky sa vyjadrovat nebudem lebo ak by som mal pospominat reakcie &quot; tvojich akoze &quot; kamaratov asi by si sa divila . Ale ludia co sa takto vyjadrovali mozu ostat kludny nie som s tych co tu zacnu menovat kto co na koho povedal alebo nepovedal alebo urobil alebo neurobil .
<br/>
<br/>no pouzijem jeden citat od nemenovanej osoby ale ty budes vediet komu si ho pisala .
<br/>
<br/>
<br/>[r] Danka mi písala teraz, že neodišla kůli tebe :):):) [/r]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #32078 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému STRETNUTIE PRISPIEVATEĽOV PID
[r]Aby sme sa vyhli zbytocnym potickam koho zas v najblizsej dobe vystve moja osoba z PID tak tu prehlasujem ze sa uz nikdy podotykam nikdy nebudem verejne zucastnovat diskusie na POKECI PID . [/r]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #32080 od zalesak
Odpoveď od zalesak na tému STRETNUTIE PRISPIEVATEĽOV PID
Nepoznáme sa veľmi ale je vidieť že si ješitna a riadne, ja pokiaľ mam s niekym problém tak buď si ho vyrozprávame alebo ak si nemám čo povedať s tým dotičnym nebudem si s ním písať. Nehnevaj sa, ale tvoje správanie sa mi zdá detinské. Ak ti Jaro nesedí tak s ním nepíš a hotovo tým je problem vyriešený a nie oduvaš sa tu ako malé dievčatko, čo potrebuješ aby sa ti niekto líškal že vráť sa čechúrik, preboha sme dospelý ľudia tak sa aj tak správaj a hotovo.
<br/>Ak tu maš priateľov tak sa im venuj a choď ďalej na tuto stránku a nepíš keci že ťa Jaro vyhnal, alebo zapríčinil tvoj odchod z PID.
<br/>:x:x:x:x:x:x:x:x
<br/>
<br/>PS: koľko ľudí toľko chutí a nemusíme si všetci padnúť do oka. ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #32084 od lovec01
Odpoveď od lovec01 na tému STRETNUTIE PRISPIEVATEĽOV PID
8o8o8o Toto - &quot;hihino001&quot; je neexistujúca adresa?
<br/>no neva, myslím že sa to tu už aj tak dosť preberalo.;/

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #32090 od johny
Odpoveď od johny na tému STRETNUTIE PRISPIEVATEĽOV PID
Nuž takto to dopadne keď niekto neznesie chlapské vyrývanie. 100 krát by som už odišiel keby som sa mal uraziť na všetko čo mi Jaro napísal ... Ale ja viem ako to myslí a vždy mu to kvalitne vrátim. Keď sme rozpútali tú akože nenávistnú debatu o babách na stretku, tak to sme sa dohodli cez ICQ že ideme do Vás vŕtať aby sme si overili ako budete reagovať na na stretku na pripité sprosté poznámky a či ich budete brať s nadhľadom. No asi to ty osobne s nadhľadom neberieš. Pokec PID je super vec pretože mám cezeň kontakt s kamarátmi poľovníkmi, lenže v poslednej dobe keď ho zapnem, je to tam samá pusinka, srdiečko alebo kvietok. Tak sa už večer ani neprihlasujem aby som nemusel manželke vysvetľovať že ozaj si píšem s poľovníkmi. Kto chce byť medzi nami, musí si vedieť urobiť srandu aj zo seba a občas si zahryznúť do pery pri štipľavých poznámkach iných. a teraz poviem na plnú hubu niečo, čo som ani nechel povedať, ale prinútila si ma k tomu. Kým tu neboli baby, neboli ani problémy. Ale pravda je že niektoré mi prirástli k srdcu ako ostatní kamaráti a je mi jedno že nemajú fúzy. A nakoniec ... je dobré že sa to takto vydiskutuje pred stretnutím, kde sa už potom zíde len správna partia ako po iné roky, pevne tomu verím a už teraz sa teším. Takže kto nie je urážlivý, ješitný, namyslený alebo domýšľavý, horsa posielať našej Evičke peniažky na účet. Aby som tam s ňou nebol sám, lebo to by nem dopadlo dobre ... :D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #32094 od cechurik
Odpoveď od cechurik na tému STRETNUTIE PRISPIEVATEĽOV PID
Ahojte,
<br/>uz som nechcela reagovat ale aj tak. Tymto sa ospravedlnujem vsetkym, ktorych som sa nejako dotkla, najviac Jarovi. Mozno ma Zalesak pravdu, Jaro mi nesadol, pravdepodobne pre ten jeho styl humoru. Pravdu ma aj v tom, ze som obcas ako male decko, ale nemyslim si, ze som jesitna a namyslena, ze nemam zmysel pre humor. To vsak mozu posudit iba ti, ktori ma osobne poznaju. V kazdom pripade ma to cele mrzi a teraz viem, ze pisat nieco, ked ma clovek v sebe plno emocii, nie je dobry napad. Jaro prosim Ta aby si dalej chodil na pokec a kvoli niekomu ako ja sa nenechal znechutit. Ten citat, ktory tam nizsie spominas si myslim, ze nie je presny ale ak ho napisala osoba, ktoru tipujem, som ozaj sklamana ale verte mi, ze som sa z tohoto celeho poucila. Nastastie nas teraz s nasim gaucakom caka vela prace a ked bude dlhsie svetlo, chcem sa venovat viac aj konovi.
<br/>
<br/>Este raz sa ospravedlnujem za unahlene reakcie, zelam vam vsetko dobre a nech sa vam stretko vydari minimalne tak ako po ine roky.
<br/>
<br/>Danka

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #32095 od johny
Odpoveď od johny na tému STRETNUTIE PRISPIEVATEĽOV PID
Dobre hovoríš, súvisle .... a navrhujem túto tému venovať už len pripravovanému stretnutiu

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #32127 od mirojevo
Odpoveď od mirojevo na tému STRETNUTIE PRISPIEVATEĽOV PID
evicka , prosim ta kolko ludi uz mas prihlasenych ??
<br/>a vekovo to tam je ako ?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #32139 od saujaegerdany
Odpoveď od saujaegerdany na tému STRETNUTIE PRISPIEVATEĽOV PID
Jardo nikdy nerikej nikdy :D:x:D:x:D:x:D:x:D:x:D:x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #32142 od saujaegerdany
Odpoveď od saujaegerdany na tému STRETNUTIE PRISPIEVATEĽOV PID
Boha nevim jestli uz jsem taky tak jesitny, ze se semnou nebavi nekteri kamaradi z PID: Podle meho nazoru je to tady horsi jak v materske skolce. Clovek pomalu nevi o co jde a dozvida se od druhych, ze ten a ten, je na mne nastvany i kdyz ja sam nevim vubec PROC????? Nejhorsi je na tom vsak to,ze dotycni se chovaji jako male deti a neumi mi uprimne rict &quot;Ty kokot, co si to tam o mne rozpraval&quot; Asi by potom clovek vedel na cem je a mozna by se to vsechno dalo dohromady. Proto rikam i ja otevrene,jestli nekoho urazim svymi nekdy nevhodnymi zerty,tak mi to prosim Vas napiste,jak pod sklem nebo treba mailem. Ve vetsine pripadu to vse myslim ve srande,ale opravdu se muze stat, ze si to nekdo vezme velmi osobne!!! Take jsem zjistil ze ne kazdy den je posviceni,a tedy pokud ma clovek spatnou naladu, by na PID ,teda aspon do pokecu nemel lezt.Mozna ze si nekteri mysli, ze tam najdou odreagovani,ale ono se to prave muze otocit a misto toho to muze vyeskalovat v nejaky problem.Jinak preji vsem pevne nervy a LOVU ZDAR !!!!;););):D:D:D:D:D:D:D:D8-L8-L8-L8-L8-L8-L8-L8-L8-L8-L8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #32153 od evicka
Odpoveď od evicka na tému STRETNUTIE PRISPIEVATEĽOV PID
Záväznú prihlášku zatiaľ nemám :D, ale na to je hádam ešte čas...........ale predbežný záujem je tých 12 - 15 ľudí :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #32154 od evicka
Odpoveď od evicka na tému STRETNUTIE PRISPIEVATEĽOV PID
Dany, ........se neříká :]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #32179 od saujaegerdany
Odpoveď od saujaegerdany na tému STRETNUTIE PRISPIEVATEĽOV PID
Evicka promin,chtel jsem napsat &quot;ty dobra dusa&quot; :D:D:D:D:D;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.197 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 314 návštevníkov a žiadni členovia on-line