Som hosť,mám hosťa,robím doprovod pri love.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #21903 od Lubo1
Tak LOVU ZDAR;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #22011 od michaLL
Lovu zdar

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #22864 od michaLL
lubo1: nevies ci budes robit doprovod od pondelka?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #22900 od Lubo1
Tak ides do Presova? Michal je velmi dobry chlap, no je zo susedneho OZ, takze doprovod bude robit bud on, alebo lesnik. Ak by si poloval v Slanskych, mohli by sme sa stretnut.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #22912 od pavelb
Ahoj lubo1, jelen je ešte voľný.....?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #22915 od Lubo1
Aka vekova trieda?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #22922 od michaLL
asi v Slanskych,cislo mt ma Ing.Fedorko tak brnkni a dojdi na jeden:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #22948 od pavel_bohac
Odpoveď od pavel_bohac na tému Som hosť,mám hosťa,robím doprovod pri love.
III. a vyššie.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #22956 od Lubo1
No len tu si treba uvedomit ze ruja je uz u konca. Ale trojka je urcite este volna v Sobranciach, jemu to tam tiez dobre klapalo, a v Slovenskom raji je asi este tiez volna IV. Kontakt na Sobrance: Ing.Hanko 0918333804. Na Stefana F. som uz kontakt dal. U mna su volne uz len "klepetace"/II.VT/. :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #23117 od michaLL
lubo1: diana mi dopriala a podarilo sa mi ulovit 5 rocneho jelena osmoraka. poloval som na Majdane a sprievod robil Dusan a priam neskutocne dobre. je to vela pisania a tak niekedy inokedy. plny zazitkov a emocii idem oddychnut.;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #23123 od Lubo1
Gratulujem. Posli fotky. Rano som bol v Presove a volal so Stefanom, takze som predpokladal, ze ide o teba. Som rad, ze sa ti v statnych lesoch zdarilo a bol si spokojny. Takze LOVU ZDAR.:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #23163 od michaLL
Spokojny je slabe slovo, chata perfektna,vsetko ciste a pripravene, Dusan nemal chybu.Dokonale poznal revir,kazdu priehlbinku.Skratka isiel na 100% a uspech a uloveny jelen tomu odpoveda.SUPER.Toto by som doprial kazdemu hostovi.
<br/>Pockali Ing. F.ma pockal v Presove,zaviedol ma na spravu,predstavil spravcu,poklebetili sme a isli na chatu.Tam ma uz cakal Dusan,ubytoval ma a isli sme von,ujasnili sme si pravidla a vsetko sa to zacalo. Uz na prvej vychadzke som mal jelena,no postavil sa za JEDNU JEDINU bukovu haluz a nedalo sa strelit.Jelene revali jedna radost,jediny problem bolo suchotajuce listie ktore davalo jelenickam a jelenom vediet ze ideme.Velmi ma mrzi ze som isiel domov skor.Manzelka sa gulatie a tak po uspesnej polovacke nastala zmena priorit:)
<br/>LOVU ZDAR!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #23182 od nugy
Gratulujem! LOVU ZDAR!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #23255 od Lubo1
Aspon zopar ludi si utvori aj normalny nazor na lesnikov a uzna, ze su to chlapi, ktori maju prehlad a skusenosti, a nie su to monterkovi polovnici, zenuci sa za kuskom masa.8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #23258 od puro
Michall gratulujem.A monterkovi pekne ,nám na hosťovačku často c hodia maskáčovi.Dnes je doba že nie je problém dať na seba niečo slušné za dobrú cenu.Je to strašné človek si pripadá ako v armáde.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #23268 od Lubo1
No ono take CAMO by som si aj ja rad na seba navliekol. Ale prist na polovacku v klasickych maskacoch, lebo su &quot;bomovo nepremokave a neviem ako kvalitne&quot; je vhodne tak akurat do honu. Ale len pre tych bez flint. Kultura musi byt. A bohuzial, ci chvalabohu, budu sa musiet stvornabojovi polovnici, ktorych zaujem o polovnictvo konci vo vizii masa v mrazaku, ktori prepocitava, ci sa mu oplati kupit flintu za 9.000 ci 8.5OO, aby mal na patrony s polovnictvom rozlucit. Takze uz teraz im s radostou kyvem PA PA chlapci.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #23292 od michaLL
lubo1: daj mail a poslem ti foto.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #23318 od Lubo1
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #24373 od moron
Ahoj chtěl bych takhle poděkovat mému dobrému kamarádovi (on už bude vědět) za krásně strávený víkend na dančí říji. Jeho znalost zvěře, revíru i zajištění programu bylo perfektní, přesto že bylo počasí nadraka, daňkům to jen pomohlo a rochali jak o život. Přivedl mě k možnosi lovit mého prvního daňka kdy jsme viděli i další kusy no a bohužel jako host jsem ho sklamal a daňka na 2 rany minul, možná postřelil...barva nikde jen co do hrsti stříže.Nakonec jsme nic nenašli ani s barvářem a přidal jsem mui jen starosti. Ještě jednou mu děkuju za zážitek, který mi umožnil za trpělivost kt měl a všem průvodcům i hostům přeju hodně trpělivosti, rovnou mušku a trošku toho štěstí.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #24436 od Lubo1
Ak mozem, rad by som sa spytal akou zbranou a na aku vzdialenost. Ale inac to sa stava. Vela stastia pri love.:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.084 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 307 návštevníkov a žiadni členovia on-line