puškohľady VIXEN

pred 16 rokmi 1 mesiacom #32935 od Elo
puškohľady VIXEN bolo vytvorené Elo
Máte niekto nejaké skúsenosti s japonskými puškohladmi VIXEN? Konkrétne napr. 1,5-6x42 RD? Oproti Meopte sú cenovo drahšie, záruka 3O rokov, oceľový tubus, kríž v zadnej ohniskovej rovine - pri zväčšení sa nemení hrúbka kríža. Výhodou je červený bod, ktorý Meopta pri 1,5-6 nemá:(
<br/>Čo vy na to?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 týždnami #33486 od forester01
Odpoveď od forester01 na tému puškohľady VIXEN
Skúsenosti nemám žiadne, ale vyzerajú dosť lákavo. Teda až na tú cenu. V Myslivosti bežia reklamy nan uz dost dlho ako &quot;vybavenie profesionalov&quot;. Tiez by som privital, keby sa ozval niekto, kto ma konkretnu skusenost. Neviem aku intenzitu ma cerveny bod, ci napr vecer neoslnuje, ako to je so servisom a pod. Uvazoval som nad nim, dokonca nad tymto konkretnym typom ako s jednou alternativou na trojak.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 týždnami #33595 od pepies
Odpoveď od pepies na tému puškohľady VIXEN
Zdravím Ťa optiku Vixen ti môžem len vrele doporučiť je fakt super!!!Ja mám sice 2,5-10x56 ale kamaráti májú aj 1,5-6x42.Ináč stou cenou že je drahší ako Meopta memáš pravdu.Dováža ho fi.Jedlička zo Zelenča pri Trnave.Tel.č.033/5541502 kúp si ho stojí to za to!!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 7 mesiacmi #38366 od hohenlohe
Odpoveď od hohenlohe na tému puškohľady VIXEN
posuvam otázku.. nenájdu sa čerství majitelia Vixena? rozmyslam nad 8x56, vyhoda je ze maju bod a 30 rokov zaruku..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 7 mesiacmi #38409 od pepies
Odpoveď od pepies na tému puškohľady VIXEN
Milý majitel Tatier:):):)kupu Vixena ti možem len vrele doporučit.ale už su dlhsie čakacie doby...zavolaj do zelenča 0335541502.ja mam 2,5-10x56 a som snim max.spokojný.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 7 mesiacmi #38410 od hohenlohe
Odpoveď od hohenlohe na tému puškohľady VIXEN
Tak dik.. ale tatry predal ten moj sprostý bratranec za par korun nejakej Slovenskej republike.. :]:] inak ten Vixen som aj v Zel. pozeral, stačil by mi aj ten 8x56.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 7 mesiacmi #38415 od bombarder
Odpoveď od bombarder na tému puškohľady VIXEN
veru dlhsie;/

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #38491 od Lubo1
Odpoveď od Lubo1 na tému puškohľady VIXEN
Aby som nezakladal novu temu. Kupil som si dalekohlad Vixen Atrek 8x56. Bak4, FMC. Maximalna spokojnost. Pri porovnani s Bushnell H2O 8x42 je Bushnell iba divadelne kukatko s neodlepenou paskou zo sosoviek. Velmi dobry kontrast za sera a tmy. Pri jasnej oblohe /v noci, bez mesiaca/ sa do 150m daju jasne roznat kontury zvierata a urcit druh zveri na otvorenom priestranstve. Pri porovnani s puskohladom Meopta 3-12*50 bolo v puskohlade na cca 70m vidiet iba nezretelnu machulu, v dalekohlade sa dalo jasne rozoznat, o aku zver ide. Takze zatial spokojnost. Neni to sice ZEISS, ktory som mal zapozicany cez ruju, takze to mozem porovnat, ale v porovnani cena-kvalita maximalna spokojnost.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #38517 od PoloVlad
Odpoveď od PoloVlad na tému puškohľady VIXEN
lubo 1 a ak to nie je tajne, kolko si zan dal ?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #38570 od Lubo1
Odpoveď od Lubo1 na tému puškohľady VIXEN
75OO CZK

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #38907 od lacco1
Odpoveď od lacco1 na tému puškohľady VIXEN
A ešte prezraď na akú ráž si to zavesil, lebo 300.WinMag mi odpaľuje všetky puškohľady a už nemám chuť to posielať stále do opravy, tak som to popredal. Posledná obeť Meopta 3-12x50. Ale vydržala až po RWS, chvályhodné.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #38909 od axon
Odpoveď od axon na tému puškohľady VIXEN
Nič v zlom, ale lubo1 kúpil pozorovací ďalekohlad Vixen, nie puškový

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #38913 od Lubo1
Odpoveď od Lubo1 na tému puškohľady VIXEN
Velmi zaujimave. Aky typ zbrane? Nebude to svor niecim inym ako razou? Kamarat ma na Blaseri 300 WM, ktory som sam mal asi dva tyzdne, Docter a zatial mu to drzi dobre dva roky pri intenzivnom polovani.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #38941 od lacco1
Odpoveď od lacco1 na tému puškohľady VIXEN
Mal som to na CZ550 Magnum, teraz to mám na Brne, ale mám tam dobrý kompenzátor tak je to celkom príjemné strielanie až na ten hluk. Jáááj a porovnávať Docter s Meoptou. Meopta 7x50 mi teraz po oprave drží, optik povedal, že je to už trvácne. Uvidíme.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #38977 od Bubi
Odpoveď od Bubi na tému puškohľady VIXEN
Otec ma na CZ 550 Medium 7RM-Meoptu 7x50 uz asi 6r. a ziadny problem.Ja som mal Artemis 3000 na rovnakom kal. a ziadny problem.Meopta musi vydrzat.Kalibrom to nie je-skorej nahanaju vyrobu a kontrola si neplni na 100% povinnosti.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #42184 od Lubo1
Odpoveď od Lubo1 na tému puškohľady VIXEN
Dnes som na Sauerku nahodil Vixen 8x56, no uvidime na strelnici. Ale ta bodka v krizi je asi tak 4x mensia akov Meopte pri 8násobnom zvecseni.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #42205 od Miso300WM
Odpoveď od Miso300WM na tému puškohľady VIXEN
Ja som mal Meostar R1 3-12 x 56 s bodkou 2 roky na 300WM a ziadny problem ale otec mal taky isty len bez bodu na 308W a 8X57 a pokazila sa mu mechanika takze tiez si myslim, ze to nieje kalibrom ale hlavne tym puskohladom. Ja som ho predal presne preto co pise lubo, velka bodka ktora mi zakryvala zver a to aj pri mensich zvacseniach, strielal som max cez 5X alebo 6X, nahradil som ho Schmidt a Benderom 2,5 - 10 x 56 s bodkou a nema chybu, neda sa porovnat s Meoptou.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #42453 od janohorar
Odpoveď od janohorar na tému puškohľady VIXEN
Co tak vratit sa k téme, ma este niekto skusenosti s puskohladmi VIXEN tiez sa mi pozdavaju.Konkretne ma najviac zaujima model 1,5-6 x 42 s bodkou(od Meopty sa ho asi nedočkam)pritom tuto kombináciu zvacsenia a objektivu povazujem za najlepší univerzál.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #42456 od pepies
Odpoveď od pepies na tému puškohľady VIXEN
Janko ja ho mám a som sním spokojný ale je podla mna určený na spoločné polovačky lebo svetelna bodka je trosku vetsia.ale strielam s nou normálne aj na 80m je to len sila zvyku.ak mas konkrétne otázky kludne mi zavolaj 0905311188.a jeden z dovodu predaja gulobroku predávam...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #42459 od Bubi
Odpoveď od Bubi na tému puškohľady VIXEN
Sv.bod je velmi velky.Fakt len na spolocné polovacky....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.138 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 366 návštevníkov a žiadni členovia on-line