Negatívna "reklama"

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #25784 od sibo
Odpoveď od sibo na tému Negatívna "reklama"
papo nie je to celkom tak ako pises, treba pozriet zarucne podmienky, ziarovka je diel ktory podliha beznemu opotrebovaniu, pripadne to mozes nazvat ako spotrebny material a na ten moze byt zaruka obmedzena.
<br/>
<br/>A este ta trosku poopravim staci aby sa ta ista zavada aj ked je odstranitelna objavila 3 krat a bola min. 2 krat pred tym uz opravovana, uz vtedy mozes ziadat vymenu veci za novu alebo ziadat spat peniaze.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #25785 od sibo
Odpoveď od sibo na tému Negatívna &quot;reklama&quot;
a este doplnim musi to byt vada, ktora brani riadnemu uzivaniu veci.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #25809 od papo
Odpoveď od papo na tému Negatívna &quot;reklama&quot;
s tou treťou závadou máš pravdu:-o, no žiarovka v tomto prípade podľa popisu nepodľahla bežnému opotrebovaniu. do dôsledkov: mala by mať vyjadrenú dobu svietenia v hodinách. teda v záručnom liste by to malo byť uvedené. a pokiaľ nenaplnila parameter, je reklamovateľná. a 300 Sk hovorí o nejakom vyššom stupni kvality, teda v pohode treba do toho ísť.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #27474 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Negatívna &quot;reklama&quot;
Takže som pochodil nasledovne. Zbraň mi bola vrátená a reklamácia neuznaná, lebo je to cez dva roky. Takže mám nefunkčnú životunebezpečnú tureckú brokovnicu Gazelle v skrini. Dám ju znehodnotiť a zavesím na stenu, aby som videl aký som bol hlupák keď som kúpil taký šmejd. A ak veríte v obyčajnú ľudskú a obchodnícku slušnosť, tak v prípade poľovníctva Bogdan v Nových Zámkoch na to zabudnite.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #27493 od dusab
Odpoveď od dusab na tému Negatívna &quot;reklama&quot;
Co som ti vrale, ze ked je to cez dva roky tak je to v prdeli.
<br/>Inak s polovnictvom v Novych Zamkoch u Bogdana tiez nemam dobre skosenosti...vyvarovat sa im radsej.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #27873 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Negatívna &quot;reklama&quot;
Malý dodatok. Mali sme v sobotu spoločnú pre priateľov. Nakoľko syn chodí do honu a nemal vďaka tureckej kvalite a ochote Bogdana žiadnu brokovnicu, tak si vzal 7x57 ZKK , ak by bol nejaký problém. Nakoľko veľmi pršalo, spadol viackrát a poslednýkrát tak nešťastne, že zlomil veľmi peknú pažbu v krčku. Takže som k problémom s vyhodenými peniazmi za &quot;kvalitnú tureckú brokovnicu Gazelle&quot; pripočítal aj zhruba mínus 5000,- Sk za novú pažbu na sedmičku. Keď sa darí, tak sa darí. Prajem všetkým lepšie počasie a 10cm snehu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #27885 od mirob
Odpoveď od mirob na tému Negatívna &quot;reklama&quot;
niekto hovoril že to bol sauer(tá zlomená pažba)...fujha..ešte že tak...samozrejme že aj to zamrzí...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #27933 od pedro
Odpoveď od pedro na tému Negatívna &quot;reklama&quot;
Ešte by som mal na skúsenejších jednu otázku - keď mám právo na vrátenie peňazí - pri opakujúcej sa chybe platí pre predávajúceho 30 dňová lehota na vyjedrenie sa, alebo môžem požadovať peniaze hneď?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #27937 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Negatívna &quot;reklama&quot;
Prebieha to asi takto podľa mňou dvoch reklamovaných zbraní. Tvoj predajca ak nie je priamy dovozca objedná zbraň z nejakého veľkoskladu. Ak je problém ten z veľkoskladu ho nechce uznať /aspoň to sú moje skúsenosti/. Takže Tvoj predavač tvrdí, že sa nedá nič robiť, lebo ten vo veľkosklade mu to neuznal. Takže ostaneš medzi dvomi predajcami a ak sa do toho neobuješ včas a po mojich skúsenostiach okamžite s pomocou právnika a obchodnej inšpekcie,nemáš šancu. Niekto by Ti totiž musel buď vymeniť zbraň alebo vrátiť peniaze a to naši predajcovia zbraní /česť výnimkám/, robia veľmi neradi. Niekedy mám dojem, že tie lacnejšie brokovnice napr. berú len ako predaj utierok, alebo nejakého rýchlospotrebného tovaru. Časy, keď aj najlacnejšia ruská dvojka prežila III. generácie sú nenávratne preč. Nekupujte lacné brokovnice!!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #27971 od sibo
Odpoveď od sibo na tému Negatívna &quot;reklama&quot;
pedro odporucam ti pozriet sa na nasledujuce dva zakony
<br/>
<br/> zák. č. 250/2007 Z.z. o ochrane spotrebiteľa a zák. č. 40/1964 Zb. Občiansky zákonník v znení neskorších predpisov.
<br/>
<br/>1. co sa tyka vyjadrenia sa k reklamacii a k jej vybaveniu zakon o ochrane spotrebitela hovori nasledovne §18 odsek 4: Predávajúci alebo ním poverený zamestnanec alebo
<br/>iná povinná osoba určená na opravu je povinný vybaviť
<br/>reklamáciu ihneď, v zložitých prípadoch do troch
<br/>pracovných dní. Do tejto lehoty sa nezapočítava čas
<br/>potrebný na odborné posúdenie vady. Vybavenie reklamácie
<br/>však nesmie trvať dlhšie ako 30 dní. Po uplynutí
<br/>tejto lehoty má spotrebiteľ rovnaké práva, akoby išlo
<br/>o vadu, ktorú nemožno odstrániť. Predávajúci je povinný,
<br/>ak reklamáciu neuzná do troch pracovných dní, výrobok
<br/>zaslať na vlastné náklady na odborné posúdenie.
<br/>Predávajúci je povinný na požiadanie orgánu dozoru
<br/>zaslanie alebo výsledky odborného posúdenia preukázať.
<br/>
<br/>2. co sa tyka vratenia penazi toto popisuje obciansky zakonnik v §623 odsek 1: 5.5Kupujúci má právo na výmenu tovaru alebo právo na odstúpenie od zmluvy (vrátenie peňazí) aj vtedy, ak ide síce o odstrániteľnú vadu, ak však kupujúci nemôže pre opätovné vyskytnutie sa vady po oprave tovar riadne užívať. Za opätovné vyskytnutie sa vady po oprave sa považuje stav, ak sa rovnaká vada vyskytne tretí krát po jej aspoň dvoch predchádzajúcich opravách.
<br/>
<br/>dufam ze ti to pomoze

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #28065 od pedro
Odpoveď od pedro na tému Negatívna &quot;reklama&quot;
Vďaka!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #30616 od dusab
Odpoveď od dusab na tému Negatívna &quot;reklama&quot;
Tak dnes tu svojou negativnou reklamou musim prispiet aj ja. Chcel by som vsetkych polovnikov varovat pred predajnou zbrani a streliva NOVA.V. s.r.o.Kosice (JUDr. Vladimir Novakovsky), naklolko je podvodnik a klamar. Na tohto pana sa neda spolahnut, stretol som sa u neho s maximalnou neserioznostou a zavadzanim. Takym obchodnikom, ktori by si za 5 korun nechali vrtat v kolene sa treba oblukom vyhnut...
<br/>Ak sa budete niekedy chystat do Kosic tak by som radil sa tejto predajni vyhnut.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #30739 od Janos83
Odpoveď od Janos83 na tému Negatívna &quot;reklama&quot;
dusab, oslov ma na pokeci, keby som ja zabudol, chcem sa niečo opýtať;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #30788 od pedro
Odpoveď od pedro na tému Negatívna &quot;reklama&quot;
Ak máš stouto predajňou problém opíš ho konkrétne, lebo toto vážne zaváňa len &quot;negatívnou reklamou&quot;.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #30817 od dusab
Odpoveď od dusab na tému Negatívna &quot;reklama&quot;
Mal som mesiac u neho nieco slubene a rezervovane a nakoniec mi s usmevom na perach povedal, ze uz je to prec...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 9 mesiacmi #48733 od jonatan69
Odpoveď od jonatan69 na tému Negatívna &quot;reklama&quot;
Milý priateľ, to čo píšeš o predajni NOVA v Košiciach je svätá pravda. Majiteľ tejto predajne zdiera svojich zákazníkov 100% ziskom. Predáva staré šunky ktoré vykupuje za smiešne sumy a so 500% ziskom ich predáva. Je to nenažraný, arogatný a bezcharakterný obchodník. Má nás všetkých za hlupákov a skutočne je každý hlupák kto u neho nakupuje. Naštastie bol v Košiciach na terase otvorený nový obchod z poľovníckymi potrebami, kde bol predtým Spoločenský pavilón VSŽ, volá sa to Trigonus,a.s. Je to super krásna predajňa so super obsluhou, super cenami, s veľkým výberom za polovičné ceny ako sú v predajni NOVA. Doporučujem všetkým tento obchod navštíviť a zabudnete na predajňu NOVA.
<br/>
<br/>Podobný vydriduch ako je majiteľ predajne NOVA je aj majiteľ butiku s obnoseným vojenským prádlom tzv. Armyshop u Takáča na Južnej triede, aj tu mi bola ponúkaná podradná optika firmy Bushnell za ceny Schimdt Bendera. Aj toto je predajňa, ktorá nemože byť zatriedená do kategórie podradných bazárov.
<br/>
<br/>Slušná predajňa so slušnou obsluhou je na hlavnej ulici Poľovníctvo MN, len je slabý výber a vysoké ceny.
<br/>
<br/>Do predajne poľ. potrieb HUNTER Vám neodporúčam ani vstúpiť. Táto predajňa je na úrovni poslednej krčmy, ktorá bola v roku 1932 v Hačave zrušená z hygienických dôvodov. Už pri vstupe do tejto predajne Vás &quot;veľmi príjemne osloví jeden z dvoch buldogov - predavačov&quot; oslovením :&quot;Čo chcete?&quot;. Spamätáte sa len vtedy keď túto predajňu rýchlo opustíte a zaprisaháte sa, že nikdy do tejto diery nevstúpite. Sortiment veľmi slabý a strašne vysoké ceny.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.116 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 303 návštevníkov a žiadni členovia on-line