Problémy vo vlastnej organizácii

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6198 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Problémy vo vlastnej organizácii
Jager v gatoch asi nieco mam ale na to co ty poukazujes to asi nebude , ale inak pohoda . Uvediem ti nieco v skratke : Mam ziadost za prijatie clena do PZ . Jej zakl.cenom bol moj dedo len tak mimo ineho .( bohuzial uz poluje v inych reviroch ) . Po zisteni situacie a toho ako to v dnesnej dobe chodi v tom nemenovanom PZ nemam zaujem o vstup medzi tychto ludi . Su tam chlapi na pravom mieste , no bohuzial nie na veducich poziciach tie maju pod svojim vplyvom iny . Posledny klinec , ktory ma utvrdil o mojom rozhodnuti bol ked som isiel na danieliu ruju a stretol som nemenovaneho predsedu PZ a ten mi vyhraznym tonom povedal : Co sem lezez ked je ruja , polovnici budu na teba nasraty . Dlabal som na to reagovat na tento primitivny komentar . Neznizim sa na uroven tohoto pana . Nech si cele PZ pre mna za mna schovaju za klobuk ale do lesa mi zakazovat nikto nebude !!!!!
<br/>Takze Jager asi tolko k tvojej pripomienke . A to aky som ci nie som chlap to uz je na mne ako sa s tym vyrovnam . Na to aby ma niekto sudil , sa najprv musi pozriet do zrkadla a spytat sa sam seba : som lepsi ako on ?;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6216 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Problémy vo vlastnej organizácii
Jaro, možno máš problém rozoznať ochranára od ochranára. Ak ti ochranári v globále príliš nevoňajú, čo myslíš odkiaľ sa tu vzali? Myslíš si, že by tu boli, ak by prírodu v revíroch stačili chrániť poľovné spolky? Ja pod ochranárom, nevidím všelijako zmagorený ľudský poter, ktorý videl čosi v telke a potom mu niekto zmátožil mozog a pod pláštikom záchrany celého sveta ho hucká proti poľovníkom. Pod ochranárom vidím človeka, ktorý prírode rozumie a rozumie i tomu čo znamená zmyslupne hospodáriť v poľovných revíroch, tak aby z toho hospodárenia sa čosi ušlo i našim deťom a vnukom. Zmier sa s faktom, že sú tu i ochranári a radšej skús medzi nimi nájsť tých, ktorí ti môžu a aj vedia pomocť.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6217 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Problémy vo vlastnej organizácii
Dko myslim ze viem rozoznat ochranara od ochranara . Jeden druh sa stara a chrani hlavne v praxi - klobuk dole pred nimi ( zachrana Dropa , Dravce ) . A druhy druh co len tlacha hubou , pili posedy , rozbija krmelce a podjebava polovnikov kde sa da .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6242 od Jovic
Odpoveď od Jovic na tému Problémy vo vlastnej organizácii
Jaro, ale to platí aj o druhej strane. Poznám poľovníkov, ktorí pomáhajú prírode. Klobúk dole pred nimi.
<br/>A potom sú takí, ktorí majú len plno rečí o tom, „akí sú oni najväčší ochranári“. A rozoštvávajú normálnych poľovníkov a ochranárov kde sa to len dá. A je to poznať aj na tomto fóre.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #31132 od lacika85
Odpoveď od lacika85 na tému Problémy vo vlastnej organizácii
Doporučujem kúpiť si veľké zrkadlo a nech sa pozrie každý z nás do neho a potom ....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.110 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 289 návštevníkov a žiadni členovia on-line