Nová tvár PaR

pred 17 rokmi 3 týždnami #18705 od johny
Nová tvár PaR bolo vytvorené johny
Tak čo na to poviete? Ako sa Vám pozdáva nová tvár PaR? Je rozhodne živší ... farebnejší, reklama je daň, na ktorú som si už zvykol ... A poľovníctvo má väčší priestor ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 týždnami #18710 od pedro
Odpoveď od pedro na tému Nová tvár PaR
Faktom je že PaR otec odoberal od roku 1980 ja som k tomu nekôr predplatil českú Myslivost a dnes už odoberám len tú lebo bohužiaľ úroveň slovenských odborných časopisov je na katasrofálnej úrovni - máme ich tri, ale ani jeden poriadny!!! A aby ste si nemysleli že viem len kritizovať jeden príklad - napísal som odborný článok ohľadom reprodukcie psov a chcel som ho publikovať - oslovil som Hubertlov, ale ani mi len neodpovedali. Článok napokon vyšiel v Myslivosti bez akýchkoľvek problémov.
<br/>(Smrčo, Mojžišová: Herpesvírusová choroba psov, Lovecký pes č.2/2007 - príloha časopisu Myslivost )

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 týždnami #18717 od peterbaca
Odpoveď od peterbaca na tému Nová tvár PaR
presne tak,stale je to len urciata samizdatova forma,suhlasim aj ja som velakrat poslal
<br/>clanok na uverejnenie,nikdy nic neuverejnili,Hubertlov alebo Nase polovnictvo bezproblemov uverejnili,SPZ malo problemy s financovanim PaR tak ho asi prekseftovali,
<br/>preco asi HUBERTLOV nema problemy,pritom nevybera 2 percenta z dani,ako je mozne,ze taka organizacia ako SPZ nedokazala utiahnut svoj tradicny casopis,ked mu plynu len z clenskych prispevkov tolke peniaze---HUBERTLOV zije sam,bez nejakych pravidelnych,nasich prispevkov,vyzyvam vas vsetkych dobre sa zamyslite nad tymto vsetkym a pokial vam zalezi na skutocnom polovnictve TREBA NOVE VEDENIE-S P Z-
<br/>alebo to s tym casopisom bolo upratovanie pred volbami ...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 týždnami #18722 od papo
Odpoveď od papo na tému Nová tvár PaR
Som domýlený, tak ako je to s tým časopisom? Samizdat? Upratovanie? Prekšeftovali?. Za 2% daní? A za to, že zmenili producenta, treba zmeniť vedenie?
<br/>Táto konfigurácia názorov mi pripomína, ako keby som chcel cez procesor 286tky nainštalovať W XP a takýto mi to bude dávať výsledok.
<br/>Máš vôbec predstavu o vydávaní časopisu? Vedenie SPZ tlačilo PaR s vysokými nákladmi, tak ich treba odvolať, lebo zachránili náš časopis?
<br/>Dám ti priateľskú(úprimnú) radu, aby ti nepraskla žlč. Nekupuj si ho. Nečítaj ho, keď škodí tvojmu zdraviu. A podobne to sprav aj s ostatným, čo ťa vytáča. Po krátkom čase sa ti uľaví, napätie pominie, a pozrieš sa na vec úplne iným pohľadom.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 týždnami #18724 od martin203
Odpoveď od martin203 na tému Nová tvár PaR
Peter, papo Ti dobre poradil, ja to uz tak robim 2 roky a korunky investujem do jednej domacej a viacerych zahranicnych konkurencii. Naozaj sa citim zdravsi a ak sa mi toto periodikum dostane do ruk, tak sa na nom (jeho urovni) da dobre zabavit (A to som bol jeho prispievatel i v rybarskej sekcii)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 týždnami #18725 od peterbaca
Odpoveď od peterbaca na tému Nová tvár PaR
papo--mozno som to nenapisal polopatisticky,aby tomu kazy porozumel-takze to napisem inac:pani DRIENOVSKA pracovala v redakcii PaR,pred casom odisla a zacala vydavat vlastny casopis NASE POLOVNICTVO,pointa je v tom,ze ako ona dokaze sama utiahnut obsahovo vacsi casopis,samofinancuje a dokaze ho udrzat,PaR financoval aj
<br/>Slovensky rybarsky zvaz.Papo vies o tom,ze SPZ podal na pani Drienovsku-NASE POLOVNICTVO zalobu,ze im ukradla nazov casopisu.SPZ samozrejme sudny spor prehral,islo predsa o slobodne podnikanie a konkurenciu.
<br/> Takze PAPO-pointa je v tom preco SPZ nedokazal udrzat PaR vo vlastnych rukach
<br/>ako organizacia,ked to dokaze osoba bez inych financnych moznosti...
<br/>
<br/> Takze PAPO aby tebe nepraskla zlc,lebo ako sam pises si domyleny....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 týždnami #18727 od peterbaca
Odpoveď od peterbaca na tému Nová tvár PaR
rozumiem-dlho som zil v Rakusku,ninimalne raz za tyzden tam stale chodim,venujem sa problematike,ktora priamo suvisi s polovnictvom,osobne sa pozna
<br/>s najznamejsimi ferlasskymi vyrobcami zbrani,takze citam vsetky rakuske a nemecke polovnicke casopisi,bol by som velmi rad ,aby vsetci pochopili o co mi vlastne ide...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 týždnami #18729 od martin203
Odpoveď od martin203 na tému Nová tvár PaR
Len uz aj mne, co s Tebou viac-menej suhlasim sa zacina zdat, ze by si mal prehodit platnu ....... a tie zbrane to ma zaujima, zil som dlho v nemecku a som zatazeny na Suhl - osobne kontakty vo f. Wolf a Adamy.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 týždnami #18730 od papo
Odpoveď od papo na tému Nová tvár PaR
z domýlenosti žlč nepraská, ale človek je omnoho šťastnejší:jaro: A čímže som sa ťa dotol, veď som ti nič zlé, alebo zlomyseľné nenapísal. Ale ak máš takú potrebu, byť proti všetkým, tak fajn, len aby sa ti uľavilo.&quot; Takze PAPO-pointa je v tom preco SPZ nedokazal udrzat PaR vo vlastnych rukach ako organizacia,ked to dokaze osoba bez inych financnych moznosti... &quot;
<br/>A vo vlastných rukách? Pouč ma, predali časopis, lebo ho posunuli do novej roviny? Obávam sa, že o vydavateľskej činnosti máš veľmi hmlisté predstavy. Ak závidíš najakej pani, tak si založ vlastný časopis a tam môžeš prezentovať názory bez nebezpečia, že ti bude niekto oponovať. Ba myslím, že aj tu nájdeš na začiatok prispievateľov, možno aj spolumajiteľov, členov redakčnej rady..... Držím ti palec.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 týždnami #18734 od peterbaca
Odpoveď od peterbaca na tému Nová tvár PaR
...myslim ,ze niekto sa snazi odputat pozornost od temy,ja sa bez emocii snazim poukazat na realitu...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 týždnami #18735 od sibo
Odpoveď od sibo na tému Nová tvár PaR
pokial ja viem tak sa zmenil vydavatel s PaR PRESS na SPOLOCNOST 7 PLUS, vid www.srzrada.sk/vestnik/index.html pozri memorandum. v tomto memorande sa pise ze SPZ a SRZ v spolupraci s 7 PLUS zabezpecia jeho dalsie vydavanie a skvalitnenie .... tot znamena, ze do vydavania casopisu pristupil dalsi partner. SPOLOCNOST 7 PLUS prevzala vydavatelstvo PaR PRESS
<br/>
<br/>a k tomu ci a kto a ako dokaze zivit casopis. Pozrime sa na to z coho zije akykolvek casopis, je to hlavne reklama. Nemyslim, ze ta menovana pani to plati zo svojho vrecka. Podla mna v PaR bolo trosku menej reklamy ako v Nasom polovnictve. cize aj prijem z reklamy bo vyssi, to je moj nazor. Je pravda, ze SPZ A SRZ mohlo dotovat casopis aj z clenskeho na rozdiel od Nase Polovnictvo.
<br/>
<br/>Podla mna je uplne jedno ci do vydavania PaR vstupil dalsi subjekt alebo nie dolezita je kvalita. Ak sa tato zmeni k lepsiemu tak to bol spravny krok a nie je to dovodom na reci o vymene vedenia SPZ alebo SRZ.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 týždnami #18736 od jager
Odpoveď od jager na tému Nová tvár PaR
Si pašák, rád by som ťa poznal osobne. Nie som schopný takto presne definovať čo je to SPZ. Musím povedať, že iba človek z mentalitou podnikateľa v takomto prípade dokáže veci vidieť presne také aké sú. Aj keď v zahmlievaní skutočností je SPZ majstrom. Čo ma prekvapuje je slepá loajalita niektorých členov ku svojej organizácií, ktorá ich aj tak hodí cez palubu keď príde ten správny čas. Odhadujem, že správny čas príde vtedy, keď už všetky veľké šelmy budú mať svoje revíri dlhodobo prenajaté.
<br/>Páni ak nie ste členom PS, tak vám prajem rýchle prebudenie a teda Dobré Ráno!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 týždnami #18739 od sibo
Odpoveď od sibo na tému Nová tvár PaR
pani vsetko je aj vo Vasich rukach, co tak nenej rozpravat a viac robit? netvrdim, ze SPZ nema chyby ale recami sa este nikdy nic nezmenilo. kazdy clovek ma pravo volit a byt voleny a to plati aj v SPZ. Samozrejme ma to svoje pravidla vid stanovy ale ked je to vsetko take zle tak sa chopte sance a zmente to, strhnite na svoju stranu ludi tak aby ste mohli to zle fungujuce monstrum dostat na spravnu kolaj. Zacnite v OkO RgO a prepracujte sa az na miesta kde sa daju tahat spagatiky. Jedno je rozpravat ako vsetko zle a druhe je navrhnut nieco co presvedci aj ostatnych, ze to vase riesenie je lepsie. A nemyslim, ze nadavanim a urazanim niekoho presvedcite o Vasej pravde.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 týždnami #18745 od peterbaca
Odpoveď od peterbaca na tému Nová tvár PaR
Hallo Jager--- Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 týždnami #18763 od jager
Odpoveď od jager na tému Nová tvár PaR
sibo, sibo.:liar:

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 týždnami #18766 od sibo
Odpoveď od sibo na tému Nová tvár PaR
ano? ak nesuhlasis tak sa mozes kludne vyjadrit

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 týždnami #18809 od pedro
Odpoveď od pedro na tému Nová tvár PaR
Páni, Vaše handrkovanie je mlátenie prázdnej slamy. Osobne si myslím, že odborná úroveň slovenských poľovníckych časopisov je poslabšia - napr. v porovnaní s českými. Šéfredaktori by mali porozmýšľať predovšetkým o skvalitnení obsahu, kvalitný papier a farebné fotografie sú nanič pokiaľ je text o ničom.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 dňami #19645 od pedro
Odpoveď od pedro na tému Nová tvár PaR
Ozaj, vyšlo už nové číslo hubertlovu?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 dňami #19647 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Nová tvár PaR
obcasnik este nevysiel :D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #19813 od pedro
Odpoveď od pedro na tému Nová tvár PaR
To je dobre, hlavne keď mi tam má vyjsť inzerát na štenatá foxov a dvaja mi stále trrčia doma!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.067 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 407 návštevníkov a žiadni členovia on-line