Audio CD od DEVANY

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #24298 od karasek
Audio CD od DEVANY bolo vytvorené karasek
Zdravím. Má niekto skúsenosti s týmto cd. Podeľte sa.. :I

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #24301 od Gulo
Odpoveď od Gulo na tému Audio CD od DEVANY
Ja ho mám, ale nie je to bohviečo. Zvuky sú imitované človekom vábničkami.
<br/> Niektoré sú celkom verné, iné mi nesedia. Oveľa radšej by som uvítal CD s
<br/> originál zvukmi zveri. Najlepší spôsob je učiť sa v prírode.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #24303 od saris
Odpoveď od saris na tému Audio CD od DEVANY
máš celkom pravdu. Niektoré zvuky sú OK a niektoré ....... No a ani tie rady na vábenie (intenzita, počet písknutí...atď) sú slabé a v niektorých prípadoch nepresné. Mal som možnosť počuť pískanie srny, srnčaťa....a nejako sa to nepodobalo na to čo predvádza na CD Devana. Ale sú tam aj vábenia celkom hodnoverné. Z vlastných skúsenností - pískanie lasičky, vrešťanie zajaca. Najlepšie ja učiť sa z prírody. Pozorovať a hlavne počúvať.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #24305 od karasek
Odpoveď od karasek na tému Audio CD od DEVANY
mohol by si mi, prosim, upresnit lasisku a hlas srncata..koli tomu som to chcel kupit..dakujem:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #24309 od saris
Odpoveď od saris na tému Audio CD od DEVANY
Pískanie lasičky je na CD celkom dobré. V prírode som lasičku nepočul pískať a tak som sa učil z toho CD. Akurát som trocha upravil intenzitu a to na základe pozorovania líšok a ich reakciu na vábenie. Pískanie lasičky je jednoduchšie ako vrešťadlo. Na lasičku mám privábených už niekoľko líšok a zhruba 7 strelených. Poslednú pred včerom. Pískot strnčaťa a srny je na CD trocha prehnané. Čo mám odpozorované v prírode ja ale aj otec (dlhoročný poľovník), tak ten pískot je jemnejší.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #24313 od balistik
Odpoveď od balistik na tému Audio CD od DEVANY
Vlastnim toto cd a tiez mam rovnaky nazor,ale chlapi to bolo nahravane uz velmi davno,len audio kazetu mam doma asi 5 rokov,nieje to nahravane v kvalitne vybavenom nahravacom studiu preto tie nepekne zvuky.Ale o inom som chcel s vrestanim zajaca mam celkom dobre skusenosti aj miskovackou,teraz mam v plane kupit piskanie lasicky tak uvidim ako to dopadne, KARASEK ak mas zaujem cd ti mozem poslat. Hod sem mail:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #24317 od Poacher
Odpoveď od Poacher na tému Audio CD od DEVANY
Mohol by som aj ja poprosiť? Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. Vopred dík

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #24391 od plantex
Odpoveď od plantex na tému Audio CD od DEVANY
CD od DEVANY si mozes stiahnut www.ps-cunovo.eu/email.htm[/]TU
<br/>[r]UPOZORNENIE[/r]
<br/>CD sa na webe nachadza len pre moju potrebu ak by sa mi poskodilo medium mam ho tam zalohovane,stiahnutim suboru porusujes autorske prava vyrobcu a zaroven ty preberas vsetku pripadnu zodpovednost na seba.
<br/>[r]DISTANCUJEM SA OD AKEHOKOLVEK NAZORU ZE SOM TAM CD ULOZIL ZA UCELOM PIRATSTVA A NEPREBERAM ZIDNU ZODPOVEDNOST!!!!![/r]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #24392 od plantex
Odpoveď od plantex na tému Audio CD od DEVANY
Zabudol som napisat ze ak uz chces porusit tie autorske prava klikni na obrazok obalu cd:-o:D:P

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #24434 od balistik
Odpoveď od balistik na tému Audio CD od DEVANY
no chlapci a mate to. pirat nepirat aspom usetrim cdcka a za postovne :D:-o
<br/>ale nie... inak ludia co si otom myslite? ked da niekto cd od urciteho vyrobcu na web a zverejnito? robi zle? robi dobre?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #24449 od Cilan
Odpoveď od Cilan na tému Audio CD od DEVANY
pozri na webe najdes vsetko su rozne fora ktore su urcene prave na toot &quot;piratstvo&quot;
<br/>a moj nazor toto je aj na mna kapanek dost okate &quot;neporusenie&quot; autorskych prav
<br/>vezmi si ze by si zil z toho ze predavas taketo vyrobky a predas 10 kusov a zistis ze niekto to dal na web a odtial to vseci stahuju

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #24479 od karasek
Odpoveď od karasek na tému Audio CD od DEVANY
ahoj balistik, posielam ti moj mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
<br/>ĎAKUJEM PEKNE

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #24484 od balistik
Odpoveď od balistik na tému Audio CD od DEVANY
karasek plantex myslim dost jasne napisal ako to mozes mat doma uz dnes a zadarmo ;) ale ak ti robi problem to stiahnut napis a poslem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #24486 od karasek
Odpoveď od karasek na tému Audio CD od DEVANY
v praci sa mi neda na ten odkaz nalinkovat, ale skusim to doma..ak nieco, ozvem sa..dakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #24508 od lrentka
Odpoveď od lrentka na tému Audio CD od DEVANY
CD, knižku aj líščiu sadu som si kúpil cez internet za 1300,- Sk. CD stojí 500,- Sk. Myslím si, že porušuje autorské práva ten, kto obsah CD zverejní na internete, a aj ten, ktorý si jeho obsah stiahne (môžete očakávať následky). Očakával som síce od uvedenej sady viac. Myslím si, že autor by mal zverejniť ukážky, aby si prípadný záujemca mihol vypočuť aspoň časť. V počítačovej terminológii sa tomu hovorí demo verziu. Takto kupujeme mačku vo vreci.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #24524 od karasek
Odpoveď od karasek na tému Audio CD od DEVANY
balistik,nedari sa mi to stiahnut.mozem ta poprosit o zaslanie na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #24559 od karasek
Odpoveď od karasek na tému Audio CD od DEVANY
balistik prepac, mozno je to velkostou toho suboru. moja chyba. skus este, prosim, na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
<br/>ďakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #24682 od karasek
Odpoveď od karasek na tému Audio CD od DEVANY
balistik prepac, mozno je to velkostou toho suboru. moja chyba. skus este, prosim, na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
<br/>ďakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #24741 od balistik
Odpoveď od balistik na tému Audio CD od DEVANY
karasek snazim sa ti to poslat ale nejde to ani ne :( pisal som ti mail aby si mi poslal adresu ze ti poslem CD

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #24780 od karasek
Odpoveď od karasek na tému Audio CD od DEVANY
adresu som ti uz poslal na tvoj gmail, z ktoreho si mi napisal..dufam, ze to to doslo, ale skusim este raz (Ivan Karásek, Ružiná 93, 98552 Divín)..Ďakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.119 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 287 návštevníkov a žiadni členovia on-line