Klamanie časopisu Polovníctvo a rybárstvo

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29094 od jakubvizickanic
Klamanie časopisu Polovníctvo a rybárstvo bolo vytvorené jakubvizickanic
V auguste bol uverejnený môj syn Jakub Vizičkanič v časopise Polovníctvo a rybárstvo.Vraj mu posielajú zlatý odznak a cenu od master fish za uverejnený úlovok.Prešlo pol roka a nikto sa neozval ani neospravedlnil za ten podvod,čo robia na ľuďoch, hoci som tam viac krát volal a sľúbili uhrýchlenú nápravu.Vyzývam všetkých ľudí ktorých takto časopis na verejnosti oklamal,aby sa mi prihlásili,pošlem to do markízy nech verejnosť vie ako sa časopis vyťahuje,že robí pre nich súťaž a posiela im ceny,ktoré im nikdy nepošle.Je toto vôbec možné v dnešnej dobe?S pozdravom Peter Vizičkanič.....email:peter.vizickanic@centrum.sk

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29095 od Hornet
Odpoveď od Hornet na tému Klamanie časopisu Polovníctvo a rybárstvo
Možné to je zmenil sa majiteľ tak aj to môže biť príčina.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29096 od mauser98
Odpoveď od mauser98 na tému Klamanie časopisu Polovníctvo a rybárstvo
Určite to nie je dobré. Hlavne keď sa jedná o dieťa, ktoré sa na to teší. Tu ho hneď redakcia školí o čom je život. Nie je to pekné.
<br/> Mne sa stalo niečo podobné. Poslal som tam 11 úlovkov, uverejnili 4.0tec poslal 7, uverejnili 5 úlovkov. Samozrejme všetky splňali požiadavky. Takže s 18 odznakov prišiel len zlomok. Netuším prečo ostatné nezaradili, asi 8O cm bolene ich nezaujímajú.
<br/>Určite týmto na mňa neurobili dobrý dojem. Ale keď som čítal číslo 11/07 skoro som odpadol.Vyhodnocovanie: Najviac úlovkov prihlásili do súťaže Michalovčania-12. Pripomínam , že ja s otcom som poslal 18 , v 2 obálkach,jednu otec a jednu ja. Akú majú hodnotu ich štatistiky? /Za okres, druh ryby,početnosť, nárast v jednotlivých druhoch/ Veď ak si niekto pamatá na každoročné vyhodnocovanie roka, úlovkov a porovná ho s posledným vyhodnotenenim tak určite bude prekvapený, ale bohužiaľ nie príjemne. Škoda.
<br/>Nejde mi o odznaky. Veď už ďalšie úlovky tam nezasielam , keď majú taký pristup k súťaži a štatistikám, a to som predplatiteľ.
<br/>Ale ako dlho budem neviem, lebo PaR mi už začína pripomínať NOVÝ ČAS. Veľke fotky a málo textu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29101 od Stefan49
Odpoveď od Stefan49 na tému Klamanie časopisu Polovníctvo a rybárstvo
....no , Slovaci-naucite sa!o co sa tu jedna je jednoducha zalezitost-PaR je redakcia casopisu, ktora, ako nahle im zaslete fotografiu automaticky berie na tuto fotografiu pravo na uverejnenie v ich strankach ,co je pri ich vyhlaseni ze to ide na sutaz urcite niekde malym pismom upozornili autora, a kedze ste im tuto fotografiu poslali DOBROVOLNE dali ste casopisu povolenie na uverejnenie-bez vasej vedomosti!!!
<br/>
<br/>Tymto sposobom casopisy na zklade tzv. fotografickych sutazi pozberaju materialy, cize fotografie z ktorych si vyberu najlepsie na pouzitie v ich publikacii bez toho aby museli autorovi platit, takze to maju zadarmo!
<br/>
<br/>Z tohto dovodu sa vam viacej neozvali, preto ze zo stranky legality su vam neni nic dlzny! Je to to smutna zalezitost, avsak bohuzial zauzivana uz storocia!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29105 od mauser98
Odpoveď od mauser98 na tému Klamanie časopisu Polovníctvo a rybárstvo
Myslím, že si netrafil.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29106 od mirojevo
Odpoveď od mirojevo na tému Klamanie časopisu Polovníctvo a rybárstvo
Zdravím , možno ste si všimli , že sa zmenili majitelia tohto časopisu a aj mne tiež jednostranne prestali dodržiavať dohodu, ktorá sa týkala mojej loveckej agentúry. Niekoľko násobne zvýšili cenu inzercie, vysledok vidíte sami - reklamy na americké autá , bulvárne časopisy a záhradné kosačky. Tí z redaktorov ktorí tam ešte ostali sú radi, že majú miesto a plat. Robím v tejto brandži už niekoľko rokov , a verte mi že som rád keď sa mi vrátia vynaložené výdavky a keby som nemal z toho radosť a netešil sa z každého nového dobrodružstva čo prežijem na poľovačke , už dávno by som to nerobil. Tým som chcel povedaťže je možné že aj v tomto prípade ide o vedomé rozhodnutie časopisu( naco sa zaoberat nejakými odznakmi) , lebo pre nich je lepšie ked im zaplatí niekto celostranovú inzerciu (hoci na erotický časopis), a kaslu na to co si o nich mysli nejaky obycajny rybar alebo polovník....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29107 od mirojevo
Odpoveď od mirojevo na tému Klamanie časopisu Polovníctvo a rybárstvo
Zdravím , možno ste si všimli , že sa zmenili majitelia tohto časopisu a aj mne tiež jednostranne prestali dodržiavať dohodu, ktorá sa týkala mojej loveckej agentúry. Niekoľko násobne zvýšili cenu inzercie, vysledok vidíte sami - reklamy na americké autá , bulvárne časopisy a záhradné kosačky. Tí z redaktorov ktorí tam ešte ostali sú radi, že majú miesto a plat. Robím v tejto brandži už niekoľko rokov , a verte mi že som rád keď sa mi vrátia vynaložené výdavky a keby som nemal z toho radosť a netešil sa z každého nového dobrodružstva čo prežijem na poľovačke , už dávno by som to nerobil. Tým som chcel povedaťže je možné že aj v tomto prípade ide o vedomé rozhodnutie časopisu( naco sa zaoberat nejakými odznakmi) , lebo pre nich je lepšie ked im zaplatí niekto celostranovú inzerciu (hoci na erotický časopis), a kaslu na to co si o nich mysli nejaky obycajny rybar alebo polovník....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29108 od mauser98
Odpoveď od mauser98 na tému Klamanie časopisu Polovníctvo a rybárstvo
Tak toto je desiatka!!! Super trefa!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29110 od palo75
Odpoveď od palo75 na tému Klamanie časopisu Polovníctvo a rybárstvo
Myslel som si ,ze zmena vydavatela prispeje na kvalite,bohuzial kazdym novym cislom zistujem ze to stare PaR bol na lepsej urovni ,takze ak to takto pojde dalej tak rocnik 08 je posledny co som si predplatil,a skusim Nase polovnictvo. To co sa stalo s nasim starym PaR a ako sa &quot; komercne &quot;sprava novy vydavatel ,tak takto sme mali dopadnut aj s nasim polovnictvom podla byvaleho ministra Z.Szimona,ked sa raz vyjadril ze polovnictvo musi zacat zarabat..... a neskor sa pretrcal vo sv.Antone ako velky pan polovnik co si uctieva tradicie.:(

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29111 od Jaro
to si trafil presne veru !
<br/>
<br/>ale chlapi jednoducha vec neprispievajte im na ich vyplaty to jest nekupujte to ak nie ste spokojny uvidite ako dlho vydrzia .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29114 od Stefan49
Odpoveď od Stefan49 na tému Klamanie časopisu Polovníctvo a rybárstvo
netrafil?Mozno som nedopisal, ale mirojevo to dorazil! Podla mna zdarma pouzite materialy su to isto a to same ako vysoko vyplatene reklamy- predsa je to v jednom mechu-prachy su v kabele redakcie a vlastnictva casopisu! Ti sa mozu na citatela vy....!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29116 od jakubvizickanic
Odpoveď od jakubvizickanic na tému Klamanie časopisu Polovníctvo a rybárstvo
Chlapec tam poslal úovok,veľmi sa z toho tešil,ešte viac,že mu sľúbili cenu a to ešte telefonicky.To už je ale pokritectvo!Keby ho uverejnili bez ceny bolo by to v poriadku,ale sa budú okrášlovať aký sú super,že myslia na deti,dostanú ceny,odznak,už sa nezastavia pred ničím,len aby si naplnili vrecká.Možnože cena aj bola,ale kto si ju zobral?Pošleme ju chlapcovi,to si ju radšej rozdelia,nemám slov.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29117 od mauser98
Odpoveď od mauser98 na tému Klamanie časopisu Polovníctvo a rybárstvo
Je to k plaču, ak sa jedná o dieťa. Na takéto prípady by si mali dať duplom záležať. Ale ako to naznačil mirojevo, zmena vydavateľa znamená v tomto prípade aj zmenu filozofie, prijorít a hodnôt , ako to vidno na štatistikách tak aj k vykonanej práci.
<br/>Chlapcovi prajem veľa pekných úlovkov a zážitkov.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29126 od Akela
Tak čo mám odoberať?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29130 od Andrejoff
Odpoveď od Andrejoff na tému Klamanie časopisu Polovníctvo a rybárstvo
JA odoberam u 7 rokov Hubertlov a kvalita dobra, temy dobre len tie čakačky su pri 2 mesacniku obrovske (v polke Novembra len 4 casopisi)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29153 od johny
Mňa už v Hubertlove nebaví dookola čítať o dvoch srncoch čo niekto chová na čechách a čakať kedy príde ďalšie číslo. Už som ho nepredplatil. Jednoznačne u mňa vedie Naše poľovníctvo

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29154 od pavelb
Odpoveď od pavelb na tému Klamanie časopisu Polovníctvo a rybárstvo
HUBERTLOV je pekný, farebný občasník, na ktorý treba niekedy dlho čakať. Tiež sa prikláňam a odoberá NAŠE POLOVNÍCTVO. PaR ešte uvidím, dosť je skomercionalizované. Ale to sa nečudujem, keď vieme, kto ho vydáva.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29297 od jakubvizickanic
Odpoveď od jakubvizickanic na tému Klamanie časopisu Polovníctvo a rybárstvo
Redaktor tejto databázy informoval časopis Polovníctvo a rybárstvo a odtial mi sľúbili,podotýkam opäť sľúbili,že okamžite posielajú chlapcovi odznak.Cenu od master fisch si mám nakresliť,alebo žiadať u master fisch,že oni s tým nič nemajú a nenesú za to zodpovednosť.Pritom robia firme reklamu a chvália sa aké ceny dávajú.ďalej píšu ,že robia najserioznejšiu štatistiku o trofejách na slovensku a spolupracujú so srz.Tak to je neskutočné.Čo vy na to?Mám chuť osloviť všetkých ktorým sľúbili ceny či ich aj dostali,to skôr pôjdem zbierať v zime jahody.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29324 od pedro
Ja odoberám českú MYSLIVOST, aj keď úplné znenie a archív je na nete. Som maximálne spokojný a aj rozčúlený, pretože oveľa radšej by som odoberal slovenský časopis, ale niektoré príspevky napr. v Hubertlove sa nedajú čítať - tým myslím odbornú stránku veci. A už som tu písal, že keď som ponúkol Hubertlovu odborný článok ani sa mi neozvali. Myslivost ho uverejnila bez problémov, a ešte aj slušne zaplatili.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29328 od Akela
Práve z rovnakých dôvodov som si dnes kúpil Myslivost č. 1 a ostanem pri nej. Hubertlov okrem kvalitného obalu a pár pekných fotiek - nič moc. A vydávanie dvojčísla a pod. oneskorené vydania signalizuje obrovské problémy redakcie o udržanie sa na trhu. Tá Myslivost mi vychádza ako najlepšia voľba a Poľ. a rybárstvo, ako bývalý rybár si predplácam zo zotrvačnosti.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.134 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 423 návštevníkov a žiadni členovia on-line