Klamanie časopisu Polovníctvo a rybárstvo

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29329 od RadekS
Odpoveď od RadekS na tému Klamanie časopisu Polovníctvo a rybárstvo
Je pravda, že Myslivost dodržuje slovo a za každou uveřejněnou věc, článek nebo fotografie poctivě zaplatí. Tak snad nám to vydrží. Jinak to co píšete o PaR je silné kafe aji na mě. No kde se zarobí, tam se zarobí. :[

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29332 od martin203
Odpoveď od martin203 na tému Klamanie časopisu Polovníctvo a rybárstvo
A Myslivost pre predplatitelov (i pre slovenskych, nebolo to tak vzdy, ale i ja som bol osobne 2krat v redakcii intervenovat) ako bonus v kazdom cisle pridava i prilohu, pripadne dve.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29335 od flatretriever
Odpoveď od flatretriever na tému Klamanie časopisu Polovníctvo a rybárstvo
Nemôžem na nich nič zlé povedať, uverejnili mi článok presne ako som chcela a ešte mi aj pomohli s úpravou textu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29349 od leica
dosť dlho Vám to trvalo až ste zistili že slovenské časopisy s poľovníckou tématikou nestoja za veľa... ja už asi 4 roky odoberám výhradne rybárske časopisy..i ked aj tie sa začínajú podobať na poľovnícke...
<br/>asi sa vrátim fakt ku tej myslivosti ešte stále ju vozí Magnetpress?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29353 od Jaro

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29519 od jakubvizickanic
Odpoveď od jakubvizickanic na tému Klamanie časopisu Polovníctvo a rybárstvo
Dnes mi napísala firma Master fisch.Časopis polovníctvo a rybárstvo im vôbec neposiele mená výhercov a tak oni nemôžu posielať ceny.Koľko ludí takto napálili.V 10 čísle píšu o cenách pre rybárov za celý rok,vraj sa majú o ne hlásiť a poslať im adresu,ktorú im už s príspevkom samozrejme dali.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29521 od abba
Úroveň časopisu klesla aj vďaka príspevkom napr. o našich lasiciach, trikrát naaranžované foto nepodarených preparátov, ten istý fotograf pred pár rokmi mal v hubertlove zverejnené foto pásikavého prasaťa uviazaného na špagáte a je ich aj viac.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29523 od abba
Úroveň časopisu klesla aj vďaka príspevkom napr. o našich lasiciach, trikrát naaranžované foto nepodarených preparátov, ten istý fotograf pred pár rokmi mal v hubertlove zverejnené foto pásikavého prasaťa uviazaného na špagáte a je ich aj viac.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29877 od jakubvizickanic
Odpoveď od jakubvizickanic na tému Klamanie časopisu Polovníctvo a rybárstvo
Časopis polovníctvo a rybárstvo nás zasa oklamal,vraj posielajú Jakubovi cenu a zase mu nič neprišlo.Podľa vyjadrenia šéfredaktora od rozdelenia časopisu vmáji 2007 neposlali ceny hádam už stovke ľudí a stále v tom pokračujú.....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29903 od adman
Ja som sa vratil k Nasmu polovnictvu, Aj ked si ho zrejme zatial znova nepredplatim, vacsinou ho vymaknem v stanku. Uz sa mi aj stalo, ze mi poslali cisla, ktore mi chybali, a to iba za cenu casopisov bez postovneho. Podla mna je celkom dobry, nemam vsak nejako chut porovnavat ho zo zahranicnou tlacou.
<br/>Co sa tyka Hubertlovu, mam rovnaky nazor, ze cakacia doba je dlhsia s oneskorenim a uz neuvazujem o predplatnom. Nedavno som docital asi rok stare cislo zamerane tematicky prevazne na zajacotvare, a prekaza mi ta tematickost. Kazdy vsak robi na co ma...
<br/>PaR vobec nekupujem, najviac ak si stiahnem cisla ponukane na PIDe. Neviem, aka je jeho sucasna tvar, tak nekomentujem.
<br/>U mna teda na plnej ciare vyhrava Nase polovnictvo.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #30011 od palo75
Odpoveď od palo75 na tému Klamanie časopisu Polovníctvo a rybárstvo
tie preparaty som si tiez vsimol,a zarazilo ma ze to kludne dali do tlace a hlavne ze sa k foteniu preparatov znizil dlhorocny fotograf prirody. Jednu preparovanu lasicku mu vytlacili aj do kalendara,mesiac feb. Co sa tyka PaR ,myslim ze to ide celkovo do r.....:(

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #30036 od pedro
A ja som si myslel, že zle vidím8o. K tomu už nemam čo dodať, snáď len to, že keď nejaký sa autor snaží písať po latinsky mal by si zistiť ako sa tá baktéria píše správne, lebo niektoré príspevky trhajú oči. (hubertlov)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #30163 od jakubvizickanic
Odpoveď od jakubvizickanic na tému Klamanie časopisu Polovníctvo a rybárstvo
Zoznam ľudí oklamaných časopisom polovníctvo a rybárstvo:Ľubomír Nemec-Skalica,Ján Andrisík-Žilina,Benjamín Zsigray-Šamorín,Mária Žišková-Liptovský Hrádok,Vladimír Hospodár-Michalovce,Štefan Soľana-Spišská Stará Ves,Ladislav Beňačka-Partizánske,Imrich Madarász-Komárno,František Butko-Trnava,Ivan Mjachký-Humenné,Ervín Bajnok-Štúrovo,Matej Soviš-Nitra,Ľubomír Švoňava-Michalovce,Svätopluk Chabada-Trstená,Michal Klátik-Hlohovec.............Zoznam budem pravidelne rozširovať.....je to obrovské množstvo mien

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #30166 od dusan
Tak sa zdá, že PaR je profesionálny Titanic. :{ Je to badataľné, že SPZ a SRZ je mimo hru. Myslím, že to bola veľká chyba. Odnesieme si to my všetci.:[ Škoda.:(

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #30919 od MichalP
Odpoveď od MichalP na tému Klamanie časopisu Polovníctvo a rybárstvo
Nevie niekto co je s tohto rocnym vydanim katalogu hubertlov, este mi neprislo.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #30941 od Sumi
Po skončení predplatného u Slovenského rybára som si na tento rok predplatil PaR :-)
<br/>
<br/>dúfam že to nebude až také zlé :-))))))))

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #31053 od maty
aj katalóg zbraní Hubertlov mal prísť v júni 2007,kď neprišiel tak som tam volal povedali, že príde v septembri, potom,že v decembri,potom v januári a dnes je už február 2008 a stále nič.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #31054 od maty
PaR, krajší obal, kvalitnejší papier a prázdny obsah, môj názor.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #31060 od MichalP
Odpoveď od MichalP na tému Klamanie časopisu Polovníctvo a rybárstvo
Bohuzial mas pravdu. pripomina mi to nejaký bulvarny platok pekny dizajn ale obsah sa straca, nazval by som to vela kriku pre nic

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #31201 od mildo
vyzera ze ten katalog zbrani dojde az v juny 08 :)
<br/>ja sa tiez nestacim cudovat preco nezvysia radsej tu cenu a dodaju vsetko nacas takto to stoji za prd samozrejme.....:x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.104 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 195 návštevníkov a žiadni členovia on-line