pozri moje fotky a napis co si myslis.

pred 13 rokmi 2 mesiacmi #58084 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému pozri moje fotky a napis co si myslis.
vieš play,sa ti ospravedlnujem ,som začinajuci polovnik a už vobec som neriešil či je to srna či srnec,len som sa snažil odpovedat na tvoju otazku ako na to prišiel,tak som si myslem že ich videl niekde ked neboli v pohybe než ich odfotil a tych staršich polovnikou sa opytam a vobec prečo sa mam pytat skus nam to ty vysvetlit,každa rada je dobra,ale skus rychlo bo srncom už rastu parožky a to už rozoznam čo je srna a čo srnec

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 2 mesiacmi #58085 od play
Odpoveď od play na tému pozri moje fotky a napis co si myslis.
Nechapem ci teraz obhajujes seba ci DKo.. som polozil dost jasnu otazku ze ako zistil ze je na tej fotke srnec?? co ma do toho tvoj prispevok> /tušim že to nemuselo byt až tak zložite ,možno mu ta zver pred tym ako ju fotil stala a lebo sa zastavila až potom ked ju vyfotil,určite ju nehodnotil z fotky,len moj postreh.???? alebo co si tym myslel? nechapem tvoju reakciu:I

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 2 mesiacmi #58086 od play
Odpoveď od play na tému pozri moje fotky a napis co si myslis.
[#23172#]
<br/>Skusim este raz. Ako zistil Dko, autor tejto fotky ze je tam srnec a srna/nazval fotku on a ona/, ked je uplne jasne vidiet z tej fotky ze su to srny?
<br/>
<br/>
<br/>Lubenko, ked si vobec neriesil ci je to srnec alebo srna tak co si vlastne riesil ked si zapojil do debaty.. tu tvoju poslednu reakciu povazujem za vyhybavu alebo sa teraz z toho chces nejak vyzut;) Podla vasich galerii som usudil ze uz mate co to za sebou tak preco take banalne chyby? Neberte moje prispevky ako provokacne len som sa pytal.
<br/>Dakujem..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 2 mesiacmi #58088 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému pozri moje fotky a napis co si myslis.
no ked už si to tak rozobra,tak akej banalnej chyby som sa dopustil,ja som pohlavie srnčej zvery neurčoval,som sa len zapojil do debaty,ked si zistoval ako Dko určil pohlavie,tak som si tipnul,ja som pohlavie neurčoval a z tejto fotky som sa o to ani nesnažil tak to som sa snažil riešit a pokial nechceš aby nik nereagoval ked tu niečo napišeš tak sa preber si na fore a Dko vobec neobhajujem vobec ho nepoznam,len tu s prispevkou,apropo ked už si mi začal tykat ,prečo to vykanie ,ja si na to nepotrpim ,žeby ucta ku staršim:):):):):)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 2 mesiacmi #58089 od play
Odpoveď od play na tému pozri moje fotky a napis co si myslis.
Ja som nevykal, len som hovoril v mnoznom cisle/myslel som na vas oboch/;) Ale kludne mozem aj vykat..:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 2 mesiacmi #58097 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému pozri moje fotky a napis co si myslis.
neodpovedaj mi na to čo je nepodstatne,odpovedaj ku veci

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 2 mesiacmi #58098 od Lubo7
Odpoveď od Lubo7 na tému pozri moje fotky a napis co si myslis.
sevas....ak dobre vidím obe maju zásterky-a tie nosia iba srny.... ;) alebo sa mýlim...???

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 2 mesiacmi #58101 od LEON
Odpoveď od LEON na tému pozri moje fotky a napis co si myslis.
Lubo to je srnec se zástěrou právě jde vařit :D:D:D:D:D:D:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 2 mesiacmi #58106 od play
Odpoveď od play na tému pozri moje fotky a napis co si myslis.
Podla skusenych polovnikov sa mylis;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 2 mesiacmi #58107 od play
Odpoveď od play na tému pozri moje fotky a napis co si myslis.
vole..:D:D:D si trafil klinec po hlavicke... alego hřebik po hlavicke:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 2 mesiacmi #58108 od play
Odpoveď od play na tému pozri moje fotky a napis co si myslis.
lubenko, čo ti je nejasné z určovania pohlavia srnčej v zime? ak niečo nevieš, radšej sa spýtaj, ale nevypisuj bludy, že ich Dko rozoznal v inom čase. Ako prišiel na taký nápad? Priložil som aj foto, tak čo vymýšľaš teórie. lubenko, čo ti je zo slovenčiny nejasné? Kde si vyčítal, že niekomu vykám? Na slovensku je aj množné číslo, teda môžem osloviť naraz dvoch. Teda čo stále pletieš? Darmo sa snažím byť slušný, ešte sa do mňa obúvaš.
<br/>
<br/>tvoja reakcia, ak by si nahodou zabudol : play,tušim že to nemuselo byt až tak zložite ,možno mu ta zver pred tym ako ju fotil stala a lebo sa zastavila až potom ked ju vyfotil,určite ju nehodnotil z fotky,len moj postreh
<br/>
<br/>prečítaj sa, čo si napísal. a ešte sa ideš obhajovať a navážať sa do mňa. na fotke dve srny a ty tu splietaš vymyslené teórie. povedz rovno, že tomu nerozumieš a nerob tu cirkus. ďakujem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 2 mesiacmi #58109 od play
Odpoveď od play na tému pozri moje fotky a napis co si myslis.
Inac by nebolo na skodu, keby sa uz aj autor vyjadril..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 2 mesiacmi #58113 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému pozri moje fotky a napis co si myslis.
tak vobec ma neteši že pre somarinu su tu take emocie,ale play prečitaj si moj prispevok z 13.februara 11:08 ako reakciu na to čo si sa opytal ,len som skonštatoval ako to asi on rozoznal a už vobec som neriešil či je to srna či srnec,to necham na skusenejšich a už vobec prečo si s toho vydedukoval že sa navažam do teba,len som skusil napisat moj postreh ku tvojmu komentaru a verejne sa ti ospravedlnujem že sa do teba navažam a priznavam sa že tomu nerozumiem a ked budem niečo chciet vediet tak sa ta opytam,som rad že sa tu občas objavia polovnici čo všetkemu rozumeju a su ochotni poradit i nam neskusenym

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 2 mesiacmi #58114 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému pozri moje fotky a napis co si myslis.
a ešte niečo ,napiš mi v ktorom mojom prispevku som určil pohlavie srnčej zveri na fotke,potom sa ti ospravedlnim znova

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 1 mesiacom #58240 od play
Odpoveď od play na tému pozri moje fotky a napis co si myslis.
lubenko, serem ti na tvoje ospravedlnenie ... ked nevies ako z toho vyskocit tak to zval na mna .. jedno prislovie u nas funguje&gt; s hlupym nepovravis a so soplavym nepojes... prepac ale nechce sa mi na tvoje s.....y reagovat... Som konecne nasiel nejaku realnu rozumnu stranku pre polovnikov a hned trafim na somara, Lubenko ostan radsej na lovuzdar.sk a tam múť rozum detiskam... Prajem ti vela ,,neuspechov a maj sa hrozne.. ;)´´;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 1 mesiacom #58241 od play
Odpoveď od play na tému pozri moje fotky a napis co si myslis.
DKo, mohyla SPZ.. mozes sa uz prosim ta nejak vyjadrit k tej fotke??? dakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 1 mesiacom #58253 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému pozri moje fotky a napis co si myslis.
tak rozumnu stranku pre polovnikou si našiel,len tebe ten rozum chyba a je vidiet že to prislovie u vas funguje vyborne ,je na teba ako ušite a komunikacia s tebou mi určite chybat nebude,pretože s nevychovancom a arogantnym sopliakom sa rozpravat neda.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 1 mesiacom #58263 od play
Odpoveď od play na tému pozri moje fotky a napis co si myslis.
Lubenko, kde to boli ked to harasi v hlave?:x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 1 mesiacom #58313 od plantex
Odpoveď od plantex na tému pozri moje fotky a napis co si myslis.
Usúdil som s tvojho príspevku v inej téme, že by si sa možno rád zúčastnil stretka a spoznal nás poniekotrých osobne, ale takýmto prístupom k luďom ktorý tu na fóre trávia už neaký ten rok sa veru na stretko nepotešíš, okrem toho, by ma zaujímalo ako by si toto všetko povedal lubenkovy do očí. Nadávať luďom si choď inde ako si podotkol toto je rozumná polovnícka stránka takže skludni emócie a nehraj sa na múdreho že dokážeš určiť správne pohlaie srnčej. Asi ťa sklamem ale pohlavie natej fotke správne určil aj môj 11ročný synovec takže predsa len niesi jediný ten múdry. Prosím ťa ukludni svoje vášne a prejav úctu ku starším, mám pocit že lubenko by ti mohol byť otec ak nie už dedko.
<br/>Lubenko prepáč nemýslím to tak, že si už starý, si chlapík v naj rokoch...:x:x:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 1 mesiacom #58314 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému pozri moje fotky a napis co si myslis.
Peto tak toto ti bude dlho trvat než to napraviš :]:]:]:]:]:]:]:]:]:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.168 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 248 návštevníkov a žiadni členovia on-line