Ocelove broky. Mate skusenosti?

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #40231 od belson
Odpoveď od belson na tému Ocelove broky. Mate skusenosti?
Takže vďaka Igorovi si formulujem záver, že netoxické broky treba (u guľových by zrejme išlo o zbytočnosť), aj keď nejde o ohrozovanie vo všeobecnom zmysle (ako som si pôvodne myslel), ale o otravu konkrétne vodného vtáctva z požívania olova. Pre mňa Igor bez zbytočných táranín zdôvodnil, že severoameričania asi vedeli, prečo to pred mnohými rokmi zaviedli, biochemickú stránku veci už študovať nemusím.
<br/>
<br/>Vadaszov príspevok (okrem nezmyselnej prvej vety) pokladám tiež za informačne hodnotný a určite ešte po ďalších podobných technických informáciach popátram, lebo ma to z odborného hľadiska vo vzťahu k zbraniam začalo zaujímať.
<br/>
<br/>A ešte trocha podiškurujem aj s Kanaďanmi že ako sa to tu dodržiava v praxi, lebo aj keď je tu všeobecne zreteľne vyššie ekologické povedomie a vôbec úcta k zákonom, aj oni sú len ľudia.....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #40263 od Petiavadasz
Odpoveď od Petiavadasz na tému Ocelove broky. Mate skusenosti?
Vidim ze v teme fora nerozoberate to co je v nazve... ale vsak nevadi aj tie su dolezite veci...
<br/>
<br/>myslel si na tuto vetu?
<br/>Samozrejme aj to patri k tomu, ze preco pouzivat olovene broky a nehovorim ze je to zle.
<br/>ano treba o tom hovorit. Kto by chcel znizene mnozstvo, diverzitu flory a fauny na mokradiach?
<br/>
<br/>dakujem za ohodnotenie mojho prispevku.
<br/>Prajem ti rovne zelezne borky a presnu musku.
<br/>
<br/>Lesu a lovu Zdar!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #40264 od Petiavadasz
Odpoveď od Petiavadasz na tému Ocelove broky. Mate skusenosti?
Ad1 Stare pusky, ked su v dobrom stave sa daju pouzivat na pouzivanie Fe brokov po preskusani.
<br/>jaj sorry. ospravedlnujem sa, uz som si vsimol.....:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o
<br/>na strelbu Fe brokkov po preskusani....:-o

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #40275 od belson
Odpoveď od belson na tému Ocelove broky. Mate skusenosti?
Nie, nie, trafil si na prvýkrát. Som alergický na to upozorňovanie, že je niečo od témy, ako keby sa tu niekto bavil o ku..vách.
<br/>
<br/>Predmet tvojej druhej samoopravy som si ani nevšimol. Moje puntičkárstvo sa prejavuje vtedy, ak z drobnej nepresnosti v obsahu môže vzniknúť mylná informácia a to nebol ten prípad.
<br/>:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.093 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 335 návštevníkov a žiadni členovia on-line