Má niekto dlhodobejšie skúsenosti s 6,5x55 SE, 6,5x57/R/ ?

pred 17 rokmi 10 mesiacmi #9458 od Stefan49
...na uzaver, mas pravdu, vsetky odpovede su v knihach, a od nikoho by som neocakaval aby vsetky udaje nosil v bedni. Dufam ze ani Ty to netvrdis. Ako som uz uz par krat podotkol, vidno ze sledujes rubriky avsak si necitas po sebe a mas velmi slabu pamat.!
<br/>
<br/>Prebyjanie je naozaj co si napisal, stale hranie sa so strelivom, ale to neznamena ze to musis tlacit do katastrofy. Chyba sa vzdy urobi, nezabudni ze ten ktory v zivote neurobil chybu nikdy nic nerobil!
<br/>
<br/>Dam Ti uctu za to ze sa snazis-v teorii sa nieco ukazuje , avsak co by som Ti poradil--snaz sa zyskat prakticke skusenosti. Popri tom vidno na tebe ze si mlady, neskuseny, nemas respekt k inym (hlavne starsim), akecas nezmysli. Drz sa temy a ak si v zivote nemal moznost vystrelit z urcitej raze nepustaj sa do diskusii, nema to ziadny vyznam!
<br/>Pravdu Ti poviem--pripominas mi niekoho::: mna v mladych rokoch, avsak si davaj pozor, zivot Ta opravi, to zase neznamena se si ho musis po...!!!
<br/>
<br/>Drzim ti palce zo zelanim Lovu a STRELBE ZDAR!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 10 mesiacmi #9459 od kolesart
tak dobre na zaver aj tak tu nemam chut uz pisat....prax a teoria...nemusim vystrelit z kazdej CIP raze 100 x do roka aby som ziskaval nejake prakticke skusenoti o prebijani nato mi postacuje aj otrepana ale osvedcena 308 prip 7x64 ktoru tiez mam. A to ci mam viac alebo menej rokov ako ty ma netrapi a kaslem ti nato aj keby si mi vekom mohol byt stary otec. tak aj na nejaku farizejsku uctu k starsim na to sa ti mozem z vysoka pretoze to nema so strelectvom nic spolocne a hlavne v dnesnej dobe a hlavne vdaka vam - retrogeneracii ktora mala zachovat polovnictvo pre nas mladych, vsak sla opacnym smerom a sme tam kde sme - v prdeli. Ak si myslis ze si sa temy drzal viac ako ja necham ta vtom bud spokojny, inak nejaku taku odpoved od teba&quot;v tomto duchu&quot; - k teme som aj ocakaval. A na zaver mam absolutne pochybnosti o tom ze som v mladych rokoch bol ako Ti taka brzda by som v zivote nebol. s zelanim miesto &quot;lovu zdar&quot; - &quot;Zbohom&quot; drzim palce ja tebe, pretoze tvoja cesta vedie naokolo a toho stastia budes potrebovat pri tvojom mysleni este nespocetne mnoho krat.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 10 mesiacmi #9460 od Stefan49
...pravda vzdy boli , ako clovek si na smutok,lutujem Ta!
<br/>
<br/>Zdar!!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 10 mesiacmi #9461 od kolesart
to nemusis lutuj seba ze sa nevies nicoho konkretneho chytit len robit teraz zo seba farizejskeho inteligenta

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 10 mesiacmi #9465 od steyr
Choďte na pokec a nekazte tu doposiaľ korektné fórum, prosím! Admin by nemal dovoliť škaredé debaty, myslím si, odhliadnuc od toho, že poľovníctvo je aj o tolerancii, prajnosti a slušnosti!!!! Či ste len lovci a strelci???!!! Dúfam, že nie, tak sa na mňa nehnevajte a fakt si podajte ruky a rešpektujte aj rozdielnosť názorov, prosím!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.043 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 1047 návštevníkov a žiadni členovia on-line