Má niekto dlhodobejšie skúsenosti s 6,5x55 SE, 6,5x57/R/ ?

pred 17 rokmi 8 mesiacmi #9458 od Stefan49
...na uzaver, mas pravdu, vsetky odpovede su v knihach, a od nikoho by som neocakaval aby vsetky udaje nosil v bedni. Dufam ze ani Ty to netvrdis. Ako som uz uz par krat podotkol, vidno ze sledujes rubriky avsak si necitas po sebe a mas velmi slabu pamat.!
<br/>
<br/>Prebyjanie je naozaj co si napisal, stale hranie sa so strelivom, ale to neznamena ze to musis tlacit do katastrofy. Chyba sa vzdy urobi, nezabudni ze ten ktory v zivote neurobil chybu nikdy nic nerobil!
<br/>
<br/>Dam Ti uctu za to ze sa snazis-v teorii sa nieco ukazuje , avsak co by som Ti poradil--snaz sa zyskat prakticke skusenosti. Popri tom vidno na tebe ze si mlady, neskuseny, nemas respekt k inym (hlavne starsim), akecas nezmysli. Drz sa temy a ak si v zivote nemal moznost vystrelit z urcitej raze nepustaj sa do diskusii, nema to ziadny vyznam!
<br/>Pravdu Ti poviem--pripominas mi niekoho::: mna v mladych rokoch, avsak si davaj pozor, zivot Ta opravi, to zase neznamena se si ho musis po...!!!
<br/>
<br/>Drzim ti palce zo zelanim Lovu a STRELBE ZDAR!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 8 mesiacmi #9459 od kolesart
tak dobre na zaver aj tak tu nemam chut uz pisat....prax a teoria...nemusim vystrelit z kazdej CIP raze 100 x do roka aby som ziskaval nejake prakticke skusenoti o prebijani nato mi postacuje aj otrepana ale osvedcena 308 prip 7x64 ktoru tiez mam. A to ci mam viac alebo menej rokov ako ty ma netrapi a kaslem ti nato aj keby si mi vekom mohol byt stary otec. tak aj na nejaku farizejsku uctu k starsim na to sa ti mozem z vysoka pretoze to nema so strelectvom nic spolocne a hlavne v dnesnej dobe a hlavne vdaka vam - retrogeneracii ktora mala zachovat polovnictvo pre nas mladych, vsak sla opacnym smerom a sme tam kde sme - v prdeli. Ak si myslis ze si sa temy drzal viac ako ja necham ta vtom bud spokojny, inak nejaku taku odpoved od teba&quot;v tomto duchu&quot; - k teme som aj ocakaval. A na zaver mam absolutne pochybnosti o tom ze som v mladych rokoch bol ako Ti taka brzda by som v zivote nebol. s zelanim miesto &quot;lovu zdar&quot; - &quot;Zbohom&quot; drzim palce ja tebe, pretoze tvoja cesta vedie naokolo a toho stastia budes potrebovat pri tvojom mysleni este nespocetne mnoho krat.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 8 mesiacmi #9460 od Stefan49
...pravda vzdy boli , ako clovek si na smutok,lutujem Ta!
<br/>
<br/>Zdar!!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 8 mesiacmi #9461 od kolesart
to nemusis lutuj seba ze sa nevies nicoho konkretneho chytit len robit teraz zo seba farizejskeho inteligenta

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 8 mesiacmi #9465 od steyr
Choďte na pokec a nekazte tu doposiaľ korektné fórum, prosím! Admin by nemal dovoliť škaredé debaty, myslím si, odhliadnuc od toho, že poľovníctvo je aj o tolerancii, prajnosti a slušnosti!!!! Či ste len lovci a strelci???!!! Dúfam, že nie, tak sa na mňa nehnevajte a fakt si podajte ruky a rešpektujte aj rozdielnosť názorov, prosím!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.087 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 537 návštevníkov a žiadni členovia on-line