Srelivo SB

pred 17 rokmi 3 mesiacmi #12784 od Seva
Odpoveď od Seva na tému Srelivo SB
jo na dostřelování používám od RWS střelu FS a skvělí.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 mesiacmi #12785 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Srelivo SB
rolo prosím Ťa, pošli Sevovi to foto. Ďakujem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 mesiacmi #12786 od KEfyzik007
Odpoveď od KEfyzik007 na tému Srelivo SB
Dobrý den prajem potreboval by som jednu radu. nie som poľovnik zbraň nemam . je pre mna povolene privabit lišku myskovackou a par krat ju vyfotit ??? len neviem ci sa to lištičke bude pačit nie je nebezpečná ? čím sa bráňiť ? dakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 mesiacmi #12819 od Basky
Odpoveď od Basky na tému Srelivo SB
Ak je líštička zdravá a zistí svoj omyl, že sa dala oklamať človekom - bude fujazdiť kade ľahšie... :] najlepšou ´obranou´ v tomto prípade je sa jej ukázať...:]:] Inak ju môžeš vábiť a fotiť a zdraviť a .... koľko len chceš... 8-L Možno pár lovcov líšok bude na Teba nadávať, lebo líška sa po pár takýchto skúsenostiach môže stať na vábenie nedôverčivá a tým pádom horšie uloviteľná, ale na to sa môžeš... :-p Trochu iné by to bolo so zajačím vrešťadlom, to sú už trošku rušivejšie zvuky, ale používať ho primerane okolnostiam nie je proti žiadnej etike a tobôž zákonom. Takže prajem pri takomto spoznávaní prírody veľa zdaru a pekných zážitkov. ;):)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 mesiacmi #12821 od martinbb
Odpoveď od martinbb na tému Srelivo SB
chcem sa spytat ci tu ma niekto skusenosti so strelivo NORMA PLASTSPITZ 9,3x62 18,5g? no nechcem to hned skusat na zveri

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 mesiacmi #12822 od KEfyzik007
Odpoveď od KEfyzik007 na tému Srelivo SB
čím ju mám vábiť? myškovačkou? ja neviem ako v akych intervaloch mam trubit a tak? dakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 mesiacmi #12823 od Basky
Odpoveď od Basky na tému Srelivo SB
S našim pokecom sa presunieme do témy - ´Sem píš svoje príspevky ak ich nevieš zaradiť do prísl. témy´, O.K.?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 mesiacmi #13108 od saris
Odpoveď od saris na tému Srelivo SB
Zdravim vsetkych. Neviete nahodiou ci NORMA vyraba naboje s celoplastovou strelou do W308 ????

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 9 rokmi 7 mesiacmi #63952 od ORI
Odpoveď od ORI na tému Srelivo SB
Doteraz používam do 7x64 strelivo S&B SPCE 11,2g. Pred týždňom som kúpil nové náboje SPCE, pretože staré zásoby sa mi už minuli. Vyskúšal som priložiť magnet ku strelám nových nábojov 7x64 S&B SPCE 11,2g a čuduj sa svete magnet nedržal !!! Skúsil som náboj zo starej zásoby a magnet držal !!! Zrejme zmena materiálu strely SPCE. Zmenia sa aj vlastnosti týchto striel ???

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 9 rokmi 6 mesiacmi #63959 od Baikal
Odpoveď od Baikal na tému Srelivo SB
tak som si to doskusal na mojich zbytkoch SPCE v 7x57 a fakt, nova strela sa nechyta na magnet, tiez som si vsimol, ze ma vyraznejsiu striznu hranu a iny tvar olovennej ciapocky, ale na polovanie to nemam, tak ake vlastnosti tato nova bude mat netusim.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 9 rokmi 6 mesiacmi #63961 od Omak
Odpoveď od Omak na tému Srelivo SB
Moje skúsenosti s SB vo viacerých vatriantách kalibrov a striel nie sú veľmi dobré! Celkovo zhrnuté negatíva:
<br/>- &quot;mäkké&quot; - rýchle fragmentujú a pomerne veľa divinky pre havka
<br/>- na nástreloch minimum farby
<br/>- pomerne často i pri dobrých zásahoch bola nutná dohľadávka .
<br/>Dnes už je množstvo oveľa lepších riešení pri dodržaní racionálneho pomeru cena/kvalita, ale proti gustu žiaden dišputát 8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.051 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 382 návštevníkov a žiadni členovia on-line