aké máte skúsenosti zo strelivom "prvi partizan"?

pred 16 rokmi 1 mesiacom #33426 od maty
Napríklad v ráži 7x64, zaujímavá cena 20,-Sk za ks, známy ho má vráži 308 W achváli si ho, akurát,že viacej zanáša hlaveň.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #33444 od Akela
Známemu povedz, nech to hodí svokre do kachlí a kúpi si poriadne strelivo! Napr. Sako alebo Normu, ak má peniaze, tak RWS.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #33454 od Fero
Ja som sa tiež ulakomil na cenu a kupil som ich v kalibri 8×57 JS. No a moja skusenosť je taká že som na strelnici zo stojana s nimi dosiahol rozptyl cca 20 cm. Ja používam české strelivo S&B a tam je rozptyl 4 cm maximálne. Takže som ostal pri českých patrónoch a partizánov som vybúchal na silvestra ..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #33456 od Akela
Tiež som sa ulakomil v 223rem. Rozptyl ako u Teba. Ešte aj zvuk po výstrele to malo iný ako ostatné náboje. Vývrt bol doslova zahádzaný špinou. Nikdy viac.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #33459 od petob
Ja PP strieľam v 222 rem SP 3,24g.Na dvesto metrov som ich mal v 15 cm kruhu na A4 papieri . Minulí rok som strelil dve líšky na 150m.Na strelnicu je to v pohode.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #33460 od radovan_tomsik
Páni vlastnim gulovnicu CZ 550 lux v kalibri 308W. Porovnaval som Normy,Sellier-bellot a Partizanov. Vsetkych so 11.7gramovov strelov. Norma bola samozrejme najlepsia na druhom mieste Partizan a az na tretiom Sellier. Ked porovnate Normu 62sk,- a Partizana 19,-sk tak to nieje zlé.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #33462 od Fero
U nas v združení viecerí už skúsili strelivo prvi partizan, Kamarat kupil 223 Rem a bol s nim spokojny. Ja si nemôžem pomocť ale mne to vychadza ďaleko lepšie so strelivom S&B. Možno že to bola nejaká horšia seria /ja som to kupil ihned ako sa to u nas objavilo./

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #33471 od 45_70
ja som ich skusal v kalibri 30-30win, 308win a 8x57js nebolo to najhorsie (100m - 6az7 cm). jedina vec ktopra sa da vytknut je slabo naviazany plast na jadro.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #33474 od vajlo
zdravim prave to som sa chcel opytat co za strely tam laboruju? ci nejake ich spesialy alebo nieco kupuju? resp. od koho? dakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #33475 od maty
neviete či robia PP aj v ráži 5,6x50R Mag.?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #33485 od Igor
5,6 x 50 R Magnum PP nerobí.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #33490 od Castor
Kamarat to skusal do 243win...ked vam z jednej krabicky nevystrelia dva naboje...dost zle...Lacne mäso psy zeru...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 týždnami #34487 od 45_70
caute. myslim ze strely su ich a co sa kvality tyka asi to iste ako cesky SP

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 týždnami #34488 od 45_70
mne sa to nestalo ani raz a to som ich uz od pp par vystrelil / 30-30win,308 win, 243 win,8x57 js,7,62x54R. u ceskych sa mi to stalo mozno 5x . PP su za taku cenu slusne a rovnocene s ceskyma nabojmi. mozno by to chcelo trosku tvrdsiu strelu ale inak na polovacku su dobre . LEN TREBA TRAFIT!!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 týždňom #34820 od lacco1
6-7cm, píšeš, že to nie je najhoršie. To je dosť, komorová rana v poriadku, ale ostatné radšej nie. Lepšie je asi radšej priplatiť a kúpiť niečo kvalitnejšie a najlepšie úplne je dať všetko prebiť a máš pokoj. Napr. ja som mal Tigra v 7,62x54R a keď som mu dal Oryx, tak som sa s problémom dostal na rozptyl do 20cm. Ale keď som mu dal staré pomaly hrdzavé krmivo z guľometu, tak to už bolo slušné.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 dňami #34936 od moropeter
ja pouzivam S&B strelivo 11,7g do W308 uz asi 15 rokov a som z nimy spokojny,nemal som este problem ze by mi nevystrelil naboj ,partizana som este nevyskusal ale dam prednost S&B pred ostatnymi,su dobre len treba vediet trafit.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 dňami #34937 od moropeter
ja pouzivam S&B strelivo 11,7g do W308 uz asi 15 rokov a som z nimy spokojny,nemal som este problem ze by mi nevystrelil naboj ,partizana som este nevyskusal ale dam prednost S&B pred ostatnymi,su dobre len treba vediet trafit.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 dňami #34938 od moropeter
ja pouzivam S&B strelivo 11,7g do W308 uz asi 15 rokov a som z nimy spokojny,nemal som este problem ze by mi nevystrelil naboj ,partizana som este nevyskusal ale dam prednost S&B pred ostatnymi,su dobre len treba vediet trafit.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 dňami #34959 od Bubi
Z coho si mu dal papkat.? Vojenske strelivo?Alebo zeby, v gul.CS vyroby bolo poloplastove strelivo?;):]:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 dňami #34976 od lacco1
Tá potvora ruská žrala asi iba čím horšie strelivo. Všetko som strieľal vojenské. Predal som to aj s tými vlašimáckymi nábojmi so žltou špicou asi 1000ks. Dobrá flinta na vybláznenie na strelnici. Teraz sa hrám so OPU 54.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.104 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 5234 návštevníkov a žiadni členovia on-line