Polovnicke doplnky a prislusenstvo

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #38208 od hullahoppp
Odpoveď od hullahoppp na tému Polovnicke doplnky a prislusenstvo
Ahhoj ,chcel by som sa vás spítat ,či by ste my nemohli poradit,hladam neoprenove čižmi od firmi Chiruca,ked niekto by vedel poradit ,kde sa daju kupit,bol by som rád ,dakujem:liar:

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #38211 od Baikal
Odpoveď od Baikal na tému Polovnicke doplnky a prislusenstvo
pripada mi to rovnake prevedenie ako Novesta Champion Exclusive Thermo Gusset, teraz Vulkan Exclusive Thermo Gusset...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #38216 od hullahoppp
Odpoveď od hullahoppp na tému Polovnicke doplnky a prislusenstvo
á nahodou,by si nevedel poradit,kde sa daju kupit??dík:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #38218 od Baikal
Odpoveď od Baikal na tému Polovnicke doplnky a prislusenstvo
momentalne riesim rovnaky problem, zajtra budem kontaktovat distributora www.vulkan.sk/produkty/obuv/handmade-exclusive[/]Vulkanov budem mudrejsi... dam vediet..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #38242 od Poacher
Odpoveď od Poacher na tému Polovnicke doplnky a prislusenstvo
Videl som tie Chirucy v Hermese v Blave za 2 900,- Sk ak sa nemýlim. ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #38245 od pavelb
Odpoveď od pavelb na tému Polovnicke doplnky a prislusenstvo
VULKAN Partizánske je myslím priamo výrobca obuvi. Mám od nich čižmy, síce nie neoprén, ale som spokojný. Pozri internet

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #38249 od Baikal
Odpoveď od Baikal na tému Polovnicke doplnky a prislusenstvo
Informacia od distributora vulkanov je, ze uz je dostupny cely sortiment, niektori predajcovia uz maju tovar na predajniach, treba sa spytat u vasho predajcu v regione.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #38252 od Baikal
Odpoveď od Baikal na tému Polovnicke doplnky a prislusenstvo
Tak ja som dnes navstivil predajcu v mojom regione a mam teraz vo vybave Vulkan Exclusive Thermo Gusset co je vlastne to iste ako Novesta Champion Exclusive Thermo Gusset, len miesto loga Novesta je tam teraz logo Vulkan, vyraba to rovnaka fabrika na rovnakych strojoch len iste ekonomicke zalezitosti ako konkurz fy Novesta ktoru prevzal Vulkan... ale to teraz nie je podstatne si myslim. Cena bola nezmenena, tak ako som pred dvomi rokmi kupil Novesta Champion Exclusive Thermo Gusset za 1750 Sk, ktore som po 15tich mesiacoch uspesne reklamoval, ale z dovodu zmien fo firme Novesta mi vratili peniaze a teraz som za tie iste peniaze kupil nove.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #38266 od hullahoppp
Odpoveď od hullahoppp na tému Polovnicke doplnky a prislusenstvo
a kvoli čomu si reklamoval??

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #38269 od Baikal
Odpoveď od Baikal na tému Polovnicke doplnky a prislusenstvo
objavila sa trhlina v podrazke, nakolko som tuto obuv dost vyuzival, dve sezony polovania a z casti aj rybarcenia ( od august 2006 do maj 2008 ) som sa obratil na dovozcu, ktory mi odporucil reklamovat s tym, ze alebo obuv bude opravena alebo vymenena za novy par, kedze vsak Novesta skoncila v konkurze, nebolo mozne vymenit za nove a kedze neboli uz skladom, predajca mi vratil peniaze. Teraz ked sa rovnaka obuv vyraba uz pod znackou Vulkan, za vratene peniaze som si kupil nove.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #38270 od hullahoppp
Odpoveď od hullahoppp na tému Polovnicke doplnky a prislusenstvo
chapem,a este co by som chcel,do akej miery si s nimi spokojny,v zime udržiavali teplotu?a este jedna otázka,kedze ja bývam nedaleko bratislavy,partizánske su troška daleko,náhodou by si nevedel poradit,ako, a kde ich mozem kupit?:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #38271 od Baikal
Odpoveď od Baikal na tému Polovnicke doplnky a prislusenstvo
spokojny som dostatocne na ucely, na ktore som si ich vybral. Co sa zimy tyka, su to cizmy, kaucuk a neoprenova vypln, ak chodim nemam ziadny problem, v zime pouzivam termoponozky. Ale na nejake vystavanie alebo posedavanie na mraze to velmi nie je, na take ucely by som skor hladal nieco v prevedeni hunter. Tieto cizmy su tak na spolocnu polovacku ked je sychravo, dazd, clovek chodi za zajacmi po oracine a podobne.. pripadne na kacky, kde sa chodi okolo vody a podobne, vysoka trava, rosa ... ale priamo na zimu napriklad na postriezku na lisku velmi vhodne nie su. Tam treba pozerat po inej obuvi. Co sa tyka predaja, mozem zistit priamo u distributora, ktori predajcovia v BA a okoli ponukaju tieto produkty. Bude to bud niektora z polovnickych predajni, rybarskych alebo podobne ..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #38272 od hullahoppp
Odpoveď od hullahoppp na tému Polovnicke doplnky a prislusenstvo
jejda,to by som bol velmi rád keby si mi mohol napísat kde sa daju kupit,lebo v sobotu sa chistam do BA, bolo by to velmi dobre,dakujem dopredu vsetku ochotu:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #38273 od Baikal
Odpoveď od Baikal na tému Polovnicke doplnky a prislusenstvo
posli mi mail na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. , ak nieco zistim, poslem ti odpoved..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 10 mesiacmi #38274 od hullahoppp
Odpoveď od hullahoppp na tému Polovnicke doplnky a prislusenstvo
okey už som poslal

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 9 mesiacmi #49657 od geers
Odpoveď od geers na tému Polovnicke doplnky a prislusenstvo
Zima je už zasa tu.
<br/>Aké máte skúsenosti s čižmou HUNTER S od DEMARU /vymeniuteľná vložka ovčie runo nastrelené /Kde sa dajú zohnať a aká je cenová relácia.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 9 mesiacmi #49658 od falkon
Odpoveď od falkon na tému Polovnicke doplnky a prislusenstvo
Ak potrebujete neopren čižmi, či inú gumovú zateplenú obuv , doplnky poradím. Kontaktujte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
<br/>:x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 9 mesiacmi #49667 od spider
Odpoveď od spider na tému Polovnicke doplnky a prislusenstvo
čau.mal som asi pred 6 rokmi hunter-ky ale nikdy v živote by som to nekupoval,kolegovia majú podobný názor.nedá sa v tom chodiť.je to čiste len na posed.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #51409 od lacika85
Odpoveď od lacika85 na tému Polovnicke doplnky a prislusenstvo
Poradí niekto s niejakým ohrievačom na posed ?Dík.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #51413 od lubi
Odpoveď od lubi na tému Polovnicke doplnky a prislusenstvo
nemate nahodov niekto skusenosti obuvou contryman boots?na celodenne nosenie jesen zima ,cakanie na spolocnej na stande, atd.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.063 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 678 návštevníkov a žiadni členovia on-line