Budúcnosť Slov. kyn. jednoty

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #40874 od pavol56
Odpoveď od pavol56 na tému Budúcnosť Slov. kyn. jednoty
jh. -ďakujem za príspevok aj za iných chvateľov. Výpis z obchodného registra som si prezrel, a nie je obyčajný. Čuduj sa svete je to ozaj náhoda, keď s.r.o. je zapísaná v ob. reg. 9.9.2003 a za necelý mesiac prebiehala v Blave Európska výstava psov? Vtedy keď je najviac práce?!? Presne tá výstava na ktorej chýbali peniaze? Na výpise je spoločník Slovenská kynologická jednota, ktorá dala vklad 200000Sk, len má zvláštnu adresu. Pokiaľ vieme sídli na Štefánikovej10, ale na výpise je Štefániková12. Náhoda? Veď tam predsa súkromne sídli sám najväčší Štefík. INTERDOGSHOE s.r.o. má iba jedného konateľa. Koho? Pozri na výpis! No predsa zasa sám veľký Štefík. Alebo nevieme kto tvorí SKJ? Prečo je iba jeden konateľ, keď sú tam zástupcovia aj z iných zväzov? Myslíš, že nie je to dostatočný dôvod na dobrovoľné odstúpenie z funkcie, alebo až po Svetovej výstave?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #40878 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Budúcnosť Slov. kyn. jednoty
Pavol poviem ti to takto panovi Stefikovi sa uz rysuje teple miestecko v Belgicku v FCI. Slovensku kynologiu ma u prdele dokazom su posledne medzinarodne duricske skusky jazvecikov.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #40913 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Budúcnosť Slov. kyn. jednoty
Ohľadom Interdogshow s.r.o. a príčin jej vzniku mi akosi nedá nezastať sa jej konateľa, pretože si viem predstaviť, že banky odmietajú jednať s občianskymi združeniami ohľadom úverov a na usporiadať EDS niečo stálo. Otázne je čo robili kontrólne orgány SKJ po EDS ohľadom jej zúčtovania. Apropo na budúci rok tu máme WDS a SKJ ako národný zástupca FCI by nemala utrieť hubu a byť dobrá iba ako práčka :x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #40921 od pytliak
Odpoveď od pytliak na tému Budúcnosť Slov. kyn. jednoty
A to akoze komu na FCI by si chcel napisat? Ved BIG BOSS uz aj tam je na funkcii a co viem tak kandidoval aj na prezidenta FCI. Hovori sa, ze aj to mu raz vyjde.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #40953 od jager
Odpoveď od jager na tému Budúcnosť Slov. kyn. jednoty
SKJ je pán Štefík, ale v FCI by bol len jedným z viacerých členov predsedníctva. Verím, že nie všetci čo sú za stolom FCI, poznajú kynologickú minulosť BIG BOSSA. Myslím, že by ich zaujímali referencie z krajiny z ktorej sa nechal nominovať.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #40954 od pavol56
Odpoveď od pavol56 na tému Budúcnosť Slov. kyn. jednoty
Jager, stanovy SKCHJ-jazvečíkov môžem poslať mailom na Tvoju e-mailovu schranku. web klubu sa momentalne aktualizuje, ale mámeaj iné zaujímavosti o tých "nenahraditeľných"

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #40965 od SantaKlaus
Odpoveď od SantaKlaus na tému Budúcnosť Slov. kyn. jednoty
Jo - Myslime ze by bylo zajimave, kdyby si na prezidiu FCI klikli na www.upn.gov.sk ,KS ZNB - Správa Stb, Bratislava str.11 c.39718 vysvetlivky rikaji o cem se tam pojednava hlavne pismena: Druh svazku - "PO", U koho se svazek nachazi - "R"

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #40966 od SantaKlaus
Odpoveď od SantaKlaus na tému Budúcnosť Slov. kyn. jednoty
www.upn.gov.sk, KS ZNB - Sprava Stb Braticlava str. 11 c. 39718, vysvetlivky rikaji o cem se tam pojednava hlavne pismena: Druh svazku- "PO", U koho se svazek nachazi - "
<br/>prejeme vse nejlepsi Slovenskym kynologum!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #40968 od belson
Odpoveď od belson na tému Budúcnosť Slov. kyn. jednoty
Krízu v SKJ nesledujem, dotyčného pána nepoznám, takže sa pokladám za úplne nestranného. Kvôli objektivite len chcem upozorniť na to, že to &quot;PO&quot; nie je ŠPZ okresu Prešov, ale znamená preverovanú osobu, čo samozrejme nezakladá žiaden dôvod k obvineniu zo spolupráce (preverované boli aj rôzne zriadeniu nepriateľské osoby, ani o tom nemuseli vedieť). Príspevok takéhoto SantaKlauna je neprijateľnejší, ako keby tu niekto niekomu otvorene vynadal nespisovným, hrubým slovníkom. Ak túto tému sleduje nejaký admin, mal už zasiahnuť a poslať SantaKlauna k nejakému čertovi.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #40970 od SantaKlaus
Odpoveď od SantaKlaus na tému Budúcnosť Slov. kyn. jednoty
Konecne aj zastanca velkyho Stefika. Mozno kolega, alebo zeby spolupracovnik? V STB - PO znamena preverovana osoba, ale se poradne vycumte u koho se svazek nachazel a na spodu riadku pismeno &quot;R&quot; - rezident. A kouknete kdo tento &quot;titul&quot; estebacky dostaval. Myslite ze je tu nejaka omluva na to aby dotycnej zastaval takovou funkci? Pani kdo obhajujete praci estebaku najdite si jinou stranku - svoji estebackou.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #40974 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Budúcnosť Slov. kyn. jednoty
Santa, ci bol ten ci onen agent, spolupracovnik alebo dovernik STB mna napriklad nezaujima, pretoze je to fraska kazdy kto aj bol to poprie a nic z toho. Urad pamati naroda nech si vedie svoje zvazky. Mna ked mam pravdu povedat nezaujima niekoho minulost ale buducnost a smerovanie polovnickej kynologie na Slovensku.
<br/>
<br/>prosim ta neurazaj navstevnikov PID fora. Prajem ti stastne a vesele.;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #40979 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému Budúcnosť Slov. kyn. jednoty
a ked si si taky isty tak su na to organy ktore to vysetruju tak daj podnet a nikoho tu neobvinuj tu nesme na take reci zvedavi aj ked niesom psickar ale drzim slovenske kinologii palce

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #40989 od belson
Odpoveď od belson na tému Budúcnosť Slov. kyn. jednoty
:) :) :)
<br/>Účelovo si odignoroval moju prvú vetu. Nikoho sa nezastávam a po tom, čo si ma svojim sprostým štýlom upozornil na to, čo som si nevšimol, nemám na to ani najmenší dôvod. Prezradím ti prečo, ale nikomu to nepovedz ;): Ja som tam totiž kvôli svojej aktivite v mladosti a svojim nezastieraným antipostojom vedený ako NO. Usudzujem, že ty vieš čo to je, aj keď ma neprekvapíš, ak z toho urobíš najvyššiu formu spolupráce.
<br/>Namiesto obvyklého sviatočného želania ti odporúčam ísť k betlehemu a namiesto modlitby (asi to aj tak nevieš) sa pridaj k svojim príbuzným stvoreniam a dýchaj s nimi na Ježiška, aby mu nebola zima... 8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #41003 od jager
Odpoveď od jager na tému Budúcnosť Slov. kyn. jednoty
Tiež si myslím, že Santa KLAUS nemusel otvárať túto parketu. Svoj nesúhlas Vyjadrujete svojimi príspevkami. Čo sa mi ale nepáči a s čím sa tu bežne stretávam je to, že prispievatelia namiesto toho aby zostali pri merite veci, hľadajú v príspevku nepodstatné maličkosti a s tých začnú robiť veľkú tému. Nazval by som to stratégiou eliminácie.
<br/>Ako napríklad teraz ste obvinili S. K. s urážania. Odporučím vám prečítajte si svoje reakcie a s poľutovaním zistíte, že vy ste pre urážanie človeka, ktorý to vôbec nemusel myslieť tak ako ste to vy pochopili, nabili ostrejšie kalibre. Osobné útoky. Takéto správanie Je vodou na mlyn pre tých, ktorý túto neschopnosť ľudí, zjednotiť sa pre uskutočnenie pozitívnych zmien poznajú, ľahko zakalkulujú a využijú pre svoje krivácke plány.
<br/>A k tomu čo vás tak vytočilo iba to, že Česi hovoria: Co je psáno, to je dáno. S.K. iba poukázal na to čím sa už niekto predním zaoberal. Nič viac a nič menej. Záver nech si urobí každý sám. Čo hľadáš to nájdeš. Ak budeš hľadať gramatické chyby, tak ich nájdeš. Ale ak budeš Hľadať zmysel tejto témy, tiež ho najdeš. Čo hľadáš ty človeče???
<br/>A teraz bez urážky. Nemáte pocit, že tie intervencie naozaj tak vyzneli, že vrana k vrane sadá?
<br/>Mne ono, ale môžem sa mýliť! Lebo nepísal o Vás ale o BIG BOSSOVI.
<br/>A ešte jedna vec, ak máte niečo k téme bude fajn, ak nie, bez podobných invektív bude tiež fajn.
<br/>No a teraz si to pravdepodobne odskáčem zase ja. Či čo?
<br/>Veselé Vianoce a úspešný Nový Rok 2009 praje.
<br/>M. Učeň

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #41005 od belson
Odpoveď od belson na tému Budúcnosť Slov. kyn. jednoty
Nemám pocit, že som bol primárne od veci. Vyjadril som sa len k tomu, čo zaznelo na tejto téme.
<br/>
<br/>Big bossa nepoznám a keby ma Santa kultivovaným spôsobom upozornil, že som si to písmeno R nevšimol, mohlo byť po debate. Z toho, čo som napísal, azda môže byť jasné, že ľuďí s takýmito záznamami &quot;nemusím&quot;. Ale rovnako nemusím ani tých, ktorí si si niekde v závetrí povďačne kopkali v pridelenej záhradke a jadnomyseľným hlasovaním na rôznych schôdzach a celkovou pasivitou vytvárali pôdu a priestor pre metódy a pre ľudí, voči ktorým sú teraz &quot;spravodlivo&quot; rozhorčení a veľmi hlasno kričia. Vtedy držali hubu a krok a naraz sú z nich tí najcharakternejší. Nie sú.
<br/>
<br/>A ak niekto na mňa vytiahne nabité naostro, musí zatiaľ rátať s tým, že ja vytiahnem ťažší kaliber. Na tom ja už veľa nezmením a ani nemienim.
<br/>
<br/>Slovenským kynológom želám jednotu a reprezentáciu kvalifikovanými a charakternými jedincami.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #41006 od Bubi
Odpoveď od Bubi na tému Budúcnosť Slov. kyn. jednoty
Belson....cooool.Pekne.Suhlas.
<br/>Jager ty polujes v Zubáku?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #41011 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému Budúcnosť Slov. kyn. jednoty
jager toto forum citame aj my nestrani a pokial s niecim nesuhlasime tak to tu napiseme a dufam ze mozme pokial niesme vulgarny ved je to stranka pre vsetkych tak sa prosim ta nesnaz nas presvedcit ze len ty mas patent na rozum.Aj tebe stastne a vesele Vianoce. Lubo Kratky

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41574 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Budúcnosť Slov. kyn. jednoty
dovolim si sem dat nieco zo stranky skj
<br/>
<br/>Vážení priatelia kynológie,
<br/>v mene Slovenskej kynologickej jednoty, si Vás dovoľujem srdečne pozvať na Svetovú výstavu psov FCI 2009 do Bratislavy. Je nám cťou, že po Európskej výstave FCI v roku 2003 nás Generálne zhromaždenie FCI poverilo zorganizovať najvýznamnejšie kynologické podujatie roku 2009 v srdci Európy - na Slovensku. Veríme, že sa organizátorom podarí vytvoriť príjemné priateľské kynologické prostredie nielen na výstavisku EXPO INCHEBA, ale aj v historickej Bratislave a okolí, tak aby každý účastník, či už vystavovateľ, rozhodca, alebo návštevník odchádzal s čo najkrajšími spomienkami, nech sa naplní naše heslo:
<br/>SRDCE EURÓPY - ELITA SVETOVEJ KYNOLÓGIE!
<br/>Dovidenia v Bratislave.
<br/>Štefan Štefík
<br/>Prezident Slovenskej kynologickej jednoty

<br/>
<br/>Ani sme nevedeli a sme elita svetovej kynologie.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41575 od jager
Odpoveď od jager na tému Budúcnosť Slov. kyn. jednoty
To si potom neviem predstaviť ako to vypadá v iných krajinách.
<br/>Štefík by si mal prečítať tieto stránky a prišiel by na to, že on je elitným klamárom.
<br/>Pracuje sa na petícií. Budú vybraný dobrovoľníci, ktorí budú ochotný vo svojich regiónoch zozbierať podpisy od chovateľov a tiež majiteľov registrovaných plemien, na znak nesúhlasu s terajším stavom v SKJ.
<br/>Ak máte záujem zúčastniť sa, dajte o sebe vedieť.
<br/>M. Učeň

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41576 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Budúcnosť Slov. kyn. jednoty
Miro na mna kontakt mas takze ak bude treba daco staci sa ozvat. ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.116 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 625 návštevníkov a žiadni členovia on-line