CACT a CACIT pro retrievery

pred 14 rokmi 9 mesiacmi #48767 od DKo
Odpoveď od DKo na tému CACT a CACIT pro retrievery
Dobre viem kto to je a viem aj aké sú jeho priority a priesery. Ťažko predpokladať, že by tie priesery boli nevedomosti. Na rodiel od vás si myslím, že daný fakt je hanbou celého klubu a vy dobre viete, že ja sa už za ten klub hanbiť nemienim, len za zatiaľ musím. Predpokladám, že oklieštená verzia mojej žiadosti na PKR SPZ je vašim dielom a vy dobre viete, prečo ste ju neuverejnili v plnom znení.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 9 mesiacmi #48769 od Van_FCR
Odpoveď od Van_FCR na tému CACT a CACIT pro retrievery
Vasa ziadost na PKR SPZ je mimo temu v ktorej sa nachadzame. Ak mate k nej nejake otazky a su charakteru, na ktory Vam viem odpovedat ja (teda tykaju sa priamo mojej cinnosti a nie niekoho ineho z klubu), existuje iny sposob, ako vypisovat tu. A rychlejsi. Navyse, pokial viem, bola to sukromna ziadost, nie z pozicie clena KRKu.
<br/>
<br/>A poprosim Vas, nehadzte na mna hanbu celeho klubu. Klub ma aktualne cez 300 clenov, ani nie jedna tretina sa zaujima o dianie v klube. Z tej tretiny mozno patina prejavila zaujem pred volbami nieco pre klub robit verejne. Kolki z nich nezistne a kolki pre vlastny zisk a &quot;postavenie&quot; je na svedomi kazdeho jedneho a mne (a myslim, ze ani Vam, ci niekomu inemu) neprislucha to zratavat a sudit. Pravda je vsak taka, ze keby sa vsetci zaoberali o dianie v klube, iste by to vyzeralo z roznych pohladov inak. Ci uz na skuskach, vystavach alebo len samotna atmosfera a prezentacia klubu. Lahke je mavnut rukou a povedat si, mna sa to netyka a radsej na to kaslem. Hm, tak si to povedzme vsetci a mozeme klub rozpustit ;/
<br/>
<br/>No nic, toto je uz vazne mimo temu a da sa o tom bavit aj inak.
<br/>Pekne leto prajem...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 8 mesiacmi #48965 od DKo
Odpoveď od DKo na tému CACT a CACIT pro retrievery
Vážená Van, zas sa ozvala Vaša príslovečná vzťahovačnosť. Keďže som aj ja člšnom daného klubu, danú záležitosť pociťujem aj ako svoju hanbu, preto ma nenecháva chladným. Vám by možno pomohlo, ak by ste na moje príspevky nazerali nie ako na reakciu na Vašu osobu, ale ako reakciu k tomu čo sa v našom klube deje.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.040 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 403 návštevníkov a žiadni členovia on-line