Farbiarske skusky malych plemien

pred 13 rokmi 10 mesiacmi #54978 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Farbiarske skusky malych plemien
Vdaka Martin za podporu, budeme sa snazit. ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 10 mesiacmi #54980 od janoh
Odpoveď od janoh na tému Farbiarske skusky malych plemien
no vidiš, stačilo napisať ti, a hned vieš, ako to treba :x. a ak si mám vybrat, čo si myslet, tak vyberam oboje. až mi opišeš zas, nezabudni dat maila aj čislo na teba, aj www móžeš. a prečo si stale redaktor, ked nie si? ved to tu je napisané, aj ešte jeden je tam.
<br/> www.polovnictvo.com/modules.php?name=New...;order=0&thold=0 [/]TU

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 10 mesiacmi #54981 od janoh

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 10 mesiacmi #54982 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Farbiarske skusky malych plemien
Ten kontakt na mna bol kvoli tomu ak mas nejaky osobny problem s mojou osobou, mozeme si to vydiskutovat.
<br/>
<br/>Esteze si ta tu objavil aspon mi ukazes tu spravnu cestu aby som uz viac nezhresil.
<br/>
<br/>ak ked uz pises TU tak si klikni www.polovnictvo.com/modules.php?name=BiG...e=post&topic=807 [/]TU a citaj pozorne treti prispevok od spodu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 10 mesiacmi #54983 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému Farbiarske skusky malych plemien
janoh ,zatial z tvojej strany len neopodstatnene dristy ,ked nechceš nemusiš,Jaro super len tak dalej:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 10 mesiacmi #54985 od janoh
Odpoveď od janoh na tému Farbiarske skusky malych plemien
z toho som zmeteny, redaktorskych fotiek mať kade tade, hlavne že ty vieš o tretiom prispevku. to je treba mať vsade tvoje fotky, alen najakú malu spravu, že nie si tunic? osobne problemy nemam, čo ja viem kto si? si mi fuk.ale ze to znežil si na svoju reklamu je pravda. čo okolo stale vypravaš? tak si daj tie opisy vymazať, neide to?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 10 mesiacmi #54986 od janoh
Odpoveď od janoh na tému Farbiarske skusky malych plemien
tu vypadaš, že musis, aj ked neceš. daj zmysel co si mi pisal.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 10 mesiacmi #54987 od ekopecto
Odpoveď od ekopecto na tému Farbiarske skusky malych plemien
pokial to bude jaro takto zneuzivat tak mi to vobec nevadi. ked je to na prospech kynologii:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 10 mesiacmi #54989 od janoh
Odpoveď od janoh na tému Farbiarske skusky malych plemien
aha, jasnacka, chapem. ak si sem da reklamu jeden na svoje zarobky, tak može aj iní. dobre somta pochopil? stači, ak spravi inim dobre? to ale sce každý, kto reklamuje, nie? kto sce spraviť inym zle, tak asi nebude pisať. zato, že tušim tu nefungje nijaký moderator to treba využiť? a co tak zakladna slušnost? myslim obyčajnú, polovnicku.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 10 mesiacmi #54990 od Van_FCR
Odpoveď od Van_FCR na tému Farbiarske skusky malych plemien
Mily Janko, to ze moderator,ci inak nazyvajuca sa osoba, ktora ma nastarosti toto forum a obsah PID stranok ako takych nie je schopny za 1,5 roka odstranit fotku a informaciu ktora uz nie je aktualna, za to naozaj Jaro nemoze. Takze ak tu chces vypisovat a navazat sa do niekoho, skus si najst aspon spravneho adresata, ktory s danym moze nieco urobit.
<br/>
<br/>a pokial viem, na skuskach este nik nezarobil, ak nema vlastny revir alebo nie je dotovany SPZ, resp. svojimi clenmi, co sukromna institucia ako vycvikova skola rozhodne nie je. Takze o ziskovosti tu ani nemoze byt rec. Ak tu vznikne kolonka &quot;Pozvanky na akcie&quot; vyuzijeme najblizsie tuto cestu, ale zatial som tu nic take nenasla. Taze opat podnet pre teba, ked uz budes vypisovat kompetentnym ohladom aktualizacie udajov na stranke (vid redaktor, ktory uz rok a pol nie je redaktorom), tak mozes pridat aj prosbu o kolonku pre pozvanky ;)
<br/>
<br/>A len tak mimochodom...vravi sa, ze aj negativna reklama je reklama a z praxe viem, ze casto lepsia ako ta cielene pozitivna. Takze mily Janko, dakujeme za reklamu,ktoru nam tu teraz robis a uplne zadarmo. Vies kolko ludi pride pozriet na stranky len kvoli tymto tvojim rypavym poznamkam? keby si to tusil, uz by si ani ciarku nenapiasal ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 10 mesiacmi #54997 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému Farbiarske skusky malych plemien
skus sa podpisat pravym menom at vieme komu tu to tak leži na srdiečku a potom ti odpoviem:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 10 mesiacmi #54998 od janoh
Odpoveď od janoh na tému Farbiarske skusky malych plemien
od konca začnem. z praxe vieš? robiš to aj inde taketo podfuky a ešte sa pochvališ? chyba tu ti kolonka? a scela si ju po niekom? co ma tu zamotavaš dotoho? ja som dal reklamu či čo? a na vašej strane neni niš o skuškach.ale vycikova škola! zadarmo? čo pleteš o tom, kto bere nebere na skuškach?že tu nefunguje moderator, je chyba, ale netreba to využiť iba pre seba. utešim ta, nie si taka samotna. navažam sa? si divna ja som sem TU nedal! a ked niekde nescem byť ako redaktor, tak si vyprosim, aby som tam sviecil. mam to ja tu vybavovat? nedomocala si si to cele?
<br/>
<br/>lubenko: ty sa nebojkaj o moje srdečko, teba neboli z toho? pači sa to tebe? co je na tom v poraidku? čo zastavaš?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 10 mesiacmi #54999 od Van_FCR
Odpoveď od Van_FCR na tému Farbiarske skusky malych plemien
Janko Janko, si lepsi ako mexicka telenovela. :] Ano, z praxe viem, reklamu som totiz studovala a nie jeden rok v tejto oblasti aj pracovala. Takze na rozdiel od teba viem aj rozdiel v pojmoch inzercia a reklama. Skus si to nastudovat, aby si si neplietol pojmy s dojmami.
<br/>
<br/>A kedze dobre sleduejs nase webky, iste dobre sledujes aj ine a vies, ze neaktualne informacie sa zo stranok davaju prec (az na PID), takze naozaj nevidim dovod, preco mat na strankach informaciu o skuskach, ak uz su po termine.
<br/>
<br/>Ale sak este nieco skus, mozno sa este par ludi vdaka tvojim podrypom pride na nas web pozriet a povie si, ze super vec xixix
<br/>Svojou kratkozrakostou nam robis viac osohu ako skody. ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 10 mesiacmi #55000 od ekopecto
Odpoveď od ekopecto na tému Farbiarske skusky malych plemien
priatelu mas nejaku penu na papuli:D sprav si vycvikovu skolu zariad skusky a potom tu vyskakuj o zarobkoch . sprav duricke pridem:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 10 mesiacmi #55001 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Farbiarske skusky malych plemien
eko napis mi na mail co som uviedol, hodim ti jednu zaujimavu info ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 10 mesiacmi #55006 od janoh
Odpoveď od janoh na tému Farbiarske skusky malych plemien
posrandovali sme, stačelo. ak som kohosi dožral, tak uprimne sory. inak dam nápad. skus prozmyšlat, robit aj s kolegynuo psieho rdaktora dalej. to bude asi lepšie, ako mazať hotove veci. to naozaj. city bokom. viacerí to privitajú. no co? ja som za.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 10 mesiacmi #55010 od ekopecto
Odpoveď od ekopecto na tému Farbiarske skusky malych plemien
no konecne rozumna rec

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 10 mesiacmi #55011 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému Farbiarske skusky malych plemien
no prosim za taky prispevok sa da postavit;):)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 10 mesiacmi #55048 od matulkoh
Odpoveď od matulkoh na tému Farbiarske skusky malych plemien
no zucastnil som sa tejto akcie a musim povedat, ze skusky mali vysoku uroven ako po organizacnej stranke tak aj po stranke posudzovania. ziadne davacky ako sa to stava inde, rozhodcovia absolutne dodrziavali skusobny poriadok, nikomu nebolo ublizene, psy boli posudeny prisne, ale spravodlivo.
<br/>co sa tyka zarobkov, ty musis byt asi padnuty na hlavu, zapat srnca, rozhodcov, zdruzenie, vybavovanie, lietanie autom a si rad, ze si na nule.
<br/>po tretie a kde by mala byt reklama, to ani nie je reklama, ale informacia o konani skusok.
<br/>Jaro GRATULUJEM a tesim sa na dalsie skusky.
<br/>
<br/>Matej Hrasko

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 10 mesiacmi #55050 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Farbiarske skusky malych plemien
Dakujem Matej v mene vycvikovej skoly Horrido za pozitivnu reakciu. Som rad, ze vodici boli spokojni a psom sa darilo hoc je stale co zlepsovat. Ak sa nam podari to co planujeme tak by sme mohli ponuknut aj 2 dnove skusky. ;) Asi vies na co narazam, pracuje sa na tom + FSD vyzeraju byt v dohladne. ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.067 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 330 návštevníkov a žiadni členovia on-line