Rozruch v kynológii na Slovensku

pred 12 rokmi 1 mesiacom #62417 od papo
Odpoveď od papo na tému Rozruch v kynológii na Slovensku
a aké sa ti budú páčiť viac, modré či červené? no najprv povedz, na čo si prišiel. zadarmo nebudú.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 1 mesiacom #62420 od pytliak
Odpoveď od pytliak na tému Rozruch v kynológii na Slovensku
Vy dvaja kohuti (papo, Dko), uz sa ani nedivim, ze sem nepise nik okrem vas dvoch. Kazdu temu, nech uz je o com kolvek, dokazete dodrbat vasimi osobnymi urazkami a nenavistou. Chodte si to vybavit niekam von ako chlapi a neotravujte tu vsetkych vasim jedom.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 1 mesiacom #62421 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Rozruch v kynológii na Slovensku
vieš o niečom konkrétnom, aby to tu nevyzelalo len ako mlátenie prázdnych štvavých rečí, ktorým sa veľmi ľahko verí, ale v podstate sú o ničom

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 1 mesiacom #62427 od papo
Odpoveď od papo na tému Rozruch v kynológii na Slovensku
ďakujem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 1 mesiacom #62465 od jager
Odpoveď od jager na tému Rozruch v kynológii na Slovensku
Už ani neviem kedy som tu bol naposledy. Už ma nebavilo písať o skorumpovanej SKJ, lebo to akosi padalo ako hrach na stenu.
<br/>Všetko má svoj čas a tak prišla rada aj na SKJ. Asi znovu pôjdem na kynologické akcie, kde sa budeme s priateľmi baviť o kvalitách a prednostiach psov a nie o páchajúcich svinstvách vedúcich funkcionárov a rozhodcov, ktorím ich nečestné chovanie sám BOSS vždy odobril. Že by svitalo na lepšie časy? Ja v to dúfam.
<br/>PS: Papo, nezáleží aká situácia vznikne, ale záleží na tom aký k nej zaujmeš postoj.
<br/>Prečo sa necháš vyprovokovať? Inak mne sa páči tvoja otvorenosť. Mám rád ľudí, ktorí sa neboja mať svoj vlastný názor a ešte sa oň aj podelia s ostatnými.
<br/>M. Učeň

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 1 mesiacom #62471 od pytliak
Odpoveď od pytliak na tému Rozruch v kynológii na Slovensku
Rozpraval som sa s ludmi co boli na zasadnuti kde BOSSa odvolavali, vraj jeden velky hnus a cele to vraj nakoniec vyznelo ako: Bral si? Bral si vo velkom? Nechcel si sa delit!!! Tak ta dame dole. Cize v tomto svetle ja moc lepsiu buducnost nevidim, ale mozno som len od prirody pesimista.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 11 mesiacmi #62585 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Rozruch v kynológii na Slovensku
Štefan, ľuďom ako ty, ja a nám podobným, ktorí sa stali nežiadúci pre ich názory na chov poľovných psov a boli vylúčení z chovateľských klubov, svitá na lepšie časy. Do konca roka by malo dôjsť v slovenskej kynológii zmenám. Pre nás najpodstatnejšej k rušeniu povinnosti chovateľa byť členom chovateľského klubu 8-)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 11 mesiacmi #62586 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Rozruch v kynológii na Slovensku
pardon, k zrušeniu, pričom klub bude zaviazaný poskytovať chovateľský servis aj takýmto chovateľom

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 11 mesiacmi #62589 od abba1
Odpoveď od abba1 na tému Rozruch v kynológii na Slovensku
a servis pre nečlenov bude zadarmo, alebo s 50 % zľavou?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 11 mesiacmi #62590 od papo
Odpoveď od papo na tému Rozruch v kynológii na Slovensku
neviem, či je to pravda, vraj chovatelia po sedemdesiatke to budú mať so zľavou. ale len pokiaľ budú v sprievode jedného z rodičov.
<br/>
<br/>ale môj názor je, že sa veľa vecí zmení, to čo spomenul dušan, je len kozmetika, aby sme sa odlíšili od konkurenčnej KĽDR, prípadne balkánu.... /tam už z FCI vyhadzujú/

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 11 mesiacmi #62591 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Rozruch v kynológii na Slovensku
Abba, dá sa predpokladať, že servis pre nečlenov bude o niečo drahší, však aj dnes ak idech na skúšky do inej OkO-RgO platíš viac. Dôležité však bude, že servis bude a klub ho nebude môcť odmietnuť :) Isto bude záležať, o aké konkrétne veci pôjde a či ich vyššia cena bude v súlade s našou legislatívou, napr. čo na to povie protimonopolný úrad.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 11 mesiacmi #62592 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Rozruch v kynológii na Slovensku
Predpokladám, že to bude riešené nie ako prirážka pre nečlenov, ale ako zľava pre členov 8-)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.050 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 902 návštevníkov a žiadni členovia on-line