Nebezpecny Pittbull

pred 17 rokmi 10 mesiacmi #8405 od Jaro
Nebezpecny Pittbull bolo vytvorené Jaro
Chcem upozornit na ciernobieleho strakateho pitbula , ktory je agresivny voci psom a napada ich . dnes napadol mojho rocneho psa . majitelia kempovali vo vlcom hrdle - bratislava - slovnaft . pes bol na volno . majitelia maju cierny mercedes starsi typ . :[:[:[:[:[:[:[:[:[:[

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 10 mesiacmi #8423 od vik
Odpoveď od vik na tému Nebezpecny Pittbull
:(:( A ako to dopadlo?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 10 mesiacmi #8425 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Nebezpecny Pittbull
Viktor psik je ok aj fyzicky aj psychicky . Dve dierky od spicakov na hlave a krku . Nasralo ma ale to ze takehoto posuka maju na volno ked chrapu v stane . :[:[:[

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 10 mesiacmi #8426 od cimbalik
Odpoveď od cimbalik na tému Nebezpecny Pittbull
Je to všetko o zodpovednosti a o tolerancii. Bohužiaľ najčastejšie tí nezodpovední a bezohľadní dementi majú práve tých najnebezpečnejších a najnevychovanejších psov!!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 10 mesiacmi #8431 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Nebezpecny Pittbull
potom sa cuduju ze on pridu ked sa im to na volno pohybije hoci kde . maju u mna utrum nepolovne plemena na volno sa pohybujuce bez dohladu majitela . :[

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 10 mesiacmi #8433 od LEON
Odpoveď od LEON na tému Nebezpecny Pittbull
Jaro chápu že jsi nas..... ale přestaň se blbě navážet do psu a začni do majitelu

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 10 mesiacmi #8435 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Nebezpecny Pittbull
Leon poznas ma vies ako som to myslel . ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 10 mesiacmi #8438 od LEON
Odpoveď od LEON na tému Nebezpecny Pittbull
já tě znám ale jiní ne a uznej že kdyby ti ho rospáral pes jiného plemene tak tu tému neotevřeš

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 10 mesiacmi #8440 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Nebezpecny Pittbull
Jaro, pripájam sa k Leonovi, pretože v týchto dunstoch sú i psy ako sršne a stačí málo a ak si si istý, že pittom nekoluje v žilách krv loveckých plemien, tak je nie.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 10 mesiacmi #8442 od LEON
Odpoveď od LEON na tému Nebezpecny Pittbull
tahle téma je Jaro zralá na smazáni jestli tě mohu požádat tak o to požádej Laciho dík

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 10 mesiacmi #8443 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Nebezpecny Pittbull
Leon , Dko zle ste si to vysvetlili ja som chcel upozornit na agresivneho jedinca ktory sa nachadza v BA . Vela ludi bolo vdacnych za tuto info . Bolo to adresovane Bratislavacanom pohybujucich sa v tej danej lokalite . takze nemienim tuto diskusiu rusit .
<br/>Dko - dospely pes nema co zautocit na stena .
<br/>Leon nezastavaj sa posukov co si nevedia vychovat psa ! ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 10 mesiacmi #8447 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Nebezpecny Pittbull
Možno by bolo vďačných ešte viac, ak by si podal trestné oznámenie. Podal si ?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 10 mesiacmi #8462 od pytliak
Odpoveď od pytliak na tému Nebezpecny Pittbull
Ked je majitel dement, tak ti nic nepomoze, len sa aktivne branit. Ja na taketo ucely nosim kratku gulovu zbran a ver mi, som schopny ju pouzit za takychto okolnosti. Viem, ze ten pitt za to de facto nemoze, ale ani moj pes za to nemoze a sam nema sancu sa ubranit. Jaro, plne s tebou suhlasim, len nezabudaj na to, ze rocny pes uz fyzicky nie je stena, uz &quot;vonia&quot; ako dospelec, aj ked dusevne dospeje az v troch rokoch.
<br/>Leon, skusat nieco u majitelov, ked moj pes je na 7 casti je smiesne. Najvyssi cas aby zakon reguloval drzbu takychto plemien psov. Len to musi byt rozumny zakon, nie ako ten co predlozil Bajan a spol.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 10 mesiacmi #8463 od Janos83
Odpoveď od Janos83 na tému Nebezpecny Pittbull
Pytliak súhlasím s tebou, ja som šiel so svojou teriérkou domov z lesa, oproti mne šiel jeden &quot;kamarát&quot;, mal so sebou psa, bol to kríženec pitbula s niečim podobným oveľa väčším, proste malé teliatko, ktorý bol pustený na voľno, dokonca ako som zistil nakoniec majiteľ nemal ani vodítko, kdežto náhubok, obojok... Pes na mňa vybehol, ani nie tak na mňa ale na môjho psíka, ešteže nosím so sebou lieskovú palicu, hlavne kvôli psom, pokiaľ prejdem cez dedinu, dvihol som palicu nad seba, pes sa trochu zľakol, ustúpil. Majiteľ má problémy s očami, to beriem, na 30 metrov ma nedokázal spoznať. Tak nech do očí netvrdí že mi také teľa neublíži, veď ho vôbec nepočúval. Mal štastie že so mnou nebol nikto kto by mal na pleci zbraň, lebo by videl z &quot;prvého radu&quot; ako mu ten jeho &quot;ovládateľný&quot; psíček odíde do .... Aj napriek tomu išiel so psom ďalej, bez všetkého, keby takýto pes natrafil na deti ktoré zberali čerešne takých 200 metrov od nás, neviem či by sa vedeli tomuto &quot;totálne&quot; neovládateľnému psovi ubrániť. Rozišli sme sa, o tri dni k nim domov prišla jedna pani, na bráne nemajú nič že tam je Zlý pes alebo niečo také, vošla za bránku a o hodinu už ležala v nemocnici, takže si psíček požil o tri dni dlhšie od nášho posledného stretnutia. Prečo by som mal nechať si roztrhať psa, len kvôli tomu , že ten väčší idiot si potrebuje do niečoho zahryznúť. Takýchto psov je u nás v poslednej dobe stále viac a viac. Toľko som chcel.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 10 mesiacmi #8464 od sibo
Odpoveď od sibo na tému Nebezpecny Pittbull
pani v zasade s vami musim suhlasit, ale podla mna to nie je problem len pittbulla ale vsetkych psov. Alebo lepsie povedane je to problem niektorych majitelov psov. Nakolko poznam niekolko velmi dobrych a hlavne poslusnych a ovladatelnych pittbullov a na druhej strane som sa uz stretol aj s inymi plemenami psov, ktore ked clovek stretne na ulici tak mu naozaj pomoze len palica pripadne gula. Takze ten spominany zakom by som skor vstahoval na majitelov ako na psov. A hlavne kazdy majitel pred tym ako dostane do ruk akehokolvek psa (a hlavne ak sa jedna o plemeno, ktore ma iste prodpoklady v krvy) by mal absolvovat nejaky kurz a psichologicke testy. Je naozaj neprijemne stretnut neposlusneho a este aj agresivneho psa, ktory v podstate za to nemoze. Najdolezitejsi faktor je clovek (majitel).

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 10 mesiacmi #8468 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Nebezpecny Pittbull
chlapi nemam nic proti takemu ci onakemu plemenu ako je vela agresivnych spicov tak je vela agresivnych pittov a pod. plemien . Len chcem poukazat na to ze pri plemene pittbull sa vyskytuje chovanie a mozno je to aj u inych plemien hoci som sa s tym este nestretol ze mu nic nehovori psia rec . ide o to ze ked je pes v polohe kedy sa uz nebrani ale ukaze brucho a vzdava sa tak vacsina psov to pochopi a utok konci . jeden je vitaz druhy porazeny . lenze u tohoto plemena to neplati pokial pes dycha pitt drzi a nepusti . jednoducho su to vymetene palice , ktore pokial od malicka nenaucis slusnemu chovaniu tak je to casovana bomba . jednoducho psia rec tela tomuto plemenu asi nic nehovori . a nie je toto len moj osobny nazor ale nazor jedneho z chovatelov tychto plemien . to pre tych ktory by chceli tvrdit ze som teraz najedovany na plemeno .
<br/>skor sa jedujem na seba ze som si neulozil SPZku auta poriadne do telefonu aby som to mohol riesit inak . moja chyba . ;/

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 10 mesiacmi #8469 od sibo
Odpoveď od sibo na tému Nebezpecny Pittbull
mas pravdu je to v zasade tak, ze pitt ma na taketo spravanie vacsie predpoklady. Ale povedal si aj velmi dolezitu vetu: &quot; ...pokial od malicka nenaucis slusnemu chovaniu...&quot;
<br/>podla tohoto vela zalezi na majitelovy. ked ma ten &quot;vymetenu palicu&quot; tak nemozes chciet od psa aby bol iny a to plati aj u inych plemien.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 10 mesiacmi #8476 od Tomas
Odpoveď od Tomas na tému Nebezpecny Pittbull
Poznám taktiež prípadi útokov na polovných psov. Asi pred dvoma rokmy som sa vracal s mojím kokrom domov cez nejakú ulicu, kde jeden pitbul preskočil plotík a rovno
<br/>zaútočil na môjho psa.Bolo to na chrbticu asi centy od miechy. pes sa z toho chvalabohu vylízal. Dalši prípad keď bytový pit napadol kotnú sucku.Aj ja som toho názoru, že niektoré bojové plemená by maly byť pod väčšim dohladom...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 9 mesiacmi #8516 od Gulo
Odpoveď od Gulo na tému Nebezpecny Pittbull
Ja som už dva krát musel zachraňovať kožu môjmu stavačovi, raz ho načal v revíri voľne pobehujúci kaukazák a raz hneď za dedinou dva vlčiaky. Keby som nemal zbraň,
<br/> tak mám po psovi. Neviem si predstaviť situáciu, keď ide nejaké decko vyvenčiť psíka a dostane sa do podobnej situácie, najprv rotrhajú psa a potom aj decko.:[

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 9 mesiacmi #8538 od matulkoh
Odpoveď od matulkoh na tému Nebezpecny Pittbull
chlapi, kazdy mate v niecom pravdu, zakon na bojove plemena je blbost ako remen, zakon by sa mal vztahovat na vsetky psi od urcitej velkosti a vahy, stavim sa, ze 99 percent toho co ste videli neboli pitti ale rozny krizenci alebo staffordi, pitt ako jediny gamedog nema v genetickej vybave utocit na cloveka, uplne mu chyba teritorialita, od 80do 87 bol vyskum v usa, kde zistili, ze pitt alebo skor jeho pribuzny sa podielali na utokoch 2,87 percenta. to co sa stalo jarovi treba riesit gulov a tresnym oznamenim.
<br/>pitt je svojim sposobom najdokonalejsi pes, vitalita, bojovnost, vydrz, sila,.....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.093 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 446 návštevníkov a žiadni členovia on-line