Labrador

pred 17 rokmi 9 mesiacmi #8450 od mangas
Labrador bolo vytvorené mangas
som sa chcel opytat ci niekto pouziva labradora ako polovneho psa.. ten moj totiz prakticky nema ziadne polovne pudy..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 9 mesiacmi #8451 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Labrador
:) napr. Vlado Paluška - výcvikár www.slovak-retriever.org[/]SRK 8-)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 9 mesiacmi #8452 od dusab
Odpoveď od dusab na tému Labrador
Co myslis pod tym ze nema ziadne polovne pudy? Ja mam tiez labradora a ten moj praveze ma polovne pudy, len by bolo treba sa mu viac venovat (nieto casu), aspon si to myslim. Ide vyborne po stope, neboji sa zbrane a strelby, ma rad vodu a pekne donasa....len uz nechce pustit...:D Mam aj boxera poviem ti ze to su dva uplne rozdielne povahy, boxer ked vidi zbran ani so mnou nejde a zalezie do budy...a to nehovorim o strelbe.
<br/>Tak ake vlohy ma ten tvoj ked nema polovne?:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 9 mesiacmi #8453 od theCat
Odpoveď od theCat na tému Labrador
Zdravim, vo vseobecnosti kazdy pes je jedinecny a ma individualne vlastnosti. Co sa tyka plemena, hovori sa o charakteristickych vlastnostiach, ktore by mal mat idealny jedinec. Taky vsak neexistuje ani v jednom plemene. Kazdy v niecom vynika a v niecom trosku menej. To ze sa pes neboji vystrelu nie je ziaden polovnicky pud, to znamena ze je to vyrovnany jedinec. Ine sa do chovu ani nepripustaju. Nechcem uskodit tomuto krasnemu plemenu, ale labradory sa uz vacsinou na polovnicke ucely nepouzivaju. Ich dominatnou vlastnostou bolo prinasanie a viac sa od nich nechcelo. V tychto dobach, je nezmysel mat psa len kvoli prinasaniu a tak sa stavace, ktore boli pouzivane pre vyhladavanie zveri, zacali ucit aj aportovanie a v tomto smere uplne nahradili labradory. Hovorim to sice nerad, ale labradory sa uz pomaly stavaju akymsi modnym plemenom. som si vedomy, ze niekoho som tym urcite nepotesil, a ze sa najdu aj skvele jedince, ale je to moj nazor, ktory si postupom casu utvrdzujem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 9 mesiacmi #8454 od dusab
Odpoveď od dusab na tému Labrador
Suhlasim s tebou ze labradory su skor ojedinelou vynimkou na polovacke. Ja osobne som este labradora na polovacke nezazil. Ale su to velmi sikovne psiky.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 9 mesiacmi #8472 od sbl
Odpoveď od sbl na tému Labrador
ja pouzivam LR na polovne ucely, sice v nasom pol. zdruzeni len 2 x do roka na bazanty, ale mame tu moznost, ze nas volaju do bazantnic.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 9 mesiacmi #8654 od Poacher
Odpoveď od Poacher na tému Labrador
Pre kámoša zháňam 2 štence Zlatého Retrievera, aj bez PP. Neviete o nejakých?
<br/>
<br/>Ak by ste niečo náhodou mali volajte na 0905 716 318, alebo píšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 9 mesiacmi #8657 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Labrador
Milý Michal Urban, opáč veľkoobchod, či sa im tam niečo také nepovaľuje na regáloch.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 9 mesiacmi #8661 od Poacher
Odpoveď od Poacher na tému Labrador
Dík za cennú radu DKo! Vážim si to od Teba!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 9 mesiacmi #8662 od tibo
Odpoveď od tibo na tému Labrador
Skus www.dogsk.sk ---- inzerciu / alebo klub

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 9 mesiacmi #8668 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Labrador
Tak ti pridám ešte jednu: nezabudnite si pýtať množstevnú zľavu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 9 mesiacmi #8682 od Stefan49
Odpoveď od Stefan49 na tému Labrador
Po celom svete sa objavuju VSETKY plemena polovnickych psov, ktore mozu a su ovplyvnene tym ze stracaju &quot;pud&quot; na loveni! Je to vysledkom slachtenia psov len na pouzitie vzhladovych vystav alebo bez zaujmu na polovnicke pouzitiE! Avsak to nema nic spolocneho s moznym vykonom/predpokladom psa!
<br/>Labrador, tak isto ako i ine slachty je tak isto udrziavany na ucely polovnictva, a toto vsetko povedane nie je pravda ze je nepouzivany na lovenie! OsObne vlastnim, a tak isto aj niekolko kolegov tuto rasu a otvorene prehlasim ze inteligencia, polovnicky vykon apod. je vynikajuca! Tieto psy uspesne pouzivame na bazanty, kacice/husy a mame jeden kus ktory je na dohladavani 100%.
<br/>Zalezi tu na tom ze si zujemca v prvom rade musi zabespecit psika z chovu miereneho a osveceneho na pouzitie k polovnictvu a samozrejme jeho vycvik!
<br/>Lovu Zdar!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #38674 od lucik
Odpoveď od lucik na tému Labrador
trosku obnovim tuto temu, mozno sa niekto chyti.. mam 3 rocnu labradorku, s ktorou sme si urobili Jesenne skusky, cim sa stala polovne upotrebitelnou. nemam ambicie stat sa clenkou ziadneho PZ, ale prilezitostne by som mala zaujem byt prizvana na nejaku malu polovacku na bazanty alebo kaceny s tym, ze by som rada dopriala psici ten adrenalin pri prinasani zveri a ja sama by som si rada vyskusala tu atmosku na polovacke..
<br/>poradte niekto, prosim, ako sa navtierat na nejaku malu polovacku? da sa to vobec, pokial to nie je po znamosti?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #38675 od petob
Odpoveď od petob na tému Labrador
Treba len osloviť nejakých poľovníkov. Určite privítajú pomoc psíka

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #38676 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Labrador
škoda, že nie sú uvedené výsledky z jednotlivých disciplín :x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #38680 od pedro
Odpoveď od pedro na tému Labrador
znova klasicka otázka: a odkiaľ si?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #38712 od ondrej
Odpoveď od ondrej na tému Labrador
napis ze psik dostal na jesenkach same 4 a Dko ta pozve ...............

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #38717 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Labrador
Ondro, v našej (jelenej) oblasti tak akurát na túlavé mačky príp. straky alebo vrany :x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #38722 od ondrej
Odpoveď od ondrej na tému Labrador
ved chcela malu polovacku :D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #38729 od lucik
Odpoveď od lucik na tému Labrador
som z Piestan.
<br/>nedostali sme same 4, zoparkrat sa vyskytla 3.. ;) DKo nas videl na treningu a pozvanka nikde.. mam sa nad sebou zamysliet? :-p
<br/>DKo, vysledky jednotlivych disciplin akosi nedodali.. skoda.. ale mozno oni vedia preco..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.139 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 283 návštevníkov a žiadni členovia on-line