Bavorský Farbiar -Výcvik a skusenosti

pred 16 rokmi 3 týždnami #33650 od gabcica
Odpoveď od gabcica na tému Bavorský Farbiar -Výcvik a skusenosti
Zdravicko. Chela by som pekne poprosit Michala, alebo ineho ochotneho clena o nejake knizky alebo nejaky material o vycviku farbiarov. (blízia sa skusky,..... aj moje :-) Mam 8mes. sucku BF. Ma velku chut do prace :) , no zial este nemam take skusenosti polovnymi psami, tak by som ju nechela nevedomky "pokazit". DAKUJEEEM KRASNE (Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 týždnami #33654 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Bavorský Farbiar -Výcvik a skusenosti
ak mi vide cas tak ti v tyzdni daco poslem mailom ohladom vycviku mam nieco naskenovane v PC .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 týždnami #33678 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Bavorský Farbiar -Výcvik a skusenosti
TAk som ti poslal nejake veci ohladom vycviku dufam ze ti to trocha pomoze .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 týždnami #33680 od zalesak
Odpoveď od zalesak na tému Bavorský Farbiar -Výcvik a skusenosti
Ahoj Gabcica ja som z BA a tiež idem pripravovať svojho daxla na PF-ky ak by si chcela mohli by sme niekedy potrenovať aj spolu. ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 týždnami #33690 od gabcica
Odpoveď od gabcica na tému Bavorský Farbiar -Výcvik a skusenosti
Jaro ďakujem moc za články. Cez víkend sa do toho dám.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 týždnami #33691 od gabcica
Odpoveď od gabcica na tému Bavorský Farbiar -Výcvik a skusenosti
Zdravim Zalesak. Ja som zo stredneho SVK, konkretne Jesenské, tak si to neviem predstaviť. Navyše väčšinu roka trávim v Košiciach na intráku. Ale je to fajn nápad, trénovať s niekým, uškodiť by to nikomu nemalo. Ja si vždy beriem pomocníka na stopy. Aj by som chcela vidieť niekoho skúsenejšieho pri výcviku, lebo ja s farbiarmi skutočne len začínam :-o

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 týždnami #33699 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Bavorský Farbiar -Výcvik a skusenosti
Nie je zac na to sme tu ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 týždnami #33819 od gabcica
Odpoveď od gabcica na tému Bavorský Farbiar -Výcvik a skusenosti
Nevie niekto, preco nefunguje stranka www.farbiare.sk? Naskocia mi tam len spravodaje a BF a HF o plemene, ale neviem sa dostat napr. k podmienkam clenstva v klube, novinky a ostatnych veci. :(

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 týždnami #33867 od ilem
Odpoveď od ilem na tému Bavorský Farbiar -Výcvik a skusenosti
Otvor si spravodaj,jedno ktorý ,a nájdeš tam všetko na čo sa pýtaš.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 týždňom #34303 od jager
Odpoveď od jager na tému Bavorský Farbiar -Výcvik a skusenosti
Priateľom Klubu chovateľov farbiarov.
<br/>Pozývame Vás na spádovú schôdzu členov KCHF a priateľov farbiarov z vybraných okresov Trenčianskeho kraja, Považská Bystrica, Púchov, Ilava, ktorá sa uskutoční v Púchove dňa 26.4. 2008 o 10 : 00 HOD v budove Bazény, Záhradníctvo KOZOVÝ na ulici Štefánikova č. 826. Pozvánky budú zaslane členom KCHF. Uvítame aj tých, ktorím plemeno farbiarov učarovalo a v budúcnosti by sa radi tomuto plemenu aktívne venovali.
<br/>Program bude v tomto duchu:
<br/>1.Otvorenie a informácia čo sa udialo na konferencii KCHF 2007
<br/>2.PF, IHF, vyššie skúšky farbiarov, pripomienky a návrhy k skúšobným poriadkom a priebehu bonitácií do chovu.
<br/>3.Vaše pripomienky a návrhy k chovu, výcviku, držbe a všetkému ostatnému týkajúce sa farbiarstva
<br/>4.Informácia o novej štruktúre klubu, voľba spádových funkcionárov
<br/>5.Diskusia
<br/>6.Záver
<br/>7.Neformálne posedenie s debatou o čomukoľvek, čo nás trápi a teší(nemusí sa týkať len našich štvornohých miláčikov)
<br/>Žiadame Vás, aby ste k účasti na spádovej schôdzi pristúpili zodpovedne, a tak zároveň prispeli k lepším zmenám v činnosti elitného klubu,
<br/>S farbiarskym pozdravom „ Horidóó ! “
<br/>
<br/>M. Učeň, Lysá pod Makytou

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #47387 od bracho
Odpoveď od bracho na tému Bavorský Farbiar -Výcvik a skusenosti
ahoj ľudia...mám fenku Bavorského Farbiara (3 roky) a bude mať mladé cca za pár týždňov...niesom poľovník ale jedno maličké si chcem nechať a vycvičiť ho...mohli by ste mi poslať nejakú literatúru alebo niečo čo mi pomôže s výcvikom (na mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.)..? a ešte chcem radu, či si mám nechať fenku alebo psíka....za všetko vopred ďakujem..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #47810 od tibor112
Odpoveď od tibor112 na tému Bavorský Farbiar -Výcvik a skusenosti
Jaro,lubo1,jager:ako často mam 11 mes.farbiarovi robiť stopu aby mu to robilo radosť,na prvej stope bol super, 3,5hod. 150m stopu išiel na 1.Vopred ďakujem za rady.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #47811 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Bavorský Farbiar -Výcvik a skusenosti
Moj postup je nasledovny 3-4hod. stopa zhruba 200krokov dlha, behom 5dni opat 3-4hod stopa 500 krokov dlha. Ak psik uspesne vypracuje stopu tak prejdem na 6hod stopu 600 krokov dlhu zhruba za 7dni. Ak ide vsetko ako ma tak za dalsich 5-7dni urobim 8-12hod. stopu zhruba 600 krokov. Behom par dni opat zopakujem to iste na 12hod stope. Ak to psik uspesne absolvuje tak idem na stopy 12 a viac hodin stare.
<br/>
<br/>Toto co som pisal je v pripade, ze ide o sikovneho psika ktoreho praca bavi. No je to od jedinca k jedincovi.
<br/>
<br/>Toto je v skratke moj navod, ktory sa mi zatial osvedcuje. Hlavne nech ma psik radost z prace a bavi ho to. Dolezita je motivacia.
<br/>
<br/>;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #47812 od Robitusin
Odpoveď od Robitusin na tému Bavorský Farbiar -Výcvik a skusenosti
Super je ked 11mes. pes robí stopu 13,5 hodinovú a 1500m dlhú...ročné psy už chodia na PFky a prvé dohladávky;)
<br/>Ale to vôbec nevadí,máte čas,pomaly chlapci rastú a ako ti radí Jaro-pomaly s chuťou a škola hrou...(jáj to hororil major Majsner;/)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #47813 od tibor112
Odpoveď od tibor112 na tému Bavorský Farbiar -Výcvik a skusenosti
Ďakujem za radu,lovu a farbiarom zdar!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 9 rokmi 1 mesiacom #63995 od andrej103
Odpoveď od andrej103 na tému Bavorský Farbiar -Výcvik a skusenosti
Nazdar
<br/>Chcel by som sa spítať ,že či aj váš pes vždy šteká ,keď je na dvore.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.070 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 254 návštevníkov a žiadni členovia on-line