Výcvik psa v cudzich rukách.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17135 od puro
Výcvik psa v cudzich rukách. bolo vytvorené puro
Vas nazor na chovatelov a majitelov psov, ktori ich nechaju pripravit na skusky.Su schopny pracovat dalej so psom individualne?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17138 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Výcvik psa v cudzich rukách.
Ťažko jednoznačne povedať áno alebo nie, a podľa toho čo vidím v mojom okolí, zvyčajne ide o niečo iné, ako o pomoc na poľovačke.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17140 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Výcvik psa v cudzich rukách.
puro nieco som uz pocvicil a vzdy sa snazim majitela dokopat k tomu aby si on cvicil psa pod mojim dohladom . su sice aj taki " zaneprazdneni " len potom sa cuduju ze to nie je to prave orechove lebo ja mam z ich psom lepsi vztah ako samotny majitel . potom su tu ludia co maju polovne plemeno ale nie su polovnici a chcu psa uchovnit to zas je ina sorta majitelov . takze asi tak ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17141 od puro
Odpoveď od puro na tému Výcvik psa v cudzich rukách.
Vsimol som si ze ista osoba znalkyna problematiky, co okrem farbiara neuznava ine plemeno si da psa cvicit inde.Divne.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17147 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Výcvik psa v cudzich rukách.
Puro sak preto je to "ZNALKYNA" :D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17153 od zalesak
Odpoveď od zalesak na tému Výcvik psa v cudzich rukách.
Puro trafil si do čierneho.:D:D:D:D;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17166 od Basky
Odpoveď od Basky na tému Výcvik psa v cudzich rukách.
Však veď aj hudobná skupina No Name spieva:
<br/>
<br/>...Čím to je, čím to je,
<br/>že leto nenávidí jeseň
<br/>a kritik nenapíše pieseň...
<br/>
<br/>
<br/>:-p:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17300 od palo75
Odpoveď od palo75 na tému Výcvik psa v cudzich rukách.
Myslim si ze ak niekto nema cas na vycvik svojho psa a da ho do ruk cudziemu,nemal by si psa vôbec kupovat.Pri vycviku sa uci aj majitel psa nielen pes,a potom takato dvojka perfektne pracuje v reviri.Ja osobne by som nedal nikomu cvicit svojho psa,ale ked som ho cvicil tak som rad pocuval rady skusenych psickarov,a vyvaroval som sa mnozstvu nenapravitelnych chyb.Myslim si ,ze ten co si da &quot;vypestovat&quot; psa inemu,povazuje potom svojho psa len za taku imidzovku.;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17325 od margo222
Odpoveď od margo222 na tému Výcvik psa v cudzich rukách.
plne strbou suhlasím

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17366 od Baikal
Odpoveď od Baikal na tému Výcvik psa v cudzich rukách.
na margo tohoto prispevku .. radsej dat vycvicit psa, nez neskusenostou a neznalostou vlastnym prvovycvikom psa pokazit ...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17369 od matulkoh
Odpoveď od matulkoh na tému Výcvik psa v cudzich rukách.
absolutne nesuhlasim, psa si ma cvicit kazdy sam a ak nevie ako na to ma to robit pod dohladom skuseneho kynologa, ide o to, aby si ho majitel vzchoval k svojim predstavam, poznal jeho slabiny, silne stranky, nieco potlacil, nieco naopak posilnil, psa si robis aj na urcity revir.... ja som tiez vychoval teraz svojho prveho polovneho psa pre prax, a myslim si, ze mam byt na co hrdy.
<br/>
<br/>neuci sa len pes ale aj majitel a ak si ho nevychova nikdy sa to nenauci.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17381 od gajdos65
Odpoveď od gajdos65 na tému Výcvik psa v cudzich rukách.
Vlastním 5 rokov angl.špringla cvičil som sám,ale rady som mal od skúseného cvičiteľa .Pripravil som psa na skúšky a čo čert nechcel na skúškach som bol prekvapený-na diplome som mal napísané vodič xy a nie aa plemeno golden retríver namiesto ang.špringla .Suku napadol pes skončil v prvej cene moje sučka v druhej,ale pre mňa a priateľov v PZ je výborná mám od nej sučku a tú budem cvičiť sám.Poznám stavačov ,ktorých kupovali poľovníci vycvičených a banujú. Sú to psy do počtu,ale zaostávajú v pracovnej časti. Psa si cvičte každý sám !!!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17399 od palo75
Odpoveď od palo75 na tému Výcvik psa v cudzich rukách.
myslim si ze kazdy kto ma vazny zaujem psa vlastnit mal by pred kupou vstrebat maximum teorie,ved odbornej literatury je dnes dostatok,potom chopdit povystavach,skuskach a inych akciach len tak na sucho,a az potom si kupit psa a potom samozrejme cerpat rozumy od skusenych chovatelov.Nakoniec sa môze stat ze budes mat vymakaneho psa ,bude mat za sebou kopu vydarenych akcii v terene,ale po jednej vydarenej nakladacke od diviaka ti uz pri ciernej nebude fungovat tak akoby mal.Tu sa ukaze ci si len majite psa,a zbavis sa ho,alebo ako ako chovatel a budes ho brat ako clena rodiny,bez ohladu na jeho pracovne vyuzitie. Stal sa v mojom okoli pripad ze clen zdruzenia mal kopova a nakolko nesplnal jeho predstavy o super psovi tak ho odvalil brokovnicou.Teraz chce kupit bordera pytal sa ma ci mu v tom pomôzem,ked som mu pripomenul nedavnu minulost s kopovom,a povedal aby uz radsej psa nekupoval tak sa urazil a so mnou nekomunikuje.:(

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17400 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Výcvik psa v cudzich rukách.
mas recht Palo

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17401 od Baikal
Odpoveď od Baikal na tému Výcvik psa v cudzich rukách.
Jaro, toto povies aj ty klientovi, ktoremu cvicis psa?:x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17402 od puro
Odpoveď od puro na tému Výcvik psa v cudzich rukách.
Pri výcviku psa pes reaguje na povahu a povely cvičiteľa. Tak isto aj cvičiteľ zisťuje povahu psa a jeho schopnosti na využitie poľovných vlastností. Pes nie je počítačovi program s ktorým môže pracovať každý užívateľ. Chcem tým povedať, že každý pes ako aj človek je iný a nemôžem čakať, že ak si dám psa vycvičiť, bude reagovať a tolerovať ma ako dotyčného cvičiteľa.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17404 od Baikal
Odpoveď od Baikal na tému Výcvik psa v cudzich rukách.
Vo vsetkych prispevkoch je kus pravdy, ale kto sa stretol so psikom, ktoreho v sebedobrom umysle nechtiach prvocvicitel sam &quot;pokazil&quot;, vie o com hovorim.. A to, ze niekto pri prvom vycviku urobil niekde chybu, neznamena hned, ze si nezasluzi vlastnit plovneho psika ...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17424 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Výcvik psa v cudzich rukách.
Lubos co konkretne myslis ?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17425 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Výcvik psa v cudzich rukách.
Lubos kazdy robi chyby ci uz prvocvicitel alebo aj skuseny cvicitel nikto nie je dokonaly . Len clovek ktoreho to bavi sa snazi robit co najmenej chyb . A co pes to individualita ako u ludi .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17588 od sibo
Odpoveď od sibo na tému Výcvik psa v cudzich rukách.
suhlasim z vacsinou, podla mna by si mal kazdy cvicit psa sam, je to aj o vztahu a nie len o tom aby pes posluchal, ale na druhej strane sam neznamena na vlastnu pest. treba si dat poradit a nechat sa viest.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.118 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 399 návštevníkov a žiadni členovia on-line