bulterier-uplatnenie v polovnictve

pred 14 rokmi 4 mesiacmi #50785 od Tresnovazahrada
Odpoveď od Tresnovazahrada na tému bulterier-uplatnenie v polovnictve
Né bezlegrace, bylo to i ve zprávách,ale je to vůl, když bere psa do postele, kdyby si tam vzal raději kočku:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 4 mesiacmi #50787 od LEON
Odpoveď od LEON na tému bulterier-uplatnenie v polovnictve
kdoví co mu chtěl chudákovi v tý posteli udělat jestli to nebyla od psa jenom nutná obrana:D:D:D já mám doma něco podobného pracovního am.bulldoga a jediný problém s dětma máme že je čuba od nich vždycky přežraná jak koule a pro děti známých se pak nedostanou rodiče Kely si nenechá odebrat skvělý krmiče:D:D:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 4 mesiacmi #50790 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému bulterier-uplatnenie v polovnictve
Voe sak ju nekrm malymi detmi nebude prezrana jak koule. :D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 4 mesiacmi #50794 od DKo
Odpoveď od DKo na tému bulterier-uplatnenie v polovnictve
Aké šance na prežitie dávate typickému bullteriérovi, ak sa zavesí na krk (asi zospodu) napr. 150kg diviakovi ?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 4 mesiacmi #50796 od pytliak
Odpoveď od pytliak na tému bulterier-uplatnenie v polovnictve
Mnohi by vedeli porozpravat ako sa bulik zasiva a to boli len v oplotku trenovat. Ich problem je v tom, ze jednak maju poszunuty prah bolesti a jednak ze im chyba pud sebazachovy. Cim viac bulik od diviaka nakupuje tym zurivejsie na neho utoci, oci podliate krvou a nevidi, nepocuje, len busi na miesto toho, ze by pouzil rozum a bol opatrnejsi.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 4 mesiacmi #50807 od superslam
Odpoveď od superslam na tému bulterier-uplatnenie v polovnictve
nie kazdy bullterier sa hned vesia po diviakovi.osobne som videl bullterierku ktora ked sa dostala k diviakovi tak ho len obstekavala a vyhybala sa priamemu kontaktu a zdochla na starobu.to ake sance ma ked sa zavesi na diviaka zalezi aj od vycviku,ked to nechas len na bullteriera (na jeho prirodzeny pud) tak je to 50:50,ale ked to vycvikom zdokonalujes tak je to 80:20 v prospech psa.ked bullteriera naucis,ze ked sa zavesi ma tahat zo spodu dozadu a drzat za lica,rypak,spodnu celust,tak je mala pravdepodobnost ze sa mu nieco vaznejsie stane,lebo pre diviaka su to dost citlive miesta,a kazdy dalsi odpor diviaka vedie k este silnejsiemu a zurivejsiemu zahruznutiu psa,preto ten diviak nieje taky utocny ako ked sa mu pes zahryzne do krku ... a inych partii kde ma dost srti a prakticky pes sklbe len srt.co sa tyka 150 a viac kg kusov,tak tam su dobre aspon 2 psy,lebo bulterier vazi cca 25kg,tak by sa mohlo stat,ze diviak bude aj s bullterierom utekat ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 4 mesiacmi #50808 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému bulterier-uplatnenie v polovnictve
Uz len psovi vystvetlit ze ma tahat zo spodu do zadu a drzat za lica ... taka malickost. :x;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 4 mesiacmi #50814 od superslam
Odpoveď od superslam na tému bulterier-uplatnenie v polovnictve
:) bullterier urcite nieje pes pre kazdeho a nie kazdy bullterier je vhodny na polovacky.stym drzanim to az taky problem nieje,lebo to je vtom psovi prirodzene,ze utoci na hlavu (nieco podobne ako u stavacov,ze aportovanie a vystavovanie tam je a vycvikom to zdokonalujes u toho psa)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 4 mesiacmi #50816 od bibasso
Odpoveď od bibasso na tému bulterier-uplatnenie v polovnictve
No neviem si ho veru predstaviť pri práci v lese na diviačiu zver a vôbec na žiadnu zver.
<br/>
<br/>Chcelo by to možno nejaké video, kde by boli demonštrované tebou prezentované skúsenosti a postrehy.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 4 mesiacmi #50818 od DKo
Odpoveď od DKo na tému bulterier-uplatnenie v polovnictve
Tak veru, ako píšeš akurát dodám, že je nemálo aj akých, u ktorých sa ušetrilo na cverne (šiť už nemalo zmysel).

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #51747 od vrah01
Odpoveď od vrah01 na tému bulterier-uplatnenie v polovnictve
:) caves da sa u nas uplatnit bullterier ako polovny pes aj s papiermy??? lebo mal som jedneho ale bes papierov..a teras si chcem kupit dalsieho

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #51749 od Tresnovazahrada
Odpoveď od Tresnovazahrada na tému bulterier-uplatnenie v polovnictve
S tím držením to tak je! Většina bulíků jde na ryj a zvěř drží. Když vlítnou do leče, tak jdou zpravidla na kusy, které se jim postaví a to jsou především vodící bachny a kňouři...Mě se ta práce nelíbí, přijde mi to až neetické..JInak pachové práce zvládá tohle plemeno výborně co jsem viděl, ale hlasitost je slabá..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 2 mesiacmi #51932 od vrah01
Odpoveď od vrah01 na tému bulterier-uplatnenie v polovnictve
to je pravda ako lovi ale tak sa sprava len vo svorke...ale inac sa sprava ked je sam ale zalezi aj na povahe...:x...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 8 mesiacmi #55595 od superslam
Odpoveď od superslam na tému bulterier-uplatnenie v polovnictve
tu je taka mensia ukazka hlasitosti bulteriera www.youtube.com/user/Andrea261083

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 7 mesiacmi #55889 od Poacher
Odpoveď od Poacher na tému bulterier-uplatnenie v polovnictve
No s tým držaním za rypák je to asi tiež len odtiaľ - potiaľ, lepší kanec mu asi potom ukáže čo to je šahať krokodílovi na zúbok ...:-p

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.117 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 121 návštevníkov a žiadni členovia on-line