Termínový kalendár kynologických podujatí na rok 2008

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #37562 od nugy
Prosím vás potreboval by som dáke info o farbiarskych skúškach duričov, ktoré sa majú konať v Bratislave 14.9.2008. Potreboval by som info kde sa to bude konať a tiež ak by sa dalo, tak kontakt na usporiadateľov. Kde sa na ne dá prihlásiť? Keď sa ešte dá? Veľmi pekne Ďakujem!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #37565 od stanopariza

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #37566 od stanopariza

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #37567 od stanopariza
nejako mi to dnes nejde... :D na tejto stranke je zoznam OkO a RgO SPZ www.vizsla.sk/skusky/okorgo

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #37568 od Jaro
Nugy ak to bude ako minuly rok tak sa nebudu ani konat , totiz minuly rok bol prihlaseny len jeden jediny pes.;/

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #37569 od Jaro
Prihlasku zasli na RgO Bratislava-mesto , len prosim ta tam nevolaj lebo si budes mysliet ze si v kocurkove . Ta pani co tam sedi nema zdania ze nejake skusky budu :]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #37665 od pytliak
Odkedy skusky v MsO Bratislava organizuje MVDr. Bucko, tak isla urroven tak dole, ze uz nik na skusky nechodi. Pripadne len par priatelov menovaneho. Odporucam obetovat par korun na cestu a prihlasit sa na skusky do ineho okresu. Stoji to za to, ta uroven je neporovnatelna.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #37671 od MILKO
Súhlasím s tebou.Máš úplnú pravdu.Ale najhoršie na tom je že ešte je aj okr.Kynolog.A sám zo psami moc nedokázal a ani jeho psy.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #37673 od Jaro
Chlapi je to smutne ale musim s Vami suhlasit. :(

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #37677 od nugy
Chlapi som si myslel že v Bratislave to bude na úrovni, ale zatiaľ ako tak čítam, tak to radšej pôjdem na iné. Trabarz v Detvianskom okrese majú skúšky úroveň. Aspoň tie na ktorých som bol ja. Skúšky v Seneckom okrese sú tiež v na dobrej úrovni.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #37720 od stokodej
Zdravím, ja som chcel ísť na FSMP v Martinskej RgO ale nedali vôbec žiadne info a keď som tam volal tak sa len vyhovárali a že je už po termíne a bol tam len jeden pes takže nič nebude. Pripadalo mi to ako keby dedkovia boli šťastný, že nemusia nič robiť a budú mať rest. 8-L8-L Tak sme sa prihlásili do Partizánského a uvidíme čo tam bude.:-p:-p:-p;);)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #37747 od DKo
Viem, že bol prihlásený iba jeden pes, tak to asi zrušili. Do budúcna doporučujem prebrnknúť tajomníkovi RgO Turiec 0903 850 884 .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #37749 od DKo
Skorodej, kedy sa rohodol prihlásiť na spomínané FSMP ? Bolo aspoň 2 týždne pred termínom konania ?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #37768 od stokodej
Termín na Martinské bol 6.9. 2008 a volal som 18.8. 2008 tak neviem asi to bolo neskoro, ale ani žiadne regionálne organizácie o ničom nevedeli. Nabudúce budem múdrejší no viem, že niektorý dedkovia ani nevedia čo je net a koľko ľudí má k nemu prístup a ľahšie je o nič sa nesnažiť a tak nič nepokaziť.8-L8-L8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #37774 od DKo
... a sekretárku z RgO Turiec si už videl ? 8-) :x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #37780 od pytliak
Skolodej, nepotesim ta, ale aj skusky v Partizanskom odvolali vraj pre nizky zaujem vodicov psov (vraj len traja). Skoda, lebo tam byvali skusky na slusnej urovni. Podla mna urobili chybu, lebo mnohi sa hlasia na poslednu chvilu a bolo by sa nazbieralo 6-7 psov na jednu skupinu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #37781 od pytliak
Stokodej, prepac za skomolenie mena.:-o

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #37805 od stokodej
Zdravím sekretárku z RgO Turiec som nikdy nevidel a prečo o niečo som prišiel? :-p:-p O skúškach v Partizánskom som počul a veľmi nás to mrzí v pondelok 8.9. skúsim využiť pre nás vhodné posledné tri možnosti na prihlásenie: 4.10. Nitra alebo 5.10. Liptovský Mikuláš alebo Trstená. Tak dúfam, že nejaké FSMP sa budú tento rok konať8-L8-L Tak chlapci prihlasujte sa do toho!!!:D:D:D:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #37806 od stokodej
Oprava toho 5.10. nie sú v Trstenej ale v Tvrdošíne :liar:

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #37810 od Jaro
Aj tak sa ti cudujem ze tlacis daxla na FSMP. skoda ze je zalesak mimo SR povedal by ti nazor na tieto skusky a AJD ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.078 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 284 návštevníkov a žiadni členovia on-line