Návrh nového streleckého poriadku SPZ 2008

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #46666 od maty
neviete mi poradiť prečo mi to nejde stiahnuť

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #46690 od Basky
Baiky, dík za iste fundovanú odpoveď, ale prosím Ťa, je ten doplnený návrh čo visí na začiatku tejto témy, presne v takej podobe aj schválený? Nevieš náhodou v ktorom vestníku SPZ bol uverejnený? Sám vieš, že ofic.stránky SPZ sú v niektorých bodoch NEaktualizované už hodne dlho.. Dík za info. :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #46702 od Baikal
Odpoveď od Baikal na tému Návrh nového streleckého poriadku SPZ 2008
Basky,
<br/>
<br/>zial tak podrobne som ten poriadok neporovnaval, ja som si jeden vytlacok kupil na LPD v Leviciach. Okrem textovej casti obsahuje aj obrazove a tabulkove prilohy
<br/>(strelištia, strelecke postoje a polohy, vyobrazenie medzinarodnych tercov pre gulovu strelbu, tabulky nastavenia vrhaciek pre TRAP a vizual diplomov SPZ).
<br/>
<br/>A ako som uz nizsie pisal, podla informacie z ustredia SPZ, novy strelecky poriadok nebude v elektronickej podobe dostupny.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #46722 od Basky
Aha, prepáč, nepozorne som čítal predchádzajúce príspevky, zrejme chcú predajom zarobiť aspoň na tie výtlačky čo vydali v tlačenej forme.. To si si kúpil akože Vestník kde bol strelecký poriadok uverejnený, alebo je ten strel. poriadok vydaný ako samostatná brožúra?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #46725 od Baikal
Odpoveď od Baikal na tému Návrh nového streleckého poriadku SPZ 2008
ano je to samostatna brozura streleckeho poriadku

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #47279 od juraj-b
Odpoveď od juraj-b na tému Návrh nového streleckého poriadku SPZ 2008
Na margo k streleckému poriadku. Nechápem prečo sa novelizuje ked ho nikto nedodržuje. Minulý rok som sa zučastnil na streleckých pretekoch . Pri nákupe položiek som zistil že je omedzený počet 10 položiek .Bolo to v streleckom poriadku danej PZ. To všetko je OK až do chvíle ked zistili že im neprišli strelci tak porušili svoj poriadok a aby zarobyli začali predávat dalšie položky .Na ospravedlnenie uviedli že vítaz ktorý mal z 10 položiek z Tým súhlasí. Ale čo strelci ktorí už odišli lebo sa im nedarilo a im tie položky odmietli predat. Napriek tomu som sa zučastnil tento víkend znovu na tej istej strelnici streleckých pretekov.Už príchod značil dost podstatné zmrazenie Strielala sa 100- ka . Desat položiek po desat holubov. Pri nákupe ma zmrazilo jedna položka 5€.Za cenu by sa nemusela hanbit ani medzinárodná súťaž. No čo už ked som sem meral cestu tak som to zaplatil. Človek by očakával za tu bude cenu aj patričný servis.A veru bol Začat na baterii sa malo o 9 hod. O 9,45 sa konečne zvolali strelci aby videli holubov . Lenže nepočítali z tým že tie holuby z toho bunkra nechcu von. Po dalších desiatich minutách za hlasného jasotu sa ukázal jeden z 5-ky vrhačky a dalšíh sa im podarilo ukecat tak za 15 min. Konečne sa začalo strielat . No to zase nie je presné skor by som povedal trápit. Ked niekomu z desiatich holubov viletelo v poriadku 7 tak sa dá vraviet o štastí. 2-ja 3- ja po sebe to nebol židny problém. V jednej runde sa to niekolko krát zastavilo a opravovalo. O pol jednej bolo strelených 6 položiek. Podarilo sa to spustit a vymenili jednu vrhačku. Znovu sa začalo strielat. Dvojka vrhačka si robila čo chcela odpalovalo sa to samovolne takže ked si strielal tak si mal niekedy dvoch holubov v lufte. Rozhodca povedal ved nestrielajte ked sqa to stane . Lenže ono sa to stalo tak že ked si vistrelil a tým si ho prijal na duplu si si mohol už viberat už si tam mal dalšieho. No Kocurkovo je slabý odvar. Takto to lietalo až do konca.Ten závod sa mal anulovat. A na záver dalšia perlička . Pri vyhlasovaní výsledkov chýbali strelci ktorí sa umiestnili na 4-tom a 5-tom mieste.Cena mikrovlnka a odstrel srnca. Jeden účastník pretekov im chcel ceny doručit - odpoved bola nič sa doručovat nebude mali tu byt. Celkom správne v tom im musím dat za pravdu. Až do chvíle ked si ceny PZ ponechalo. Predsa podla poriadku mali anulovat strelcov ktorí odišli a nasledujuci strelec z najvišším počtom bodov to mal dostat. Oni vlastne tie ceny ukradli tým že ich nevidali. Tým polovným združením bolo VSS PZ Turá Lúka, Padelky. Takže načo strelecký poriadok. Ked si niekto robí čo chce. Aj takto sa reprezentuje PZ. Skuste dozriet aby sa aj dodržiaval inak je to iba zdrap papiera . Lovu Zdar

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #47324 od kovacikja
Odpoveď od kovacikja na tému Návrh nového streleckého poriadku SPZ 2008
Môžem len potvrdiť a súhlasiť. za 5 € za 10 terčov organizátor uvedený pretek nezvládol organizačne, ani technicky. Zaujímavý bol postoj k technickým problémom u obsluhy strelnice, ktorí konštatovali &quot;nevieme čo s tým je, nejde to opraviť, tak už to dajako dostrielajte&quot; Ďakujem. Viac sa nezúčastním.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #47326 od Baikal
Odpoveď od Baikal na tému Návrh nového streleckého poriadku SPZ 2008
ano, zial je to skutocna realita, ale tejto realite nie je na vine strelecky poriadok ale usporiadatel. Takze naozaj jedine ucinne riesenie je neist na podujatie k takemuto organizatorovi, ktory ma prehnane ceny poloziek vhladom na technicku kvalitu, v ktorej je schopny zabezpecit priebeh preteku. Hlavne v tomto case, ked kazdy si dvakrat rozmysli kam investuje nejake to euro usetrene. Ale to uz je tema verejnych streleckych pretekov a nie navrhu streleckeho poriadku.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #47333 od juraj-b
Odpoveď od juraj-b na tému Návrh nového streleckého poriadku SPZ 2008
Z odstupom času mám podozrenie či vlastne oni nevymysleli novu kategoriu. Slovenský trap.Lebo u toho Amerického nevieš kam to bude letiet. A u tohto slovenského navieš ani kedy. :]:]:] Preto to bolo aj také drahé :

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 10 mesiacmi #47334 od kovacikja
Odpoveď od kovacikja na tému Návrh nového streleckého poriadku SPZ 2008
:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 8 mesiacmi #49154 od Lubo1
Prosím ta, kde by som si mohol precitat aktuálny, t.z. platný strelecký poriadok SPZ? Alebo ta poprosim, ak ho mas v nejakom formate posli mi ho na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
<br/>Dakkujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 5 mesiacmi #34351 od Baikal
Odpoveď od Baikal na tému Návrh nového streleckého poriadku SPZ 2008
Vážení streleckí priatelia,
<br/>strelecká komisia SPZ Vám predkladá návrh nového streleckého poriadku SPZ. Prosíme o Vaše vecné pripomienky spolu s odôvodnením. Návrh si môžete stiahnuť www.polovnictvo.sk/down.php?id=270[/]tu . <br>Návrh bol doplnený a jeho podobu si môžete stiahnuť www.polovnictvo.sk/down.php?id=279[/]tu .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.122 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 156 návštevníkov a žiadni členovia on-line