CZ 550 Hunter

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #40747 od lacco1
CZ 550 Hunter bolo vytvorené lacco1
Predvčerom som mailoval do zbrojovky, chcel som vedieť cenu tejto flinty, zatiaľ som nedostal žiadnu odpoveď. Údajne sa to bude robiť len na objednávku, ale to je len také jedna pani povedala. Neviete niekto niečo dôveryhodnejšie? Špekuľujem, že by som predal časť arzenálu a kúpil si toto. Len tá cena, nemajú ju ani na stránke.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #40802 od lacco1
Odpoveď od lacco1 na tému CZ 550 Hunter
Chlapi, čo nikto nemá nejaké vedomosti o tej cene? Veď sem chodíte na stránky aj bratia Česi, zatiaľ mi ani nič nemailovali z fabriky. Počkám do zajtra a zavolám tam.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #40823 od Patrik-30-06
Odpoveď od Patrik-30-06 na tému CZ 550 Hunter
Měl jsem jí už několikrát v ruce a musím říct, že jde o celkem vydařenou záležitost, byl to kompletní model i s puškohledem Nightforce 5,5-20x50 s jednodílnou montáží, zbraň má tlustší hlaveň typu light varmint a velmi dobře je tam provedený tvar pažby a pistolgrifu podobně jako u Sauera, ale lépe se drží, protože je silnější do ruky než u Sauera. Pokud bych nepotřeboval flintu pro leváka a uvažoval bych na vysokou o 300wm, šel bych do ní a přesnost bude taky dost dobrá, dokonce zbrojovka garantuje přesnou střelbu do 1000yd.
<br/>
<br/>V USA stojí tento komplet kolem 3500USD a tady je odkaz na článek
<br/>
<br/>www.myslivost.cz/media/clankyDetail.asp?...IDR=10317&TypR=1

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #40850 od lacco1
Odpoveď od lacco1 na tému CZ 550 Hunter
Ahoj a nevieš aká cena je u vás?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #40857 od bodnarik
Odpoveď od bodnarik na tému CZ 550 Hunter
Stojí okolo 960 eur.Dovezie ti ju na objednávku Unios

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #40872 od lacco1
Odpoveď od lacco1 na tému CZ 550 Hunter
Vďaka, už aj idem hladať na internete ich stránku.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #40898 od lacco1
Odpoveď od lacco1 na tému CZ 550 Hunter
Bohužial, nič som na nete nenašiel. Iba nejaký Unios v oblasti stavbárstva.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #40900 od pavelb
Odpoveď od pavelb na tému CZ 550 Hunter
pozri

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #40901 od pavelb
Odpoveď od pavelb na tému CZ 550 Hunter
Keď napíšem celú webovú adresu, tak mi to neodošle. Ale doplň medzi o a s písmená cs.
<br/>
<br/>Ahoj

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #40916 od army9
Odpoveď od army9 na tému CZ 550 Hunter
Napis do google vyhladavaca text: vyhradny zastupca czub . Ani mne nechce odoslat celu adresu .:[

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #40920 od Baikal
Odpoveď od Baikal na tému CZ 550 Hunter

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #40943 od lacco1
Odpoveď od lacco1 na tému CZ 550 Hunter
Už som to našiel, volal som tam, cena okolo 30.000,-Sk, žiadny problém s dodávkou, vraj týždeň, dva, len mi nikto nevedel povedať hrúbku hlavne na ústí.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #40961 od kefalin36
Odpoveď od kefalin36 na tému CZ 550 Hunter
ahoj lacco1,ja ju mam v kal.300WM a zajtra ti odmeram a dam to na forum,pripadne mi možeš zavolať opišem ti svoje skusenosti snou 0908720108 ahoj;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #40981 od army9
Odpoveď od army9 na tému CZ 550 Hunter
Malo by to byt 19 mm . V Streleckej revue c. 12/2008 je zaujmavy clanok .;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #40990 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému CZ 550 Hunter
Nestastim je prave autor zmieneneho clanku...:{ Minimum tech.informacii,ak aj nejake su,tak len povrchne a nepresne.
<br/>Zbran v teste dobra,optika spickova (Zeiss VD 6-24x56),ale montaz??? Na tristovku posadit lahkozliatinovu montaz? :liar: Nehovoriac o tom, ze vdaka nej je optika posadena dost vysoko nad hlavnou. Flinta nema mech.mieridla,takze by nic nebranilo posadit puskohlad blizsie k hlavni.
<br/>Takuto montaz by som osobne urcite nepouzil.
<br/>Velmi sa mi pozdava spracovanie a ukoncenie hlavne.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #40991 od belson
Odpoveď od belson na tému CZ 550 Hunter
Akceptujem, že oceľ je oceľ a dural je dural. Po tom, čo som ako núdzové riešenie (v obchode nič iné a dielňa priďaleko) použil waeverovskú doštičku z ľahkej hliníkovej zliatiny a ani pri montáži ani počas používania doteraz žiaden problém, sa zamýšľam, že po koľkých tisícoch výstrelov sa to prejaví. Igor, ak máš nejaké odkazy na informácie k tejto problematike, rád sa s nimi oboznámim.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #40994 od lanus
Odpoveď od lanus na tému CZ 550 Hunter
lovec_1 - Tvoje výhrady k obsahu článku beriem,ale čo sa týka ľahkých zliatín nemáš
<br/>zrejme o možnosti ich pevnosti dostatočné informácie.Menšia tvrdosť voči oceli je kompenzovaná veľkosťou hmoty a styčnej plochy. Uvažuj načo použiť ocelovú montáž
<br/>na ľahkozliatinový tubus puškohľadu ?! Je podstane lepšie ak sa zdeformuje montáž
<br/>ako tubus optiky resp. púzdro záveru z podobného materialu. Čo sa veľkej výšky
<br/>montáže týka ,myslím,že je to kôli zväčšeniu ONV keďže je zbraň stavaná na streľbu na veľke vzdialenosti .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #40997 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému CZ 550 Hunter
Janko - odkazom neposluzim,len osobna skusenost. Obdobne tvarovanu vec si nechal kamarat namontovat na svoju CZ 550 .30-06Sprg. Prve okom viditelne mikroprasklinky v miestach okolo skrutiek,ktore to fixovali na puzdre zaveru sa objavili po cca. tretej skatulke streliva. Tiez to malo take hrube stlpiky a budilo dojem masivnosti.Akurat nemala na sebe napis,ako v tom clanku.Zhodli sme sa na tom,ze bude lepsie sa toho zbavit skor nez pobabre nejaku zver.Takze tam ma obycajnu, jednodielnu nasuvnu ocelovu montaz a je pokoj.Mne sa stalo presne to iste s montazou,ktora bola pribalena k puskohladu ,ktory mam na malorazke-takisto sa objavili prasklinky v okoli montaznych skrutiek(mozem odfotit,ak sa to podari).Ano, zrejme treba dufat,ze sa nejedna o rovnaku vyrobu,cize made in China.
<br/>Absolutne to nezavrhujem,ale subjektivne to vo mne nebudi doveru.
<br/>
<br/>Ad. dlhsia ONV,zrovna tu by som si myslel,ze ked Hunter nema prave in-line pazbu americkeho typu,tak poschodova montaz sposobi len dalsie natahovanie krku strelca smerom hore,cim sa z licnice pomaly stava &quot;bradnica&quot;.Co na pohodli a presnosti strelby neprida.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #41000 od lanus
Odpoveď od lanus na tému CZ 550 Hunter
lovec_1 - s tým pripomienkovaným,, nepohodlím pri streľbe&quot; plne súhlasím.ale pre niekoho je zväčšenie ONV o 20m pri zvýšení montáže zo 4cm na 6cm prioritným.
<br/> (napr. 300Win.Mag. Nosler 9,7 BST - 202 m a 222m ).;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #41008 od chanel1092
Odpoveď od chanel1092 na tému CZ 550 Hunter
nazdar...zaujal ma tento tvoj príspevok...to znamená,že sa dá vypočítat ONV podla výšky osi puškohladu...hmmm...ak mám kaliber 7x64 STRELIVO SB-poloplášt 9g a pušku ČZ550 na ktorej je puškohlad vzdialený od osi hlavne 55mm nie je smerodatný udaj výrobcu streliva v tabulkách ale výška optiky...??

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.065 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 324 návštevníkov a žiadni členovia on-line