CZ 550 Hunter

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41544 od bodnarik
Odpoveď od bodnarik na tému CZ 550 Hunter
Mám skladačku na ZKK báze v cal.30-06,začínal som mostíkovou duralovou montážou s puškohladom Meopta 2000 6x42,vystrelených v časovom horizonte asi6 mesiacov cca 260 rán.Nebol s nou absolútny problém ani po niekolko násobnom zložení puškohladu,nemusel som upravovat nástrel vobec.Ale aj tak som tomu neveril a dal som tam železnú mostíkovú.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41555 od lanus
Odpoveď od lanus na tému CZ 550 Hunter
bodnárik - mimoriadne dôležitým faktorom pri ,,pohodovej streľbe"je absolútna dôvera
<br/>voči používanému ,,zbraňovému kompletu&quot;.Ak si tú dôveru po výmene montáže získal,
<br/>spravil si dobre (i keď tá výmena nebola nutná,čo potvrdil i Tvoj ,,záťažový test&quot;). :x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41563 od martin203
Odpoveď od martin203 na tému CZ 550 Hunter
á, to sa trocha precenujes, napriklad ja som spominanu pasaz nepochopil a nenasiel som ziadnu suvislost s ostatnym textom, ale mozno je to len mojou jednoduchostou. Praci cest! :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41581 od belson
Odpoveď od belson na tému CZ 550 Hunter
á, to sa trocha podceňuješ, napríklad ty si spomínanú pasáž dobre pochopil a preto vyzývaš k návratu k &quot;nezavaznemu konzumentskemu dristaniu&quot;, ale je to len možno niečim iným ako tvojou jednoduchosťou. Česť! :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41586 od martin203
Odpoveď od martin203 na tému CZ 550 Hunter
:-o :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.044 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 526 návštevníkov a žiadni členovia on-line