Plastové pažby

pred 13 rokmi 6 mesiacmi #57563 od kolesart
Odpoveď od kolesart na tému Plastové pažby
joj sak ti treba poradit....pod 3kg sa dostanes tak mozno s malorazkou

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 6 mesiacmi #57569 od andy8
Odpoveď od andy8 na tému Plastové pažby
Na vyjadrenie srandy slúži čosi také :) ,prečítaj si svoje komentáre a moje a potom hovor čosi o afektovanom človeku 8-L ,za radu samozrejme dík.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 6 mesiacmi #57571 od babrosX
Odpoveď od babrosX na tému Plastové pažby
Čau Andy ja som si ako druhú guľovnicu kúpil Remington 700SPS kal. 243win. presne na takéto účely. Poľujem s ňou výlučne na líšky. Pažba je plastová, zbraň žiadny zázrak ale presná. Prečítaj si tému guľovnice Remington. Je to relatívne lacná varianta pre takéto použitie. Možno by to bola pre teba voľba.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 9 mesiacmi #62917 od pepco
Odpoveď od pepco na tému Plastové pažby
chlapi poprosim o radu.kupil som staru Ztku 8x57JS vraj vzor 33, na policii napisali Mauser, a chcem dat nato plastovu pazbu.viete mi poradit ako vyberiem typ aby pasovala prip kde?
<br/>dik za reakcie.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 9 mesiacmi #62919 od Baikal
Odpoveď od Baikal na tému Plastové pažby
no v TT na policii pisu kadeco, mne Zetku zapisali ako Brno 98 :[ vraj Brno Z nemaju v databaze, pytal som sa aj inych co maju Zetky a maju zapisan eako Brno Z.. Al k tomuplastu, v podstate by si sa mal pozriet po nejakom plaste pre mauser, problem vsak moze robit spodna cast pre schranku, ktora do otvoru na pazbe nie vzdy moze pasovat, ale aj to je riesitelne. Mozno by nieco pasovalo z CZ 550 treba skusit .. www.czub.cz/upload/cz-big/CZ_550_PREDATOR.png[/]odkaz

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 9 mesiacmi #62924 od lacco1

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 5 mesiacmi #63353 od pungahaua
Odpoveď od pungahaua na tému Plastové pažby
Pažba z plastu na poľovníckej puške, je ako kapota z trabantu na BMW. :]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 5 mesiacmi #63354 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Plastové pažby
A to až d momentu, než spadneš a polovica drevenej sa ti odštiepi. Potom to treba prelepiť izolačkou, ako som to už videl. Mne sa tiež páči oveľa viac drevo, ale aj kvalitný plast má svoje výhody - najlepší plast som mal v ruke na Sako, laminated to bol myslím.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 5 mesiacmi #63359 od LEON
Odpoveď od LEON na tému Plastové pažby
tak to nebyl plast ale lepené dřevo www.sako.fi/sako85models.php?hunterlamss

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 5 mesiacmi #63360 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Plastové pažby
To je presne ona - skvele sedela v ruke aj na omak - perfektna.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 5 mesiacmi #63361 od LEON
Odpoveď od LEON na tému Plastové pažby
měl jsem jí v ruce jenom na IWA a líbila se mi ale z téhle jsem si i zastřílel a paráda www.sako.fi/sako85models.php?synthss a dneska dává i CZUB dobrý syntetický pažby nevím co je to za povrchovou ůpravu ale je to perfekní i v zimě je to jak samet

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 4 mesiacmi #63426 od mayk
Odpoveď od mayk na tému Plastové pažby
Zdravím všetkých priateľov hôr a lesov. Mám jednu otázku. Neviete, kto by alebo kde by mi urobili plastovú pažbu podľa mojej drevenej? Ďakujem za odpovede.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 9 rokmi 8 mesiacmi #63973 od Omak
Odpoveď od Omak na tému Plastové pažby
Prešiel som si túto tému od jej založenia a nejak som sa zamyslel...Hmmm, prečo si niektorí ortodoxní pravoverní v bavoráckych kalapoch a golfkách kupujú modernú výkonnú optiku (a keby len to!)? Úcta k tradíciám v oblečení (bez dešpektu), voľbe pažby a pod. je zanedbateľným faktorom oproti iným, oveľa vážnejším atribútom etiky a tradícií! Nalejme si čistého vína a zamyslime sa nad kaziacimi sa vzťahmi v mnohých PZ a PS a pod. nepeknosťami. Asi to nebude spôsobené šiltovkami, či parádnymi klobúkmi. Príčinu by som hľadal skôr pod nimi! Žiaľ, občas to zarezonuje aj na pôde tohoto fóra :-(
<br/>Dobré veci vo vývoji poľovníckych potrieb sa časom samé presadia, blbé experimenty zaniknú - to je život, napreduje sa aj v tejto oblasti. Reflexné prvky, či dokonca vesty sa mi veľmi nepáčia tiež, ale racio víťazí a uznávam ich preventívno-bezbečnostný význam. Radšej mandarinku v hone, ako fatálny omyl! Verím, že ani páni &quot;klasici&quot;nepoužívajú filcáky a pod uniformu bavlnené westerny a dajú tiež prednosť termoprádlu. Ale ak nie, ich voľba... Niekto preferuje šúľačku, či vari pirš(?), iný je skôr &quot;posedový typ&quot;, sme rôzni v mnohom, čo sa poľovníctva týka. Niekedy netreba hneď tak zhurta..., mimo iné, aj rešpekt pred názormi iných patrí k tradíciám a etickým základom stredoeurópskeho poľovníctva! To len tak, aby reč nestála 8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.095 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 270 návštevníkov a žiadni členovia on-line