Aké máte skúsenosti s Rossler Titan 6

pred 15 rokmi 9 mesiacmi #36328 od tihuanna
Odpoveď od tihuanna na tému Aké máte skúsenosti s Rossler Titan 6
Dá sa to kúpiť aj vo Vlkanovej, myslím, že tamojšia predajňa má na to inzerát v aktuálnom júnovom čísle PaR...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 9 mesiacmi #36348 od army9
Odpoveď od army9 na tému Aké máte skúsenosti s Rossler Titan 6
Videl som ho aj v Polovnictve - Tibor Stefanik , Orlove , Pov. Bystrica . Cenu si uz ale nepametam , kaliber tusim 7/64 .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 9 mesiacmi #36352 od frenki
Odpoveď od frenki na tému Aké máte skúsenosti s Rossler Titan 6
Ja som si rosslera kúpil v Zelenči. Mám ho vyše 2 rokov, vcelku som s ním spokojný.Len teraz po záruke som si chcel dať naštelovať spúšť. V návode deklarujú 0,6 kg, no keď sme ju merali závažím, odpálila až niekde pri 2,5 kg. Je síce "blesková", ale oproti mannlicherke dosť tvrdá. Keď sme povolili farbou zatretý imbus, odpor sa zmenšil, ale o dosť sa predåžila dráha spúšte. Ďalej neviem čo sa šteluje s imbusovým šroubom na prednej strane spúšťového mechanizmu. Ak s tým máte niekto skúsenosti, poraďte lebo aj" puškári "s výučným listom mi to nevedli naštelovať a povedali, že ta spúšť je dostatočne jemná. Inak je to vcelku presná a vydarená zbraň.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 7 mesiacmi #37600 od hohenlohe
Odpoveď od hohenlohe na tému Aké máte skúsenosti s Rossler Titan 6
robí sa rossler titan aj v celopazbe?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 7 mesiacmi #37604 od lovec001
Odpoveď od lovec001 na tému Aké máte skúsenosti s Rossler Titan 6
Ano robi. V casopise myslivost je odfotena ale neviem v ktorom cisle.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 3 mesiacmi #57674 od nibowaka
Odpoveď od nibowaka na tému Aké máte skúsenosti s Rossler Titan 6
Zaujímalo by ma , kde sa dá kupiť zariadenia KIKSTOP, ktoré sa montuje do pažby a koľko to asi stojí.Ďakujem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 3 mesiacmi #57675 od LEON
Odpoveď od LEON na tému Aké máte skúsenosti s Rossler Titan 6
píše se to KICKSTOP BLASER a když to zadáš na google tak najdeš dost nabídek

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 2 mesiacmi #57731 od brano11
Odpoveď od brano11 na tému Aké máte skúsenosti s Rossler Titan 6
Máte este volakto praktické skúsenosti stouto zbraňou? ak áno podelte sa s vašimi skúsenosťami.Ďakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 2 mesiacmi #57741 od ivanivan
Odpoveď od ivanivan na tému Aké máte skúsenosti s Rossler Titan 6
brano11: Po prvej sezóne som spokojný. Žiadny problém som nemal. Trocha hlučnejšie zaisťovanie, našťastie odistiť ide aj potichu, ale musíš pridržať medzi prstami. Mám ju s napinačikom, ktorý treba použiť lebo bez natiahnutia je spúšť dosť tvrdá. Na posede žiadny problém, ale na vychádzke, keď treba rýchlo konať je to otrava a väčšia šanca, že hlučne odistíš. :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 2 mesiacmi #57742 od brano11
Odpoveď od brano11 na tému Aké máte skúsenosti s Rossler Titan 6
ivanivan:v akej ráži ju máš? nekope to moc?, ked vaha tejto zbrane je len 2.9kg.Kde si ju kúpil a kolko stála? Ďakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 2 mesiacmi #57759 od ivanivan
Odpoveď od ivanivan na tému Aké máte skúsenosti s Rossler Titan 6
brano11:Myslím, že nemá 2,9kg. Moja určite nekope lebo som bral kaliber pre ženu, 7,62x39. :) Kúpil som ju v ČR u Řehákov lebo v SR tragédia, nevedeli mi ani povedať či ju privezú behom pol roka. V At bola zase drahšia ako v ČR. Cenu presne neviem musel by som pozrieť koľko kolky, povolenia atď, ale cca 30.000Kč.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 2 mesiacmi #57760 od ivanivan
Odpoveď od ivanivan na tému Aké máte skúsenosti s Rossler Titan 6
brano11: 4/2010-kolky v SR-36Eur, kolky v ČR-500kč, dialničná známka v ČR - 9,50Eur, puška-29.990kč, benzín - 50Eur.:) Montáž nahodil, podlepil zadarmo.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 2 mesiacmi #57763 od matoni001
Odpoveď od matoni001 na tému Aké máte skúsenosti s Rossler Titan 6
Vidim, ze tu su same kladne hodnotenia zbrane. To sa este ziadnemu majitelovi tejto zbrane nestalo, ze pri rychlejsom a nesetrnejsom prebijani zbrane ( co sa becne na spolocnych polovackach stava) jemne rukavom tukol do jazycka za klukou zaveru a tym zaver spusti takze zbran sa stane prakticky nefunkcna lebo sa na rychlo neda jazycek dostat do povodnej polohy aby sa dala zbran nabit. Co na spolocnej pri postrielanom a nedajboh utociacom diviakovi vobec nieje dobre...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 2 mesiacmi #58162 od hunter55
Odpoveď od hunter55 na tému Aké máte skúsenosti s Rossler Titan 6
Matoni 001 čo to tu trepeš za nezmysly. Keď chceš pootočiť uvedený jazýček, musíš vyvinúť určitú silu aby si ho pootočil napr. pri rozoberaní záveru. Určite ho neotočí nejaké ťuknutie rukávu ako tvrdíš ty. Ten istý systém záveru má aj Muser M94. Neviem či si ho vôbec držal v ruke, alebo si len počul jedna baba povedala..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 1 mesiacom #58288 od matoni001
Odpoveď od matoni001 na tému Aké máte skúsenosti s Rossler Titan 6
Niesom zacinajuci polovnik - takze co to mam aj odstrielane a aj odskusane a reci ...jedna baba povedala...ma vobec nezaujimaju .... toto spustenie zaveru sa stalo kamaratovi na spolocnej a to hned dvakrat po sebe ... dal to reklamovat a bolo mu povedane a dokonca aj predvedene, ze to robia vsetky zavery na zbraniach v predajni ..... a kedze som minuly rok riesil kupu novej zbrane tak tato chybicka ma odradila od kupy tejto znacky a rozhodol som sa pre TIKKU

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 1 mesiacom #58322 od Peter33
Odpoveď od Peter33 na tému Aké máte skúsenosti s Rossler Titan 6
Aký kaliber máš v tej Tikke? Ja som ju kupoval v pred vianocami - rozhodoval som sa medzi 7x64,308W,30-06 . Nakoniec vyhral 308W.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 1 mesiacom #58325 od matoni001
Odpoveď od matoni001 na tému Aké máte skúsenosti s Rossler Titan 6
Rozhodol som sa pre kaliber 8x57 JS

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 1 mesiacom #58450 od marian2
Odpoveď od marian2 na tému Aké máte skúsenosti s Rossler Titan 6
zdravim pani, aky mate nazor na 300 w magnum?? teraz mam 308 a chcem kupit rossler, za odpovede dakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 1 mesiacom #58452 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Aké máte skúsenosti s Rossler Titan 6
Máme jednu 300WM v rodine a je to dobrý kaliber. Do 200m balistiku neriešiš a pri použití dobrého streliva žiadny problém. Guľovnica Mannlicher má 65cm hlaveň a je výborne vyvážená, zbraň kope asi ako moja 8x57JS, zvukový efekt výrazný.Vyššiu váhu zbrane tu pokladám za výhodu, je to posedová klasika. Myslím, že doba, keď väčšina poľovníkov tieto kalibre neuznávala je pomaly preč. Máš revír, kde Ti každý večer vylezie diviak na 40m a aj taký, kde Ti príde raz za 2 týždne na 200m, vtedy tú 300vku oceníš. Ak sa Ti 300WM páči, kúp si ju. Ja nepoznám zlý kaliber, len zlých strelcov. k Rossler sa Ti nevyjadrím, nemáme to dieťa v rodine. Ale určite ju niekto má v magnum a napíše.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 1 mesiacom #58469 od marian2
Odpoveď od marian2 na tému Aké máte skúsenosti s Rossler Titan 6
dik za nazor

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.131 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 294 návštevníkov a žiadni členovia on-line