Vyber gulobroku

pred 17 rokmi 10 mesiacmi #8162 od milu
Odpoveď od milu na tému Vyber gulobroku
Akela:Ja som kupil CZ 555 v kalibri 30-06 robili ju aj v308 a teraz ju robia aj v7x64.Som s ňou spokojný je presná vyskušal som viac druhov nabojov aj prebíjané asi 70 ks všetko sa to zmestilo do 12 cm a to boli aj rozdielne strely myslim hmotnostne.Najleší rozptyl som dosiahol so sierou 4 strely na 120m sa dotykali.Strelil som aj srnca na120 m naboj nosler presne na komoru.odbehol 5m a vôbec nebol rozbitý.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 10 mesiacmi #8165 od janko80
Odpoveď od janko80 na tému Vyber gulobroku
Ja mam gulobrok ZH 324 7*57/16 a som s nim nadmieru spokojny je to aj tym, ze ta zbran sa mi velmi paci ale na druhej strane je aj presna mam na nom variabil 1,5-6*42 a to uplne postacuje. Doteraz som stielal S&B 11.2g so striznou ale od minuleho roku som presiel na Normu Oryx a to je ina pesnicka, zver dobre farbi a ked odbehne tak nie daleko, tie so striznou pouzivam iba na spolocne do pohonu. Nechcem teraz gulobroky vychvalovat ale ten moj by som nevymenil a ani nepredal.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 9 mesiacmi #8645 od dusab
Odpoveď od dusab na tému Vyber gulobroku
Tak som si v pondelok konecne po dlhom vyberani...:D kupil gulobrok. Nove Brno 802. Skusenosti zatial ziadne...este som nestrielal...chystam sa cez vikend vyskusat, tak som zvedavy...:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 9 mesiacmi #8726 od zalesak
Odpoveď od zalesak na tému Vyber gulobroku
Vyfoť flintu a napiš svoj postrech.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 9 mesiacmi #8732 od dusab
Odpoveď od dusab na tému Vyber gulobroku
Neviem ci ma zmysel flintu fotit, mozes si ju pozriet na strankach zbrojovky. Postreh a dojmy napisem neskor, ked ju lepsie odskusam.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #22160 od petrolinka
Odpoveď od petrolinka na tému Vyber gulobroku
Ahoj dusab. Viem, že máš guľobrok rady Brno 802. Ako si s ním spokojný. Počul som, že hlavne neobsahujú tvrdochróm tým že sú menejkvalitné.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #22213 od dusab
Odpoveď od dusab na tému Vyber gulobroku
Je to nenarocna zbran pre bezneho nenarocneho polovnika. Ja som s tym spokojny zatial, moc som to este odskusat nestihol, ale presnost je vyborna, 5 ran po sebe na strelnici z gule v kruhu cca 10 cm, co je na kombinovanu zbran podla mna vemi dobry vysledok vzhladom na nahrievanie hlavne. To ze nema tvrdochrom nie je az taky problem, pokial sa o zbran riadne staras. Tvrdochrom predlzuje zivotnost hlavne najma zhladiska opotrebenia a je vhodny najma do sportovych sbrani, kde sa vystrielaju stovky, tisice nabojov. Nemyslim, ze tvrdochrom je pre beznu polovnicku potrebu dolezity, samozrejme ak neprides z polovacky a nehodis flintu do kuta kde Ta pocka az do najblizsej polovacky...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #22240 od sako80
Odpoveď od sako80 na tému Vyber gulobroku
mam gulovnicu Savage 7mm Rem Mag s puskohladom Meopta 7x50 je uplne ako nova ,vystrelenych max.50 nabojov,chcel by som to vymenit za gulabrok lubovolneho kal.okrem 5.6mm a nie ZH.ospravedlnujem sa za tento prispevok,viem ze sem nepatri

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.046 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 263 návštevníkov a žiadni členovia on-line