Kedy pojdeme hladat zhody?

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #13781 od dide11
Odpoveď od dide11 na tému Kedy pojdeme hladat zhody?
Ja chodim este do skoly tak zhody idem pozriet len cez výkend. Pred skolou popozeram len okolo krmelcov. Ak by som nesiel rano pozriet tak ich najde na obed nejaký dôchodca alebo nezamestný. A som si isty ze keby bola taka doba ze by nikto nechodil na zhody tak ty by si sa tam trepal urcite. ty ochranca

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #13784 od majod
Odpoveď od majod na tému Kedy pojdeme hladat zhody?
Ratam ,že rano ked prideš k tým krmelcom tak sa zvieratkam najprv prihovoríš aby nikam nebežkali lebo by mohli dostať zapal pluc,zoberies zhody a ides do skoly,chlape polujem vyse dvadsať rokov mam jeden zhod ktorý som nasiel v lete.Rob ako myslíš,že je dobre.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #13788 od Robitusin
Odpoveď od Robitusin na tému Kedy pojdeme hladat zhody?
Chlapci,ja sa z vás asi pos....m ...:]:]:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #13792 od Banzay
Odpoveď od Banzay na tému Kedy pojdeme hladat zhody?
majod - Ja nepolujem a mam okolo 30 zhodov - a to sa iba prechadzam - asi u nas maju narkotika

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #13793 od Cilan
Odpoveď od Cilan na tému Kedy pojdeme hladat zhody?
majod neprehanas to ty ked ides do lesa tak das dva dni predom vediet zvierencom ze tam budes ze nech sa neplasia ??????

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #13796 od Hornet
Odpoveď od Hornet na tému Kedy pojdeme hladat zhody?
Zbierajte si zhody koľko len chcete ale vždy keď idete zbierať zhody zoberte zo sebou pol mecha kukurice na plece pre zvieratka a bude všetko vporiadku.:]:]:]:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #13798 od dide11
Odpoveď od dide11 na tému Kedy pojdeme hladat zhody?
presne tak, lebo v case zhadzovania su uz vacsinom prazdne senníky. Doma mam uz od leta prichystanú zeleznú zásobu

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #13800 od majod
Odpoveď od majod na tému Kedy pojdeme hladat zhody?
Sklza to do vymienania na nazorov,nevadi mi že sa drbete po hore ked nieje sneh,ta zver lahko odbehne,ale min rok ked bolo miestami aj meter snehu my vezeme krmivo kazdy treti den a od bezkarov denno denne dobehana cela hora,systematicky ako vlci idete po stope.Legislativne na to musíš mať povolenku,aby si dostal povolenku,musiš mat skušky a polovný listok-a to musíš tým padom o zveri aj niečo vediet.Mrzí ma že vela bezohladných zhodarov ja v radoch polovnikov,robia si s toho 300korunový biznis-je to ubohé.Ja ti zhod ne vezmem aj keby si ho zdvihol predo mnou.Dufam že sa začnu budovat prezimovacie zvernice kde budete mať zakazaný vstup.V nasej oblasti sa už na tom pracuje.Este k tomu lesu-polovnik sa ma spravať v lese ticho a myslim že normalny sa tým riadi,ale zhodari a hríbari hukate po sebe ako cigani na urade prace.Mam toho viacej na jazyku ,možno neskor.Zdravim vas ochranari.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #13804 od tibo
Odpoveď od tibo na tému Kedy pojdeme hladat zhody?
Tu sa priamo pred očami mení tzv.demokracia na anarchiu,bezohľadnosť poniektorých nemá medze!!! ,,Preto hor sa,naháňať jelene pokiaľ nepadnú vysilením a stresom,pokiaľ v agónií nenarazia do stromu a konečne si odlomia parohy.Také stresované určite nahodia zaujímavé parožie.":-o

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #13805 od Robitusin
Odpoveď od Robitusin na tému Kedy pojdeme hladat zhody?
no chlape,ti poviem...,len sa nedaj,tvrdo na chrapúňov!8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #13808 od dide11
Odpoveď od dide11 na tému Kedy pojdeme hladat zhody?
Ja chodim do hory sam s nikym sa neprekrikujem a uz vobec nie na bezkach. Ked si neviete zariadit aby vam taky ludia nechodili po hore tak to uz je vasa starost. U nas sa jelene v zimnom období zdrzuju iba ked je taka zima ako bola vlani a predvlani inak je tu iba holá. A na zhody u nas nechodia takmer ziadni ludia (a ty co chodia tak aj nieco donesú).

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #13837 od lubto
Odpoveď od lubto na tému Kedy pojdeme hladat zhody?
Odkiaľ si synu?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #13847 od dide11
Odpoveď od dide11 na tému Kedy pojdeme hladat zhody?
PD a ty

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #13848 od roman123
Odpoveď od roman123 na tému Kedy pojdeme hladat zhody?
co znamena skratka pd a ako sa vola revir :liar: :x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #13850 od Prako
Odpoveď od Prako na tému Kedy pojdeme hladat zhody?
No veru nieje zhodar ako zhodar. Dide11 pises ze si od Prievidze tak si uz urcite musel pocut aky su to zhodary napr. z Malinovej ked sa aj 15clenna tlupa zo psami vyberie na zhody. A napr. vo Chvojnici alebo v Klacne kde su silne jelene si podaktory na zhodoch prilepsia aj 50-70tis. co je pekny peniaz pri ktorom stracaju akykolvek ohlad na vycerpanu zver. Jo to smutne a nechutne... Avsak ine je prist ku krmelcu s vrecom kukurice na pleci ako pise hornet a ako odmenu si odtial odniest pekny suvenir.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #13851 od zalesak
Odpoveď od zalesak na tému Kedy pojdeme hladat zhody?
Chlapi neserte ma s tým kedy pôjdeme zbierať zhody adšej tu napíšte kto nemá povolenku na zber zhodov je pytliak a tak by sa sním malo aj zaobchádzať.
<br/>Na zberačov treba zavolať políciu aby sa s tým hufnými navštevami revírov a plašením zveri prestalo.
<br/>Nie je to predsa normáne a za všetko môžu ty čo vykupujú parohy každy si chce finančne s týchto zberačov prilepšiť.
<br/>
<br/>Je to chore a nemôžem sa už na to pozerať čo tu píšete.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #13852 od dide11
Odpoveď od dide11 na tému Kedy pojdeme hladat zhody?
Ja som z Handlovskej strany a pocul som o nich a s takymi by som to riesil najradsej rucne (a keby je to u nas tak by som to aj uplatnoval)......policiu volajte na takychto a nie na nás ktorý chodíme do lesa pravidelne pozorovat zver, pomahat na brigady a ktorým chýba vek na pol. listok

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #13869 od majod
Odpoveď od majod na tému Kedy pojdeme hladat zhody?
didi si od prievidze tak že situaciu poznaš velmi dobre,skušky polovnicke nemaš,zakon nepoznaš-si mladý,dobre.Pani kolegovia polovníci aj z naseho združenia,čo sa drbete druhým po reviroch,prajem vam aby vas kolegovia chytili a vymastili držky a nahlasili za pytliactvo.Vy tie skusky mate a neviete ovladať svoju vasen.Keby som bol svina neni problem vas nafotit,dobre slovo pre vas neplatí .Z vlastneho cudzich vyhanate a druhým chodite.Potom s tým kseftujete.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #13921 od Bubi
Odpoveď od Bubi na tému Kedy pojdeme hladat zhody?
Bude nutne,aby si polovnici davali do zmluv nielen vykon prava polovnictva ale aj to,že budu urbarom,vlastnikom atd,teda vsetkym co im podpisu tu horu aj stražit.A potom možeme vsetkym k.....m, a d....om, dat palicou po hrbe a po papuli,ked budu robit najazdy za zhodmi.Do pi,,,e aj s takym sebeckym narodom.:[

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #14021 od lubto
Odpoveď od lubto na tému Kedy pojdeme hladat zhody?
Neviem, čo sa tu rozčuľuješ! Je to presne tak ako píše Majod. Ja mám zo svojej oblasti podobné skúsenosti. Dide11 - to že pomáhaš v PZ, pracuješ tam na brigádach, chodíš kŕmiť, je chválihodné a krásne. Môžeš byť príkladom svojim rovesníkom, ale ani táto záslužná činnosť Ťa neoprávňuje behať po lese bez povolenia a porušovať zákon!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.116 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 694 návštevníkov a žiadni členovia on-line