Danielia ruja

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #24337 od RadekS
Odpoveď od RadekS na tému Danielia ruja
Dnes ráno mi rochal daněk v zahradě asi 150 od domu, tak jsem měl alespoň zážitek pěkně z rána;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #36937 od hawk813
Odpoveď od hawk813 na tému Danielia ruja
chcel by som sa spytat ci čisto čierny starší dospelý daniel je bežná vec ???

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #36939 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Danielia ruja
nie bezna ale vyskytuju sa . niektore PZ s danielou zverou ich lovia bez ohladu na kvalitu trofeje lebo povazuju toto sfarbenie za neziaduce do chovu .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #36943 od hospodar23
Odpoveď od hospodar23 na tému Danielia ruja
ahoj Jaro. chcem sa ťa opýtať, v ktorých združeniach to tak praktizujú a ako potom predkladajú trofej nádejného daniela veď keď je už lebka vyvarená a ošetrená tak tam sa už nedá zistiť či bol čierny alebo biely.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #36944 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Danielia ruja
hospodar ak mozes daj mi svoj mail rad sa podelim o tieto skutocnosti ale nie verejne .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #36945 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému Danielia ruja
ved ked je daco neziaduce do chovu a nema to tam byt tak to tam nepatri v danieloch sa nevyznam ale existuje fotodokumentacia a hospoar si to musi zdovodnita ked je nieco krizene tak to do chovu nepatrin ,neviem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #36946 od vajlo
Odpoveď od vajlo na tému Danielia ruja
podla mna je hlupe strielat daniele len preto ze su tmave, ved jestvuje popullacia cierna , biela a cital som aj o modrej , v minulosti ich umyselne chovali v oborach, tazko sa mi chape preco by mal byt "cierny,biely alebo aj modry " daniel so sylnymi lopatami vyradovy? moj nazor...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #36951 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Danielia ruja
no dam jednu pikosku , v nemenovanej danielej oblasti kde sa cierne daniele povazuju za nesuce do chovu nikto koho z dotycnych poznam nevystreli na daniela albina pretoze to nosi za vraj smolu ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #36952 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému Danielia ruja
vajlo nepovedal som ze sa ma nieco vystrielat a uz vobec nie ked je to cierne,biele lebo modre som povedal ze od vsetkeho je hospodar a ten to musi usmernit a uz nic som nepovedal ze by sa mal strielat daniel so silnymi lopatamy;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #36954 od hospodar23
Odpoveď od hospodar23 na tému Danielia ruja
ahoj Jaro môj mail je Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #36991 od RadekS
Odpoveď od RadekS na tému Danielia ruja
U nás nikdo nestrelí na bíleho kusa, protože je pověra že lovec do roka zemre. A zbarvení zvěře není známka chovnosti, běžně se stává že klasicky hnědá daněla vodí černé danče a naopak. Na druhou stranu, v bývalé režijní honitbě byl černý daněk a každý rok jsme si ověřovali co nasazuje. Stává se ale taky, že jeden rok černý daněl po přebarvení na druhý rok je klasicky hnědý - ověřeno ze zahradního chovu. Potom aby se v tom čert vyznal. Myslím si že černé zbarvení není známka výradu a jen někteří si zase upravili podmínky chovnosti k obrazu svému.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #36992 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Danielia ruja
Si to presne trafil Radku ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #38619 od RadekS
Odpoveď od RadekS na tému Danielia ruja
Zdravím Vás všechny a ještě pln zášitků z jelení říje otvírám zase staronovou tému a to je dančí říje. Včera jsem slyšel letošní první zarochání, daňci si ohrabávají říjiště a očichávají danělky. Už to začlo ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 6 mesiacmi #56359 od RadekS
Odpoveď od RadekS na tému Danielia ruja
Dnes ráno se mi ozvali první daňci, jeden zarochal jednou, nesměle, jeden se ozýval déle. Tak nám to začíná i u dančí zvěře. Všem Lovu Zdar

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 6 mesiacmi #56368 od Baikal
Odpoveď od Baikal na tému Danielia ruja
u nas este ticho.. teda do soboty aspon bolo.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.102 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 718 návštevníkov a žiadni členovia on-line