Skusenosti z polovacky v zahranici.

pred 15 rokmi 7 mesiacmi #37691 od miso
Odpoveď od miso na tému Skusenosti z polovacky v zahranici.
Ak to nebola len jednorazova zalezitost a da sa ist takto zapolovat napr.aj buduci rok, posli mi prosim ta kontakt na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
<br/>Moze to byt vhodny darcek napr. aj k narodeninam...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 7 mesiacmi #38003 od theCat
Odpoveď od theCat na tému Skusenosti z polovacky v zahranici.
Neviem ci Cechy uz povazujeme za zahranicie, ale hadam sa moj prispevok sem hodi. Ide o cast mailu, ktory som dostal od kamarata. Opisoval som mu situaciu o reviroch vo svojom okoli (KE) a ake je problematicke sa do nich dostat. Len ako priklad uvediem podmienky vstupu do jedneho z nich, vstupny poplatok 50 000SK, polovne upotrebitelny pes, a nepisane pravidlo je, ze dany clovek by mal byt vsetstrane napomocny (konexie, vplyvna funkcia...)
<br/>
<br/>Pro tebe můžu mít jen jednu radu. Nastěhuj se k nám, páč do revíru, který mám za barákem teď přednostně berou lidi do 35 let a s loveckým psem. Tenhle revír má 2780 hektarů, je v něm spousta divočáků a srnčí zvěře. Člověk, který se tomu trochu věnuje nemá problém ulovit 10-20 prasat za rok, několik srnců první věkové třídy a každý druhý rok si můžeš střelit srnce staršího jo a raritky se loví na potkání! Navíc je tu i dost mufloní zvěře, jeden člen má od začátku srpna střelených 8 kusů! Pokud ulovíš více jak dva kusy holé, můžeš si dvouletého beránka. Pokud se ti podaří kusů střelit víc, máš příští rok nárok na staršího berana.
<br/>V tomto revíru jsou i daňci a také pár kusů vysoké. Vypouští se tu bažanti i pár koroptví. Z mého pohledu hodnotím práci členů velmi kladně, za velmi krátkou dobu bylo postaveno mnoho mysliveckých zařízení a další se budou stavět, jde to.
<br/>TAKŽE UŽ SE STĚHUJEŠ? :o)))
<br/>Potom segra a táta jsou vrevíru, kde je hodně černé, srnčí, daňčí, vysoké a také mufloni - zlatý revír (já jsem tam také členem :o))
<br/>
<br/>Len spomeniem, ze ide o 21 rocneho studujuceho chalana, ktoreho jedinym prinosom pre PZ je jeho vasen k myslivosti
<br/>;/

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 7 mesiacmi #38007 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Skusenosti z polovacky v zahranici.
Jo hold iny kraj iny mrav. Mam podobnu skusenost z Moravy. ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 7 mesiacmi #38018 od abba
Odpoveď od abba na tému Skusenosti z polovacky v zahranici.
To je sci-fi?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 7 mesiacmi #38026 od demo
Odpoveď od demo na tému Skusenosti z polovacky v zahranici.
dokonca som cital prispevok v Myslivosti.cz o tom ako sa dostat do zdruzenia a tam jeden pisal ze maju dokonca problem v zdruzeni a maju malo clenov..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 7 mesiacmi #38027 od kolesart
Odpoveď od kolesart na tému Skusenosti z polovacky v zahranici.
hmmm to je jednoduche...chlapec este nevidi do skutocnych medziludskych vztahov resp. je synacik vplyvneho cloveka ktory je clenom v PZ a cuchnut k intrigam potom ani nemal sancu... :P to sa mi zda skratka najlogickejsie ak sa povazujem za obycajneho smrtelnika co chodi po zemi

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #39336 od dany
Odpoveď od dany na tému Skusenosti z polovacky v zahranici.
Ahojte, nedavno som sa vratil z polovacky na losa na severe BC a tentoraz uspesne. Podarilo sa mi ulovit pekneho asi 4-5 rocneho samca, rozpatie 45 inchov(foto v galerii). Super zazitok. Dvaja sme ho nosili tri dni v batohoch na chrbte, asi 3 km od nasho campu. Videli sme vela zveri hlavne stone sheep, cariboo a grizzly medvede a vlky. Jednemu macovi sa podarilo ukradnut asi 30 kg vrece cisteho masa, ktore bolo vyviazane na strome. Minuly rok, v tom istom case, sme mali napadane asi 40 cm snehu, toho roku som tam pomaly behal s sortkach, tak bolo teplo.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #39338 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Skusenosti z polovacky v zahranici.
Lovu zdar! ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #43486 od Waldo
Odpoveď od Waldo na tému Skusenosti z polovacky v zahranici.
Gratulujem k ulovku. Aj foto su paradne.... co Ta to vyslo ?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #43568 od dany
Odpoveď od dany na tému Skusenosti z polovacky v zahranici.
Byvam vo Vancouver-i, takze moje naklady boli len naklady na cestu(1800km autom), stravu a povolenky(asi okolo $1000). Nebol to poplatkovy odstrel, tie su o dost drahsie. Ak mas zaujem dozvediet sa viac napis mi na e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 10 mesiacmi #55323 od mirojevo
Odpoveď od mirojevo na tému Skusenosti z polovacky v zahranici.
10 rokov organizujeme poľovačky v zahraničí , Ázia , Európa, Afrika.
<br/>Ak potrebujete poradím ohľadne destinácií , výbavy vhodnosti zbraní a podobne
<br/>
<br/>Lov v Gemenci - Madarsko, Kamčatka, Afrika , informácie o revíroch a podmienkach .
<br/>píšte na:
<br/> Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 10 mesiacmi #55324 od Martin75
Odpoveď od Martin75 na tému Skusenosti z polovacky v zahranici.
Organizujete aj polovacky lukom alebo kušou

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 10 mesiacmi #55325 od mirojevo
Odpoveď od mirojevo na tému Skusenosti z polovacky v zahranici.
Ano , je to možné v Namíbii, alebo aj v Madarsku

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 10 mesiacmi #55357 od Foldes
Odpoveď od Foldes na tému Skusenosti z polovacky v zahranici.
Ahoj,ja som bol v aprili toho roku v Namibii s kušou poľovať,záujemcom môžem poskytnúť informácie a poradiť z vlastných skúseností. Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
<br/>Veľa sa dá ušetriť,ked sa nadviaže kontakt priamo s vynechaním rôznych sprostredkovatelov polovačiek.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 3 mesiacmi #57700 od usahunter
Odpoveď od usahunter na tému Skusenosti z polovacky v zahranici.
ja zijem v USA 13 rokov tiez sa venujem polovaniu najma voblasti NY, velmi my tu chyba ta prava atmosfera slovenskych polovaciek, hlavne jelenia ruja rad jazdim na zapad USA do statov Wyominga aMontana na antilopy, elk ,mule deer,su tam nekonecne prerie a clovek sa musi spoliehat na svoju zbran,lebo ulovky antilopy/proghorn/sa vatsinou strielaju na velke vzdialenosti 300 -500yardov pouzivam velmi vykonnu gulovnicu christensen arms carbon one custom v 300RUM puskohlad zeiss victory diarange 3-12x56T*ktora ma nesklamala ani v sezone 2010, podaril sa my vystrel na760yardov /proghorn/

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 3 mesiacmi #57712 od geronimo1
Odpoveď od geronimo1 na tému Skusenosti z polovacky v zahranici.
Zdravim ze Severni Karoliny ja predevsim sem pisi o lucich a kusich a v Nove anglii jsem zil 5 let....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 3 mesiacmi #57716 od pavelb
Odpoveď od pavelb na tému Skusenosti z polovacky v zahranici.
Krásne fotky dany, verím, že aj zážitky.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 4 mesiacmi #60851 od tagir
Odpoveď od tagir na tému Skusenosti z polovacky v zahranici.
Dobrý deň. Ja som s Ruska, a uš 13 rokov byvam v Bratislave. Mam velky zaujem na parnhorna. Ako možno vybaviť poľovačku v USA, čo to bude stať. Musim mať svoju zbraň alebo možno požičať? S pozdravom Tagir Yakhyaev (Jachjajev).

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 4 mesiacmi #60927 od geronimo1
Odpoveď od geronimo1 na tému Skusenosti z polovacky v zahranici.
Na toto tema ti nikdo tady neodpovi ....Nejdrive je treba si najit PH/ profesional hunter/ a je si snim treba vymenit e-mail a najdes je na googlu--- ne nevolej tam je to moc drahe e-mail je zadarmo bude to ty staty co je Colorado .....uplne vse si tady pujcis nepotrebujes nic a je to treba ric PH at ma pripravenou nejakou tu bouchacku a dokonce si pujcis i nuz .....dnes s nicim nejezdime ,nebot na letisti jsou proste idioti a tak si vemes svuj oblek a kufrik a jedes vybaven jako by jsi jel obchodovat na Wall streetu vse bude dodano na miste ....cenu bohuzel nevim ,ale takova sranda i letenkou bude stat asi 10 000$ US.......
<br/>jo a jeste je pakarna dostat to na Slovensko, kde ti budou hazet klacky pod nohy tady a na Slovensku jinak nepotrebujes zadne maskovaci saty vse bude strileno na 200-400 metru zvire te nebude videt a treba v Africe ted lovi rusti generalove a ja mluvim kazdym rokem jednim z rodaku a ten si nechal koupit pusku a ta je v Jizni Africe a tam zustava a jezdi tam jednou do roka ci za dva roky .....Lovy jsou pro takove lidi co mohou vyhodit 10 000 $US .....Takove placene lovy nejsou rozhodne pro chudaky !!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.142 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 369 návštevníkov a žiadni členovia on-line