Reakcie na PRÁVNU PORADŇU

pred 14 rokmi 6 mesiacmi #50236 od papo
Reakcie na PRÁVNU PORADŇU bolo vytvorené papo
Snáď neporuším tradície tohto fora, ak aj touto cestou poďakujem nášmu dlhoročnému pidkárskemu právnikovi JUDr. Petrovi Kovácsovi. Je naším bezplatným poradcom, mnohým z nás pomohol. Za všetkých spomeniem tu v minulosti obšírne popísaný prípad s ,,neoprávnene,, držanými líškami. Avšak stačí sa pozrieť do právnej poradne na úvodnú stránku a nájdeme tam otázky i odpovede z nášho každodenného poľovníckeho i nepoľovníckeho života. Takáto nezištná pomoc je čím ďalej dôležitejšia, pretože praktiky niektorých funkcionárov, ale i členov nám často komplikujú život a veru nie každý má prostriedky na advokáta.
<br/> Preto na oplátku chcem za seba, ale i snáď za iných prispievateľov a čitateľov zaželať JUDr. Kovácsovi veľa úspechov v jeho ďalšej aktivite. Dozvedel som sa, že kandiduje za poslanca do VÚC v bratislavskom kraji, a pevne verím, že bude zvolený. Človek s takým prístupom k ľuďom si to zaslúži. Viac nájdete na www.most-hid-bsk.sk/volebny-obvod-xviii[/]TU

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 6 mesiacmi #50255 od miuh
Odpoveď od miuh na tému Reakcie na PRÁVNU PORADŇU
touto cestou by som sa chcel pridať k papovi a vyjadriť poďakovanie pidkárskemu právnikovi JUDr. Petrovi Kovácsovi, nakoľko viacerí z nás túto možnosť myslím si úspešne využívame, nemali by sme zabúdať ani na vďačnosť. preto sa aj ja pripájam ku prianiu a želám mu úspech a pevné zdravie!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 6 mesiacmi #50264 od vladik
Odpoveď od vladik na tému Reakcie na PRÁVNU PORADŇU
peter, prajem ti uspech k tvojej kandidature za poslanca verím že tak ako si pomohol mne budeš napomocný aj svojim voličom. palce ti drží vlado z Tepličky.;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 6 mesiacmi #50289 od jarry9
Odpoveď od jarry9 na tému Reakcie na PRÁVNU PORADŇU
V mojich očiach je Judr. Peter Kovacs slušný, korektný, objektívny a vzdelaný človek, ktorý nie len na tejto stránke urobil kusisko záslužnej a poctivej práce. Želám mu pevné zdravie a dariteľnosť a v súvislosti s voľbami jeho víťazstvo.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 6 mesiacmi #50296 od lacika85
Odpoveď od lacika85 na tému Reakcie na PRÁVNU PORADŇU
prajem všetko naj.Judr.Kovacsovi

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 5 mesiacmi #50371 od cimbalik
Odpoveď od cimbalik na tému Reakcie na PRÁVNU PORADŇU
Aj keď politika a politizovanie nie je mojim koníčkom, v tomto prípade sa musím pridať k podpore pána Kováča.
<br/>Svojou prácou a radami pomohol a stále pomáha mnohím ľuďom bez náhrady za tieto služby! Len ten, kto potreboval v dnešných časoch právnu radu, vie toto náležite oceniť.
<br/>Verím, že zachová svoju priazeň poľovníctvu a poľovníkom, a že aj v budúcnosti poradí všetkím tím, ktorí to myslia s poľovníctvom na Slovensku dobre.
<br/>Dúfam, že v tomto svojom ťažení neostane osamotený a bude mať dostatok fundovaných a pre vec zapálených spolupracovníkov.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 5 mesiacmi #50402 od johny
Odpoveď od johny na tému Reakcie na PRÁVNU PORADŇU
Tiež som už uvažoval že Peťo je jediný blázon čo pomáha poľovníkom právnymi radami a to všetko ešte zadarmo ... Škoda len že to musí byť niekedy rada pri úderoch z vlastných radoch. Želal by som si aby Peťo nemal toľko práce smerom dovnútra. Lenže toho sa asi nedožijeme, čo potvrdzujú aj prvé kroky pri kreovaní Poľovníckej komory. Tak nech sa ti priateľu darí pri hájení ukrivdených či podvedených zelenáčov a k tomu nech Ti zdravie slúži.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 5 mesiacmi #50424 od Evyliear
Odpoveď od Evyliear na tému Reakcie na PRÁVNU PORADŇU
Pridám sa tiež k podpore pána JUDr.Kovácsa. Želám mu dobré zdravie a veľa úspechov v jeho ďalšej aktivite. :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 5 mesiacmi #50429 od Podkarikasom1
Odpoveď od Podkarikasom1 na tému Reakcie na PRÁVNU PORADŇU
Podobných ľudí by sme potrebovali viac, ako je pán JUDr.Peter Kovács, ktorý neváha a podá pomocnú ruku každému. Želám Vám veľa zdravia, šťastia a úspechov v ďalšej práci.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #53379 od papo
Odpoveď od papo na tému Reakcie na PRÁVNU PORADŇU
dúfam, že som sa trafil do témy, aj keď by si to snáď zaslúžilo novú. trebárs s názvom vyznamenania ako morálne ocenenie.
<br/> ale tu to má zas inú súvislosť. bezplatné právne poradenstvo je tuším aj v náplni legislatívneho odboru na SPZ. no s týmto mám nielen ja inú skúsenosť. ale možno niektorí z vás máte pozitívnu. mám však dojem, že táto bezplatná ,, služba,, za naše peniaze je skôr opačným nástrojom. možno v minulosti to nejako fungovalo, ale dnes....
<br/> no a my tu máme svoju poradňu, ,,svojho doktora,,. myslím, že všeobecný, prevládajúci názor je, že funguje dobre. využívame ju denne, s úsmevnými, ale i veľmi vážnymi otázkami sa na ňu s dôverou obraciame. a aj sa získanými poznatkami k prospechu poľovníctva riadime.
<br/> poradňa sa pre nás stala už samozrejmosťou, obraciame sa na JUDr. Kovácsa aj s vecami, na ktoré by nám mali dať odpovede orgány spz. niektorí však tak aj činia, a zrejme vďaka získanej skúsenosti následne kladú otázky v poradni.
<br/> napadlo ma, že by sme sa mali my, členovia spz, nejako oficiálne poďakovať za služby, ktoré nám náš právnik poskytuje a navrhnúť mu aspoň vyznamenanie spz.
<br/> vyjadrite sa prosím, k tomuto návrhu, aký máte názor?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #53383 od Jan
Odpoveď od Jan na tému Reakcie na PRÁVNU PORADŇU
&quot;Papo&quot; úplne s tebou súhlasím a podporujem tvoj návrh.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #53388 od Milosko
Odpoveď od Milosko na tému Reakcie na PRÁVNU PORADŇU
Pripajam svoj suhlas!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #53397 od rita
Odpoveď od rita na tému Reakcie na PRÁVNU PORADŇU
papo,tiez suhlasim s tvojim navrhom.Odborna pomoc JUDr.Kovácsa je pre nas radovych clenov SPZ velkym prinosom. myslim ze okrem vyznamenania by si zasluzil este nieco viac.jeho pripadne zvolenie do vrcholnych organov SPZ ci SPK,by urcite zabranilo vytvarat v legislative taky chaos ako sa to deje teraz. samozrejme s jeho suhlasom! Velka vdaka p.JUDr Kovacs.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #53406 od mirek
Odpoveď od mirek na tému Reakcie na PRÁVNU PORADŇU
PAPO- 30. 10. 2009 to bola predvolebná kampaň do VÚC ?
<br/> poslal: papo 30. Októbra 2009., 21:42
<br/>Snáď neporuším tradície tohto fora, ak aj touto cestou poďakujem nášmu dlhoročnému pidkárskemu právnikovi JUDr. Petrovi Kovácsovi. Je naším bezplatným poradcom, mnohým z nás pomohol. Za všetkých spomeniem tu v minulosti obšírne popísaný prípad s ,,neoprávnene,, držanými líškami. Avšak stačí sa pozrieť do právnej poradne na úvodnú stránku a nájdeme tam otázky i odpovede z nášho každodenného poľovníckeho i nepoľovníckeho života. Takáto nezištná pomoc je čím ďalej dôležitejšia, pretože praktiky niektorých funkcionárov, ale i členov nám často komplikujú život a veru nie každý má prostriedky na advokáta.
<br/> Preto na oplátku chcem za seba, ale i snáď za iných prispievateľov a čitateľov zaželať JUDr. Kovácsovi veľa úspechov v jeho ďalšej aktivite. Dozvedel som sa, že kandiduje za poslanca do VÚC v bratislavskom kraji, a pevne verím, že bude zvolený. Človek s takým prístupom k ľuďom si to zaslúži. Viac nájdete na TU
<br/>
<br/> Onedlho sú tu parlamentné voľby....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #53407 od papo
Odpoveď od papo na tému Reakcie na PRÁVNU PORADŇU
nie celkom rozumiem zmyslu tvojho príspevku:-o skús ešte raz, prosím, jasnejšie.... niečo som zle spravil?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #53408 od mirek
Odpoveď od mirek na tému Reakcie na PRÁVNU PORADŇU
Predtým to chápem ako predvolebnú kampať do VÚC a teraz...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #53411 od papo
Odpoveď od papo na tému Reakcie na PRÁVNU PORADŇU
booože, skús celou vetou, mám problém s bodkami:-o

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #53424 od palo75
Odpoveď od palo75 na tému Reakcie na PRÁVNU PORADŇU
Mirek bud rad ,ze tu niekto fundovany odpoveda na nase otazky zdarma,i ked je to s mensim meskanim;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #53436 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Reakcie na PRÁVNU PORADŇU
Máme pred Veľkou Nocou, tak mu napadalo aké vyznamenanie by si zaslúžil Kristus a od koho. Taký ako on vynamenania od najvyšších nepotrebujú. Vystačia si s vďakou za to čo robia a pochopením prečo to robia.
<br/>pán Kovács, ďakujem Vám a prajem veľa zdaru vo vašej nezištnej pomoci.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #53442 od papo
Odpoveď od papo na tému Reakcie na PRÁVNU PORADŇU
a mne zas napadlo, že máš schopnosti vedúceho tajomníka v delfách. ty vieš, čo mu napadlo, aj s čím si vystačí. jednoducho máš cit oceniť prácu iných.
<br/> ak nie si za, aspoň jasne napíš, že si proti, alebo daj iný návrh. svoje schopnosti vcítiť sa do vedomia iných prosím popíš bližšie, ale v samostatnej téme.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.084 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 256 návštevníkov a žiadni členovia on-line