Reakcie na PRÁVNU PORADŇU

pred 14 rokmi 1 mesiacom #53444 od zuzanka
Odpoveď od zuzanka na tému Reakcie na PRÁVNU PORADŇU
Dko, suhlasim s Tebou! Neviem, ci by pan doktor stal o podobne vyznamenanie...Rozdavalo sa to tam ako na beziacom pase! Poznam ludi, kt. maju vyznamenanie za zasluhy ani neviem kolkeho stupna, a su to obycajni pytliaci prezleceni za polovnikov! Kamarat dostal to iste vyznamenanie dvakrat za sebou, nikto si to nevsimol, aj on az doma! Okrem toho, ze je clenom organizacie, nic prevratne pre polovnictvo neurobil. Je pasivny, a ani sa tym netaji! Ma z toho prcu, a mozno casom zase bude za prinos polovnictvu vyznamenany. Tam sa len schvaluju navrhy! Naopak, poznam ludi, kt. by si to zasluzili. Ti naopak boli perzekuovani a prenasledovani, lebo sa postavili tym hore! Pan doktor, dakujem Vam za vsetko a za vsetkych!!! Ale obdobne vyznamenanie naozaj nepotrebujete.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #53445 od Milosko
Odpoveď od Milosko na tému Reakcie na PRÁVNU PORADŇU
Nerobme z tejto vyzvy na vyznamenanie pre doktora problem. Myslim,ze padom komunizmu sa posilnil konecne institut slobodnej volby. A to mne osobne robi velmi dobre,ked sa mozem slobodne rozhodovat. Dko, toto bol navrh. A ja beriem,ze kazdy z nas sa slobodne rozhodne,ci podpori alebo nie. A dokonca moze uviest i dovody,preco ano a preco nie. A ta podstata je,ze slobodne. A tak isto i doktor sa slobodne rozhodne,ci o to stoji alebo nie. Ja by som sa neopovazil doktorovi radit,alebo dokonca sa tu vyjadrit za neho,ze nestoji o to. Je samostatne mysliaca bytost a on vie,co urobi. Chapes,samostatne mysliaca! Nepotrebuje ani policajta ani ucitela k svojmu rozhodnutiu! Pouzije svoj vlastny rozum!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #53448 od Milosko
Odpoveď od Milosko na tému Reakcie na PRÁVNU PORADŇU
Zuzanka, som za to,aby mal kazdy svoj nazor. Hlavny bude ten doktorov. Pouzijem cast tvojho prispevku. "Rozdavalo sa to tam ako na beziacom pase! Poznam ludi, kt. maju vyznamenanie za zasluhy ani neviem kolkeho stupna, a su to obycajni pytliaci prezleceni za polovnikov!" Nebolo by uz na case vratit vaznost aj tymto vyznamenaniam ? A ako ju vratit? No tym,ze sa budu udelovat ludom,ktori pomahaju polovnictvu skutocne. Ja doktora osobne nepoznam. Poznam ho len cez poradnu. Velkrat mi uz poradil,nezistne a zadarmo! A preco som sa obratil na neho? Lebo ked som sa dotazoval na usterdi,tak som nikdy nedostal odpoved.Od neho vzdy! Ale este raz, je cas vratit vaznost i vyznamenaniam! A to je ovela vacsi a zasadny problem,ako to ci ho doktor prijme alebo nie,ci o to stoji alebo nie! On sa rozhodne,ci to bude skutocne pre neho ocenie prace alebo "znevazenie".Udelenie vyznameni spravnym ludom je cesta k tej vaznosti.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #53451 od jager
Odpoveď od jager na tému Reakcie na PRÁVNU PORADŇU
Ano, je to tak ako píšeš. Už dávno som nadobudol presvedčenie, že vyznamenávali práve tych, ktorý svojím správaním pripomínali, reprezentantov pytliactva a raubírstva. Ale pozor sú aj taký, ktorí boli vyznamenaný po zásluhe, ale práve tá prvá skupina znehodnotila potešenie s ocenenia a tak poctivý a pre poľovníctvo užitočný poľovník sa radšej nechváli a vyznamenanie podaroval vnukom.
<br/>Pánu doktorovi Kavácsovi patrí praobyčajná od srdca, úprimne mysliaca, Vďaka za všetky rady a za železné nervy bez ktorých by niektoré dotazy ťažko zvládal.
<br/>Vďaka pán Doktor Kovacs.
<br/>M.Učeň

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #53453 od papo
Odpoveď od papo na tému Reakcie na PRÁVNU PORADŇU
no len pozri, kam sa to dostalo....
<br/> vyslovil som svoj názor, že by sme mohli aspoň návrhom na vyznamenanie morálne oceniť obetavosť judr. kovácsa. a pri čítaní príspevkov sa nestačím diviť. jeden mi tu podsúva volebnú kampaň /ak by som ju robil, nemám problém to povedať priamo/, iný je vmontovaný do jeho vedomia /nech skúsi kuknúť do mojej hlavy, to sa dozvie veci/, tretí rozpráva švejkovské príbehy a rozhoduje za iných, čo majú robiť, ako sa majú zachovať, dokonca hovorí za všetkých....
<br/> som zhrozený, neviem to opísať ináč

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #53454 od zuzanka
Odpoveď od zuzanka na tému Reakcie na PRÁVNU PORADŇU
Ak by si chcel tym vyznamenaniam vratit vaznost a uroven, museli by o nich v prvom rade rozhodovat a rozdavat ich taktiez ludia, kt. maju v polovnictve istu vaznost a uroven! Som presvedcena, ze ludia kt. dnes o nas a bez nas rozhoduju o svojom osobnom profite, tu istu,, uroven&quot; nemaju! A urcite su ovenceni podobnymi metalmi. A ked vsetko dopadne, tak ako si zaumienili, zrejme si zas nejake tie sady porozdavaju. Poznam polovnika, kt. vyznamenanie odmietol. Urcite vedel preco. Nerobte to prosim doktorovi, nezasluzi si to!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #53456 od Milosko
Odpoveď od Milosko na tému Reakcie na PRÁVNU PORADŇU
OK! Doktor ma u mna flasu whisky!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #53458 od zuzanka
Odpoveď od zuzanka na tému Reakcie na PRÁVNU PORADŇU
To uz je lepsia volba!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #53459 od papo
Odpoveď od papo na tému Reakcie na PRÁVNU PORADŇU
to je ono! za dobrotu tvrdú pečeň! to je pravé slovenské ocenenie!:]:]:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #53466 od Bubi
Odpoveď od Bubi na tému Reakcie na PRÁVNU PORADŇU
Papo kľud...je to o.k.Nechaj Petra zatial ,,na pokoji&quot;( Všimni si prosim ťa tie uvodzovky.Lebo 1x si ich 2ja ,,pani&quot; z nemenovaneho PZ nevsimli a bolo z toho ,,divadlo&quot; pre nezainteresovanych.) Ako ho poznam ani o to ,,vyznamenanie&quot; nestoji. Niekto by sa nasiel...ja nie...co by argumentoval,že ved je polovnik sotva 2-3 r.Ale vyznamenať sa da aj nepolovnik..ci nie???Ocenme ho radsej inak....priznam sa neviem ako....ked niekto mate moznosti a cenite si jeho pracu,radsej ho zavolajte polovat.Chata,partia,posed atd.....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #53470 od papo
Odpoveď od papo na tému Reakcie na PRÁVNU PORADŇU
ja som v pohode;), len mi vŕta hlavou, čo je nezrozumiteľné na návrhu morálne oceniť judr. kovácsa. aj u seba si objavil ,,isté schopnosti,,? začínam mať mindrák, že ja také nemám:{.
<br/> navrhol som morálne ocenenie. a príspevky ku nemu sú z pohľadu vecnosti návrhu niekde inde. pokiaľ sú iné návrhy, prosím, v poriadku, bavme sa o nich. ale zatiaľ je tu návrh na morálne ocenenie. skúsim zistiť číslo účtu, na ktorý by iniciatívci mohli posielať iné formy ocenenia. toľko už pre vec spravím. ale zatiaľ je tu návrh na vyznamenanie, tak sa k nemu postavme vecne... som za, aby ho dostal,.... som proti tomu, aby ho dostal. proste nejako sa vyjadriť k návrhu. alebo: je fajn, že na nás maká, ale mám problém s tým, aby sa morálne verejne ocenil udelením vyznamenania.... ale nerozhodujme za neho, a ak vidíte niekomu do hlavy, nuž nech sa páči, môžte si vliezť do mojej a výsledok uverejniť. rozdiel je v tom, že ja s takým niečím súhlasím.
<br/> asi neprospieva dobrému úmyslu, že sa tu tak handrkujeme a mrzí ma to. takáto vážna vec si však zaslúži korektný prístup. a ak nemám čo povedať, úplne stačí, ak nič nepoviem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #53471 od miroMT
Odpoveď od miroMT na tému Reakcie na PRÁVNU PORADŇU
Môže poľovnícky hosť vstupovať do cudzieho poľovného revíru bez sprievodcu ak áno tak za akých podmienok a kto je zodpovedný za prípadný úraz alebo škodu ktorú spôsobí poľovnícky hosť? :liar:

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #53473 od Bubi
Odpoveď od Bubi na tému Reakcie na PRÁVNU PORADŇU
Som za.:x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #53477 od plantex
Odpoveď od plantex na tému Reakcie na PRÁVNU PORADŇU
Myslim ze pan Kovacs by sa potesil uz stoho ze sme sa rozhodli ho na ocenenie nominovat. Pre tych ktori vedia ze ho nechce: Ak ho nechce zriekne sa ho ved aj to sa da nie? Ale nasa snaha odvdacit sa za jeho nezistnu pomoc mnohym z nas tam stale zostane. Robi pre nas /vas/ hrozne vela a my sa mu mozeme odvdacit aspom takto. Iny navrh? Predlozte ho tak ako to urobil Papo. Kazdy vie podat kritiku ale vymysliet nieco je uz problem co? :liar:
<br/>
<br/>Ja sa pridavam som ZA :x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #53495 od Martin75
Odpoveď od Martin75 na tému Reakcie na PRÁVNU PORADŇU
Ak mozem aj ja sa pridam do tejto debaty ,lebo si nemyslim ze je dolezite kto a ako k tomuto oceneniu prisiel , ale ako si ho bude cenit p.Kovacz. Clovek ktory si ho zasluzi je hrdy na to ze ho ma a ten ktory nie,hodi ho do skrine kde zapadne prachom! Je smutne ze aj taky ho dostanu,ale to mozete zmenitlen tym, ze budete nominovat LEN tych spravnych ludi! Pre mna osobne p.Kovacz neurobil nic (pretoze k vam polovnikom nepatrim! zatial),ale mozno aj ja niekedy budem potrebovat pomoc! A mozno aj vy ostatny! Zdravi rozum mi hovori ze aj ja som ZA:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #53534 od koleno
Odpoveď od koleno na tému Reakcie na PRÁVNU PORADŇU
Nemám nič proti morálnemu oceneniu JUDr. Kovácsa, ale na druhej strane si treba uvedomiť, že reklamný pútač na tejto navštevovanej stránke, je pre jeho komerčnú dráhu právnika veľkým prínosom, hlavne čo sa týka poteciálnych budúcich klientov.;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #53563 od plantex
Odpoveď od plantex na tému Reakcie na PRÁVNU PORADŇU
Mas snad pocit ze pravna poradna vznikla preto, aby mal pan Kovacs bezplatnu reklamu? My ti dame reklamu Ty budes radit zadarmo ludom. Asi tak akosi nie? Niekto je hold nevdacny a vzdy najde nieco, co by sa dalo kritizovat. :(:(

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #53571 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Reakcie na PRÁVNU PORADŇU
Koleno, ešte jeden takýto príspevok a &quot;pravoverní&quot; nám navrhnú disciplinárne opatrenie. Za čo? Lebo sme si dovolili napísať sem niečo čo sa im neľúbi 8-)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #53590 od Milosko
Odpoveď od Milosko na tému Reakcie na PRÁVNU PORADŇU
Bol by som rad,keby nikto nerobil zo seba martyra. Vsetci normalni to urcite beru tak,ze kazdy ma svoj nazor. Nemal som pocit, ze idu niekoho za to ukrizovat . Tu na tomto fore! Diskutovat, to ano. Ale robit prazdne pozy?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #53593 od papo
Odpoveď od papo na tému Reakcie na PRÁVNU PORADŇU
...Máme pred Veľkou Nocou, tak mu napadalo aké vyznamenanie by si zaslúžil Kristus a od koho. Taký ako on vynamenania od najvyšších nepotrebujú.
<br/>Dko, suhlasim s Tebou! Neviem, ci by pan doktor stal o podobne vyznamenanie...
<br/>Ale obdobne vyznamenanie naozaj nepotrebujete.
<br/>Nerobte to prosim doktorovi, nezasluzi si to!
<br/>Nemám nič proti morálnemu oceneniu JUDr. Kovácsa, ale na druhej strane si treba uvedomiť, že reklamný pútač na tejto navštevovanej stránke, je pre jeho komerčnú dráhu právnika veľkým prínosom, hlavne čo sa týka poteciálnych budúcich klientov.
<br/>Koleno, ešte jeden takýto príspevok a &quot;pravoverní&quot; nám navrhnú disciplinárne opatrenie. Za čo? Lebo sme si dovolili napísať sem niečo čo sa im neľúbi
<br/>
<br/>čo všetko sa človek nedozvie, a poväčšine od poľovníkov. poväčšine. a stačí len povedať, že by sa mohol niekto morálne oceniť. je až udivujúce, akými schopnosťami tu prispievajúci disponujú. agent malder je úplná nula proti nim. je mi naozaj divné, že už dávno takíto kádrovčíci nesedia minimálne v niektorom prezídiu, prípadne neriadia európske poľovníctvo. schopnosti na to podľa mňa majú. ich príspevky svedčia o nezvyčajnej håbke myslenia, predvídavosti, schopnosti usmerňovať myslenie a konanie ľudí. o danosti nastavovať latku morálky ani nehovorím.
<br/> vďaka nim som získal aj nový pohľad na poľovnícky zákon. myslím, že ho robili riadne mäkoty, v porovnaní s tunajšími tvrdými chlapmi. tiež si myslím, že najlepší zákon by mal platiť práve pre takýchto, naozaj si to zaslúžia. je im ako šitý na mieru.
<br/> no mne, obyčajnému, musí stačiť aj poradňa zadarmo, aby som sa ani omylom nezaradil medzi takúto mysliteľskú elitu.
<br/> no čo už so mnou hlúpučkým, bez schopností, ktorý si naivne myslí, že vyznamenania sa majú dávať takým, čo si to zaslúžia. a som úprimne rád, že nie som sám. vo svojej naivite si však stále myslím, že metál by mal dostať. aj napriek tomu, že mu ho nedopraje časť tých, ktorí chodia do poradne po rozumy.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.074 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 321 návštevníkov a žiadni členovia on-line