Reakcie na PRÁVNU PORADŇU

pred 14 rokmi 1 mesiacom #53605 od Milosko
Odpoveď od Milosko na tému Reakcie na PRÁVNU PORADŇU
Reklamny putac - je to vec nazoru. Ale aky nazor ma ten, kto sa pytal povedzme na tom mieste,kde plati svoje clenske prispevky a za to ma dostat bezplatne radu a nedostal? To je len na zamyslenie pre tych, co myslia hlavou a nie napriklad kolenom.
<br/>Pre tych,ktori nepochopili. Ak ste clenmi jednej nemenovanej velkej polovnickej organizacie, ktora ma aj svoj legislativny odbor, tak mate pravo ziadat bezplatne pravne rady. Ak ste ich dostali, tak je to v poriadku, nepotrebujete doktora z poradne. Ti,ktori nedostali, napisali do poradne.Neplatili ziadne clenske. Teda aspon ja nie! Mne je jedno,ci tam ma doktor kontakt na seba alebo nie. Dolezite je, ze som dal otazku a dostal odpoved.Zadarmo! Tak isto mi je jasne,ze niektore otazky su zlozitejsie a treba ich riesit mimo poradne. Navstevujem tuto stranku asi 2 roky. Doteraz som si nevsimol, ze by doktor niekoho nutil, aby bol jeho pravnym zastupcom. V inej teme som pisal o slobodnej volbe. Nie je toto slobodna volba na rozdiel napriklad od povinneho clenstva? A to je na demokracii pekne. Slobodna volba. A prekazalo by mi, keby niekto chcel za to niekoho &quot;ukrizovat&quot; (nech je to aj Dko, koleno). A tak isto mi prekaza, aby sa niekto sam staval do ulohy ukrizovaneho. Myslim, ze to je ten putac ku svojej osobe a nie ten zmieneny odkaz na webe.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #53727 od Taki
Odpoveď od Taki na tému Reakcie na PRÁVNU PORADŇU
Dobrý deň páni!
<br/>
<br/>
<br/>Ešte na začiatku pri spúšťaní PID-u a tohoto fóra bolo vyhlásené:
<br/>
<br/>
<br/>„2. Žiadame návštevníkov, aby nepoužívali príliš silné slová, ani nadávky. V prípade použitia nedôstojných výrazov, vaše pripomienky nebudeme v každom prípade okamžite zmazávať. Nakoľko každá pripomienka je zároveň aj vašou vizitkou, týmto si spôsobenú hanbu budete musieť trpieť dlhšiu dobu!
<br/>Systém používa automatickú cenzúru vybraných slov, vypnúť to môžete v nastaveniach.“

<br/>
<br/>Ja sa toho držím. Cez víkend keď budem mať viac času, možno to upravím.
<br/>
<br/>S pozdravom,
<br/>
<br/>Frico Takács

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #53804 od Lubo1
Odpoveď od Lubo1 na tému Reakcie na PRÁVNU PORADŇU
A? Vidis v tom nejaky problem? To napriklad chovatel suky nebude pisat o psoch, aby ho nahodou neobvinili, ze s nimi obchoduje? Alebo ten, ktori vie nieco o zbraniach a nieco predava tak si automaticky robi reklamu? Kazdy nech robi co vie a nech sa snazi byt v tom profesional, ale to sa u niekoho nenosi. Len ten, kto s tym robi vie vniecom poradit. Cim viac skusenosti, tym predpokladam asi fundovanejsie rady. Skuste nevidiet vsetko iba ciernobielo.
<br/>Dakujem.
<br/>
<br/>Lubo

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #53853 od koleno
Odpoveď od koleno na tému Reakcie na PRÁVNU PORADŇU
Administrátor túto tému ukončil, ja to rešpektujem a preto sa k tvojmu príspevku už nebudem vyjadrovať.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #53873 od plantex
Odpoveď od plantex na tému Reakcie na PRÁVNU PORADŇU
Kde je napisane ze tema je ukoncene a nema sa donej uz prispievat, alebo sa vnej vyjadrovat? 8o

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #53874 od Martin75
Odpoveď od Martin75 na tému Reakcie na PRÁVNU PORADŇU
Plantex bud rad ze sa nevyjadrujesvoj nazor na tuto temu uz napisal a asi nieje rozumne ho rozoberat

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #53876 od plantex
Odpoveď od plantex na tému Reakcie na PRÁVNU PORADŇU
Ja odneho nechcem jeho nazor, uz ho poznam. Len sa pytam, ze kde je napisane, ze je tema ukoncena. Mozno vidi nieco co ja nie. :x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.048 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 138 návštevníkov a žiadni členovia on-line