Zapisovanie sa do knihy návštev revíru-počet kníh

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17548 od eros
Páni kolegovia,
<br/>určite je to aj Váš problém - ako sa zapísať do knihy návštev reviru, keď je táto kniha od Vás dosť ďaleko . Máte iba jednu knihu, či sa zapisujete do viacerých kníh podľa úsekov?Umožňuje zákon iba jednu knihu v PZ, alebo je to vec dohody v PZ? Prosím o Vaše názory.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17549 od palo75
Kniha by mala byt len jedna,pretoze ked do nej nahladnem tak viem aky je aktualny stav polovnikov v reviry,a samozrejme kazdy po mne zapisany vie kde sa aj ja nachadzam.U nas je kniha pre mna tiez na nevyhodnom mieste,ale ked zavolam hospodarovi tak ma zapise a zaroven mi povie kto uz je zapisany a kde.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17550 od kurt
Pokiaľ ste rozdelený na úseky a individuálne môže poľovať každý iba na svojom úseku (mimo specifikých prípadov), tak nevidím problém v samostatnej knihe pre každý úsek. V revíry kam chodím na hosťovačky to tak robia a všetko je OK.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17552 od dodi7rm
PZ v ktorom sme poľovali do predminulého roku (lebo ho rozbili a rozkradli najseríoznejší a najpríkladneší zo združenia) bolo rozdelené tzv. na tri úseky 2 knihy sa používali na dva úseky a bolo to prehľadné, neprehľadný bol len tretí úsek ( V.I.P.) tam knihu nepotrebovali tí spomínaný v zátvorkách tam neradi videli plebs zo združenia tam poľovali aj ich hostia bez doprevádzania.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17553 od saris
My máme revír rozdelený na dva úseky a na každom úseku je kniha návštev. Je to jednoduchšie zapisovanie kvoli vzdialennosti. Nieje problém isť poľobať do jedného či druhého úseku - v tom nijaké obmedzenia nemáme.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17620 od pcierny
Ešte kym sme mali 5500 ha revir tak sme mali knihy 3.teraz mame len 1 lebo mame revir 2400 ha vdaka nasim byvalym &quot;kolegom polovnikom&quot; ktory nas o zvysnu cast obrali chrapunskym sposobom.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17622 od jager
Vy poctivci máte pravdu a oni chrapúni majú revír:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17626 od Poacher
To nie je na smiech Ty chrapúň.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17627 od Jaro
Poacher ak sledujes jagrove prispevky nemalo by ta to udivovat . ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17628 od Poacher
Neudivuje ma to, ale trochu ma trápi, že taký človek si dá nick jager.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17650 od polovniks
Páni, ten jager je ozaj divný;/ A to mi stačilo prečítať pár príspevkov. Bude to asi ťažký kaliber.8o

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17655 od Jaro
to nie je tazky kaliber ale tazka diagnoza :D:D:D:D:D:D:x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17660 od hajnik
Paľo 75 to si kde nabral že kniha by mala byť iba jedna? Náš revír má výmeru 3 600 ha, je rozdelený na 6 úsekov a každý úsek má svoju poľovnú stráž, kde sa nachádza aj kniha návštev revíru. Ja osobne si neviem predstaviť že by bola iba jedna kniha. To je asi tak všetko.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17661 od pcierny
Jager nepisem ze my sme ti poctivci ale pisem o tom chrapunskom sposobe akym nas obrali a to je rozdiel!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17662 od babrosX
späť k téme, my poľujeme ako tri dediny dokopy. Sú tri knihy, každá v jednej dedine, poľovníci z dediny A poľujú iba v katastri dediny A a zapisujú sa do knihy v dedine A, ak ide poľovať do inej dediny (napr. na zver ktorá sa v jeho katastri nenachádza) väčšinou sa dohodne s domácimi a zapisuje sa do ich knihy

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17676 od Bubi
V dnesnej dobe je to žial velmi!!! časty jav,že naj kamosi a kolegovia ta odrbu.:[

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17678 od Baikal
Zda sa, ze rovnaku alebo podobnu skusenost s nadobudnutim alebo stratou reviru mame viaceri. Cloveka to dost nastve ale casom sa to podda, smutne je to len vtedy, ak vysledkom je, ze trpi zver nedostatocnou starostlivostou.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17684 od johny
Ja osobne si neviem predstavit viac knih navstev reviru. Ked mam volny den, zoberiem sa rano a prejdem krizom cely revir ... do knihy zapisem &quot;obhliadka reviru&quot; ... hm, keby boli knihy dve, ti co by sa zapisovali do tej druhej, nemali by o mne ani sajnu ...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17687 od eros
Ak ides do reviru za ucelom ho prejst celý, pripadne dve tretiny, aj tak nikto nevie, v ktorej časti sa nachadzas. Takze ci je jedna kniha, pripadne viac, nic to neriesi. A co zakon- kolko knih urcuje - opät otazka! Na to nam bude musiet odpovedat asi niekto, kto ovlada zakon a legislativu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #17699 od Cilan
ja by som sa chcel spytat, vy pisete do knihy aj cas odchodu z reviru?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.093 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 284 návštevníkov a žiadni členovia on-line