V roku 2018 oslavuje výstava FeHoVa svoje 25. narodeniny a pri tejto príležitosti chystajú organizátori podujatia ďalšie lákadlá - mnoho noviniek a prekvapení.

Príďte spolu s rodinou, priateľmi, alebo kolegami na naväčšie a najútulnejšie stretnutie poľovníkov, rybárov a milovníkov prírody v Karpatskej-kotline v dňoch 15-18.2.2018. Príďte a strávte s nami celý deň s poľovačkoua rybárstvom, čakáme Vás s viacerými novým a vzrušujúcim programom.

 

Vážený priatelia poľovníctva a slovenskej prírody, zažite neopakovateľnú atmosféru reprezentačného plesu poľovníkov Slovenska!

 


 

Medzinárodnú výstavu FeHoVa ročne navštevujú stotisíce návštevníkov. Výstava má za sebou dlhú históriu. V tomto roku sa v Budepeštianskom výstavnom a kongresovom centre HUNGEXPO uskutoční už 22. ročník výstavy FeHoVa.
V rámci spolupráce Poľovníckej informačnej databázi s výstaviskom Hungexpo, Vám ponúkame možnosť navštíviť medzinárodnú výstavu zbraní, rybolovu a poľovníctva - FeHeVa 2015 v Budapešti, v dňoch 12. - 15.2.2015. Po vytlačení a vyplnení kupónu, môžu školy, poľovníci,  lesníci a rybári navštíviť túto výstavu za výrazne lacnejších podmienok. Ďalšie info nájdete v kupóne, prípadne kontaktujete Poľovnícku informačnú databázu.

Pre lesnícke, poľovnícke a rybárske organizácie a pre odborné školy ktoré majú záujem navštíviť FeHoVu skupinovou formou (10 a viac osôb). (formát .jpg)

Pre lesnícke, poľovnícke a rybárske organizácie a pre odborné školy ktoré majú záujem navštíviť FeHoVu skupinovou formou (10 a viac osôb). (formát .pdf)


               14. septembra 2013
X. Maďarsko – Slovenské poľovnícke dni,
                  Nagybörzsöny
                         


pod záštitou

Dr. SEMJÉN ZSOLT
podpredsedu vlády Maďarskej republiky
a predsedu Maďarského poľovníckeho zväzu

a záštitou

Dr. Beer Miklós
biskup – Vác

Peter Weiss
veľvyslanec Slovenskej republiky v Maďarsku

Pechtol János
výkonný predseda Maďarskej poľovníckej komory

Ing. Tibor Lebocký
prezident Slovenskej poľovníckej komory

Dr. Szentpéteri Kálmán
predseda  Budapeštianskej župnej organizácie MPZ

Rácz Gábor
čestný predseda  Budapeštianskej župnej organizácie MPZ

František Zlehovec
predseda OPK LeviceSrdečne pozývame všetkých priateľov prírody na 23. ročník celoslovenských poľovníckych slávností Dní sv. Huberta, ktoré sa budú konať 31. augusta a 1. septembra 2013 v areáli svätoantonského kaštieľa. Slávnosti sa konajú pod záštitou Ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR a v tomto roku  budú  v znamení osláv 90. výročia od vzniku Československej mysliveckej jednoty. Návštevníci si okrem osvedčených podujatí, budú môcť pozrieť v rámci programu hudobno-slovné zábavné pásmo  „Československé Halali“ s trubačmi, vábičmi a umelcami z ČR i SR, výstavu LOVU ZDAR! 90 rokov od vzniku ČSMJ a výstavu unikátnych  trofejí Hornej Nitry. Na výstave „Lovu zdar!“ sú predstavené unikátne zbrane slávnych českých puškárov z loveckého zámku Ohrada pri Hlubokej nad Vltavou, jedinečná Sallačovca zbierka trofejí jeleňovitých z celého sveta, ktorá bola vystavená už na prvej svetovej poľovníckej výstave vo Viedni v roku 1910, rekordné trofeje ČR a SR, obrazy Jiřího Židlického a akad. mal. Viktora Bilčíka (životné jubileum  75 rokov).
Opäť vyzývame dobrých ľudí k darovaniu krvi priamo na podujatí – v sobotu 31. 8. - od 7.30. do 11.00 hod. Doteraz darovalo krv v rámci „Hubertovskej kvapky krvi“ – počas troch ročníkov, už 102 darcov, ktorým patrí za najvzácnejší dar naše poďakovanie. 

Tešíme sa na Vašu účasť.             

                                                                                                         Marian Číž

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 1993 návštevníkov a žiadni členovia on-line