Ako na čiernu?

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #19905 od martin203
Odpoveď od martin203 na tému Ako na čiernu?
aha, to som postupoval podla zaruceneho navodu .....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #19974 od Tresnovazahrada
Odpoveď od Tresnovazahrada na tému Ako na čiernu?
Nejlepší a pro mně nejúčinější způsob jak na divočáky je dobrý,ostrý a hlasitý lovecký pes.,Protože tolik prasat co jsem za pár měsíců nastřílel se psem,tak tolik bych nenastřílel na čekaný ani za 5let ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #20001 od Rado
Odpoveď od Rado na tému Ako na čiernu?
valec som teraz cez víkend urobil tiež a som zvedavý ako to dopadne a či sa časom diviaky naučia brať krmivo z valca. V susednom PZ to funguje vraj výborne. Potom poviem ako to dopadlo.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #20005 od Cilan
Odpoveď od Cilan na tému Ako na čiernu?
z coho robite tie valce a aky priemer aby to tie diviaky nepolamli a nerozhryzli?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #20018 od RadekS
Odpoveď od RadekS na tému Ako na čiernu?
Ahoj všetci, krmítko můžeš udělat z čehokoliv co máš, od barelu, nebo bandasky až po novodurovou trubku, jakéhokoliv rozměru. Pro inspiraci mrkni na www.zahorirudel.cz/ost_kolotoc.html jen tam nedělej moc dír, stačí tak osm, vždy do kříže, pokud máš moc děr, tak to rychle vysypou. taky to krmítko divočáci zkouší kousat a zvětšují ty díry. Vyzkoušej a uvidíš, můžu jen doporučit.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #20025 od Rado
Odpoveď od Rado na tému Ako na čiernu?
nechal som si to urobiť z kovovej rury hrúbky 3 mm a 150 mm priemer rúry. Vlezie sa tam plné vedro krmiva. Dnes pôjdem pozrieť umiestnil som to v blízkosti políčka s ovsom, ktoré je už skoro spasené, tak čakám že by sa už mohli pustiť aj do tohto.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #20109 od Kwazovsky
Odpoveď od Kwazovsky na tému Ako na čiernu?
Nasyp kukuricu do flašky od šampanského bude sa s tým diviak hrať aj 20 min.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #20113 od Cilan
Odpoveď od Cilan na tému Ako na čiernu?
a som zvedavy kto potom bude tie flasky hladat a zbierat

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 9 mesiacmi #20115 od Robitusin
Odpoveď od Robitusin na tému Ako na čiernu?
a šampus vypiť,či ako?:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #20128 od Kwazovsky
Odpoveď od Kwazovsky na tému Ako na čiernu?
Jak koľko jedna fľaška kde máš zakrmené a kde chceš aby ti diviak padol a basta. To komu chceš ešte dohadzovať diviakov celému združeniu?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #20143 od Cilan
Odpoveď od Cilan na tému Ako na čiernu?
tak aj tu jeednu flasu hladat to je jedno ono by sa ich casom nazbieralo pri dnesnom pristupe

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #20151 od martin203
Odpoveď od martin203 na tému Ako na čiernu?
mas 100% pravdu, u nas sa to nejaky cas praktizovalo a flasky sa valaju po lese dodnes

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #20893 od pcierny
Odpoveď od pcierny na tému Ako na čiernu?
Tu fľašu som skušal kedysi aj ja ale jediný kto sa s ňou chodil hrať bol macko.Najkrajši je aj tak lov diviakov formou spol. poľovačiek,hlavne ta atmoška ale odkedy nam Veľku Fatru vyhlásili za NP v ktorom sa nemôžu robiť spol.poľ. bez povolenia prišli sme o tuto nadhernu akciu.Ochranári "dakujem vám"!!!:[:[:[

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #27593 od Frantisek2
Odpoveď od Frantisek2 na tému Ako na čiernu?
reakcia pre BUBIHO z temi HORNADY SST. BUBI hned som zistil, ked si napisal ze staci aj surova kukurica a bukovy decht ze polujes v horskom-lesnom pol. zdruzeni a este z temy skusenosti z polovacky v zahranici ze pochadzas od CER. BALOGU. a teraz k teme co si napisal ze staci aj surova kukurica a bukovy decht. To mas pravdu ale len v hore-lesnom reviry kde neni nikde osev kukurice. Unas v polnych PZ kde su plochy kukurice od 50-100 az 150 hektarove,kde su diviaci nastahovany odtial ich na surovu olupanu kukuricu ani na decht von nedostanes.to ti prisaham. Z Rakuskeho Hainburgu ked tam likvidovali pol. predajnu som kupil za polovicnu cenu 2ks flase po 2 litr. dechtu. Decht som minul a diviakov nikde.Unas plati zistit ci su diviaky tam .A to zistis ked je sucho teda neprsi ze si urobys vkukurici kontrolne-orny pas kdo bol na vojencine u hraniciarov vie co to je .Ked prsi tak neni problem.No a potom predkldat susto ako som opisal najme pred splnom popripade patricne jemne zavabit ze uz su kamaraty vonku a oni sa idu presvedcit co im to tam voni . LOVU ZDAR.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #27595 od Bubi
Odpoveď od Bubi na tému Ako na čiernu?
Pochadzm z hôr ale polujem-teda poloval som na juhu.Aj byvam.S kamosom chodime polovat v cisto kukuricnom rev.Decht nam fungoval, k tomu sem tam lanyžova pasta,jablka.A sranda aj vys.kukurica.To sme davali do 1dinej remizky kde bolo blato, par stromov./mimo par porastov nad vod.kanalmi./Je to v galerii.Lanyžova pasta fungovala slusne.Ale mas pravdu,ze ked povaris,vonia to intenzivne.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #27619 od pedro
Odpoveď od pedro na tému Ako na čiernu?
JA som teraz objednal soľnú pastu z Čiech natrel som ju u ns na pne ku mlákam a potom som kúsok pasty zmiešal s kukuričným zrnom a len tak porozhadzoval po okolí. Ešte som sa tam nebol pozrieť ale kamaráti vraveli, že v tých miestach je celý les porytý. Ináč bukový decht sa používa na terapiu infekčných chorôb kopýt - dá sa to kúpiť aj u nás buď v predajniach s jazdeckými potrebami, alebo skúste cez veterinára.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #27726 od Robitusin
Odpoveď od Robitusin na tému Ako na čiernu?
ano,robim s tým koňom kopytá,ale za tie peniaze čo stojí piksla môžeš kludne kúpiť vrece kukurice:x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #27809 od pedro
Odpoveď od pedro na tému Ako na čiernu?
Vážne? jA som kúpil liter za 120 Sk, alebo nejak tak.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #27855 od Hornet
Odpoveď od Hornet na tému Ako na čiernu?
A kde si to kúpil?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #27897 od pedro
Odpoveď od pedro na tému Ako na čiernu?
VETIS, Košice v areále Univerzity vetrerinárskeho lekárstva, ale tou cenou si nie som istý.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.129 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 203 návštevníkov a žiadni členovia on-line