Spravanie sa na polovackach

pred 18 rokmi 8 mesiacmi #1507 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Spravanie sa na polovackach
teraz troska z veselsieho sudka . spolocna polovacka na kacice - juzne slovensko . stojime este je skoro kacky nelietaju . zrazu rana ako z dela a v lufte lietaju 1000 korunacky . ked sme sa zbehli okolo dotycneho tak sme sa od smiechu skoro postali . chlapik na fuskach zarobil 20 000sk , aby mu ich zena nezobrala strcil ich do hlavne brokovnice . no nezabudol na ne ?! :P strcil patrony do brokovnice ze ju prevetra a uz lietali tisicky nad ramenom dunaja . chlapi tak sme sa narehotali este dnes ked si na to spomeniem tak ma trha do predklonu . inak dotycny pan uz schovava prachy pod 100kg nakovu - ta nevystreli :D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 8 mesiacmi #1509 od steyr
Odpoveď od steyr na tému Spravanie sa na polovackach
Ja som raz celý deň "odpoľoval" bez záveru - mal som do honu pekný módny doplnok zo železa a orechového dreva! :-))))

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 8 mesiacmi #1513 od tibo
Odpoveď od tibo na tému Spravanie sa na polovackach
Neboj-nie si sám.Dobré je aj zobraťsi brokovnicu dvanástku,a náboje cal.16.Kolektív má
<br/>o zábavu postarané.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 8 mesiacmi #1515 od steyr
Odpoveď od steyr na tému Spravanie sa na polovackach
Jój, tlačil som už aj 7x57 R do 6,5x54 M.Sch. a za frasa nechceli ísť! :D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 8 mesiacmi #1516 od steyr
Odpoveď od steyr na tému Spravanie sa na polovackach
S kozlicou by nebol problém, pomôže nejaký kolega, ale tú 6,5 nemá len tak hocikto, to je len pre fajnšmekerov. Ešte šťastie, že na mňa nič nešlo - nepriznal som sa a celý deň som čušal jak partizán!;):-o a iniciatívne som sa pchal do honu, aj keď som vtedy psa nechal doma...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 8 mesiacmi #1517 od lukas
Odpoveď od lukas na tému Spravanie sa na polovackach
Oekny pohlad je tiez ked zajko frci na novopecenehon polovnika ten ma jednohlavnovu brokovnicku . Prvou ranou mine ciel , snazi sa richlo prebit. No proste nadhera.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 8 mesiacmi #1518 od Jirka-CZ
Odpoveď od Jirka-CZ na tému Spravanie sa na polovackach
Ahoj. Popisujete tady spoustu mysliveckých prohřešků, ale všechny nakonec skončily vcelku dobře a nikdo nebyl zraněn nebo nedejbože nepřišel o život. Co si ale pomyslí např. pražák, který v životě neviděl jinou zvěř než králíka Azurita nebo krávu Milku, když si na titulní straně v novinách přečte že myslivec postřelil kombajnistu? Možná bych dokázal pochopit že na společném honě kde je poměrně velká koncentrace lidí a zbraní se něco takového může přihodit ale na samostatném lovu může něco takového udělat jenom vůl. Jak se třeba může stát že lovec postřelí pod mostem žijícího bezdomovce, kterého si spletl s liškou ??!!! Nebo je to asi 3 roky zpátky co lovec střílel na sáňkující dítě v domnění že je to divočák. Naštěstí mu jenom rozstřílel sáňky. 3 ránama!!!! Naschvál jsem nepoužil slovo myslivec, protože myslivec je od slova myslet.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 8 mesiacmi #1519 od lukas
Odpoveď od lukas na tému Spravanie sa na polovackach
Robis si srandu?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 8 mesiacmi #1522 od Jirka-CZ
Odpoveď od Jirka-CZ na tému Spravanie sa na polovackach
Ani trochu.
<br/>
<br/>www.silvarium.cz/_annopress/mysl050803_0005.htm
<br/>
<br/>
<br/>článek o tom dítěti a bezdomovci nemůžu nikde najít. Holt už je to nějaký pátek.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 8 mesiacmi #1523 od Jirka-CZ

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 8 mesiacmi #1524 od lukas
Odpoveď od lukas na tému Spravanie sa na polovackach
Otrasne.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 4 mesiacmi #2756 od lukas
Odpoveď od lukas na tému Spravanie sa na polovackach
Tato tema zo zaciatku patrila problematike slusne polovnicke oblecenie.U nas sa to vyriesilo bez ziadnych problemov tak ,ze majitelia reviru stvrt roka pred prvou spolocnou informovali clenov kto pride v maskacoch alebo nedostojne obleceny bude poslany domov.A cuduj sa svetu nastup vyzeral fakt ako polovnicky nastup nie ako polovojenska jednotka pred utokom.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 4 mesiacmi #2757 od tibo
Odpoveď od tibo na tému Spravanie sa na polovackach
Gratulujem-Lovu Zdar

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.055 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 316 návštevníkov a žiadni členovia on-line