Puškohľad Edenberg

pred 18 rokmi 11 mesiacmi #1448 od LEON
Odpoveď od LEON na tému Puškohľad Edenberg
na jaké zbrani a ráži ho máš namontovaný

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 11 mesiacmi #1453 od zalesak
Odpoveď od zalesak na tému Puškohľad Edenberg
raž je 30-06 springfild. Je to dosť razantna ráž. A strieľam z 11,7 g nábojmi.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 11 mesiacmi #1455 od Jenda
Odpoveď od Jenda na tému Puškohľad Edenberg
Já mám na kulovnici Edenberg 1,5-7*50 a za šera, když mám bod zapnutý na nejmíň, vidím místo červené tečky jakýsi červený proužek. Nevidím prostě ohraničený bod, ale světlo háže nějaký paprsek bokem. Nestává se někomu z vás? ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 11 mesiacmi #1460 od navi
Odpoveď od navi na tému Puškohľad Edenberg
Jendo, ja s tým svietiacim bodom nemám problém , je to stále bod , ale pri max. svietivosti svetielkujú na červeno drobné nečistoty vnútri puškohľadu.Nemali by tam byť, ale pozri si to dôkladnejšie, či tam nemáš naozaj len nejaú drobnú špinku.Predsa kvalita spracovania Edenbergu ne je ako u Meopty.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 11 mesiacmi #1464 od zalesak
Odpoveď od zalesak na tému Puškohľad Edenberg
Ja z bodkou nemam problem a super sa miery skôr chytíš zver do mieridiel.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 10 mesiacmi #1680 od garfield
Odpoveď od garfield na tému Puškohľad Edenberg
A co hovorite na tie EDENBERGY so svietiacim bodom co sa predavaju na trhoch a jarmokoch za 4000.sk?Niekto vravi ze su to napodobneniny a nestoja za nic a niekto zasa vravi ze su kradnute.Oplati sa to podla vas kupit?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 10 mesiacmi #1681 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Puškohľad Edenberg
Nikdy nekupuj puškohľad na trhu a túto značku vôbec nedoporučujem, radšej našetri a kúp si Meoptu alebo aspoň Seadler.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 10 mesiacmi #1684 od tibo
Odpoveď od tibo na tému Puškohľad Edenberg
CIGáň(rom) mi ho predával za 3000sk o dva týždne prišiel s ponukou za450sk.-chacha

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 8 mesiacmi #11165 od ri
Odpoveď od ri na tému Puškohľad Edenberg
Pridám moju skúsenosť. Mám Seedlera 3-15x56 s 1" tubusom, na opakovačke 243Win. Doteraz som s nim uplne spokojný, za sera až za tmy výborná svetelnosť. Trochu je problém, že sa mi kazí zrak, takže mám okuriare pernamentne na nose. Z toho mi vyplíva, musím dávať väčší pozor na mesiačiky pri strelbe, čo mi spôsobuje problémi pri tzv. hodenej rane. Kamarát ma prehovára nech ho vymením, pretože nerozumie niektorím mojím ranám (čo niektorím ani ja), lebo vraj inak strielam dobre. Momentalne mám dilemu, vymeniť alebo nie?:-o

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 8 mesiacmi #11166 od ri
Odpoveď od ri na tému Puškohľad Edenberg
Pridám moju skúsenosť. Mám Seedlera 3-15x56 s 1" tubusom, na opakovačke 243Win. Doteraz som s nim uplne spokojný, za sera až za tmy výborná svetelnosť. Trochu je problém, že sa mi kazí zrak, takže mám okuriare pernamentne na nose. Z toho mi vyplíva, musím dávať väčší pozor na mesiačiky pri strelbe, čo mi spôsobuje problémi pri tzv. hodenej rane. Kamarát ma prehovára nech ho vymením, pretože nerozumie niektorím mojím ranám (čo niektorím ani ja), lebo vraj inak strielam dobre. Momentalne mám dilemu, vymeniť alebo nie?:-o

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 8 mesiacmi #11167 od ri
Odpoveď od ri na tému Puškohľad Edenberg
Pridám moju skúsenosť. Mám Seedlera 3-15x56 s 1" tubusom, na opakovačke 243Win. Doteraz som s nim uplne spokojný, za sera až za tmy výborná svetelnosť. Trochu je problém, že sa mi kazí zrak, takže mám okuriare pernamentne na nose. Z toho mi vyplíva, musím dávať väčší pozor na mesiačiky pri strelbe, čo mi spôsobuje problémi pri tzv. hodenej rane. Kamarát ma prehovára nech ho vymením, pretože nerozumie niektorím mojím ranám (čo niektorím ani ja), lebo vraj inak strielam dobre. Momentalne mám dilemu, vymeniť alebo nie?:-o

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 8 mesiacmi #11173 od johny
Odpoveď od johny na tému Puškohľad Edenberg
Ja ti neviem RI, ale každá optika, či pozorovacia alebo strelecká má korekciu očnej chyby (zaostrovanie). nerozumiem tým okluliarom pri streľbe cez puškohľad ...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 8 mesiacmi #11181 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému Puškohľad Edenberg
Nevymienaj-ja tiez nosim okuliare,a nemam takyto problem.Dolezite je spravne nastavit odstup okularu od oka a zohladnit do tohto aj okuliare.Nie je to robota na tri minuty s konstatovanim "To mas dobreee".Ja osobne som to steloval pol dna na strelnici a padlo pri tom okolo 40-50 ran.Seadler je na tvoju 243 podla mna "v pohode."

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 8 mesiacmi #11203 od johny
Odpoveď od johny na tému Puškohľad Edenberg
Lovec to myslis vazne s tymi 40 - 50 ranami pri nastrelovani??? To ked zohladnujem chladnutie hlavne (predpokladam ze nestrielas z horucej) tak si tam stravil mladost ak mas viac zbrani ... No a tymto sposobom by si si vlastne na razantnej razi vytrieskal hlaven len na strelnici ... :D;) A stastny to predajca, co u neho nakupujes ... :D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 8 mesiacmi #11215 od lankaster
Odpoveď od lankaster na tému Puškohľad Edenberg
Ak to nieje moc pohnuté tak na tri rany to musí byť nastrelené. Prípadne nejaká kontrolná rana. Ale na to chladenie hlavne bacha.To má johny pravdu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 8 mesiacmi #11268 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému Puškohľad Edenberg
Chapem,ze nezainteresovaneho cloveka musi take cislo vydesit.:] Pri kazdej navsteve strelnice dam min.20-30 ran.Hlaven nemam na setrenie,ale na strielanie,ked sa zoderie tak sa z nej bud odreze,alebo kupim novu.
<br/>
<br/>Chladnutie hlavne? 5 alebo 10 ranove serie,pred kazdou 2 rany na zohriatie hlavne.Od istej urovne teplot rozptyl nekolise,takze je mozne celkom konzistentne palit.Casovo jedno predpoludnie.
<br/>
<br/>Neviem,ci moj predajca zbohatne na tych par stovkach striel a zopar pixlach prachu....:liar:

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 8 mesiacmi #11272 od johny
Odpoveď od johny na tému Puškohľad Edenberg
Pocuvaj a to aj v hore pred strelbou na zver strielas dve rany na zahriatie ked mas tak nastrelenu flintu??? :D:D:D To mate dost hluchu zver ... :]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 8 mesiacmi #11273 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému Puškohľad Edenberg
Tvoje slova ma nutia sa zamysliet,kolko hluchej zveri som stretol toho roku.:liar: Ako pocitam,tak pocitam,9 prasiatok,jedna srna,dva kusy holej a nejake tie lisky....:liar:
<br/>
<br/>Zeby zver na Slovensku tak intenzivne trpela hluchotou....:liar: Preboha,s tym treba nieco robit...!:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 8 mesiacmi #11278 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Puškohľad Edenberg
Lovec este ze si zbrane nestrelujes v reviri , asi by si clenovia mysleli ze tam maju manevre . To si robis prdel s tymi 20-30 ranami vsak . Predsa musis po 3-4 ranach vediet kam ti to ide a ak nie tak bude nieco zle na konci pazby . ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 8 mesiacmi #11280 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Puškohľad Edenberg
Lovec a este otazocka nic v zlom : kedy vystrelis za sebou viac ako 3 rany ked nebudeme ratat spolocne polovacky na diviaky ?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.063 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 887 návštevníkov a žiadni členovia on-line