Meopta Meostar

pred 17 rokmi 5 mesiacmi #11668 od jozef_capka
Odpoveď od jozef_capka na tému Meopta Meostar
nevymýšľaj a kup si nový.Je ich aj pomerne málo,sú dobré ,takže možno v rámci nejakej pozostalosti.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 5 mesiacmi #11878 od leica
Odpoveď od leica na tému Meopta Meostar
Len si to tu tak čítam a usmievam sa...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 4 mesiacmi #11894 od johny
Odpoveď od johny na tému Meopta Meostar
Leica nekomentuj to tu lebo ti prerezem vsetky gumy na citrone .. ;):D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 4 mesiacmi #11905 od Stefan49
Odpoveď od Stefan49 na tému Meopta Meostar
:D:D:D, ...co sa tu clovek vsetkeho nedocitaaaaa:D:D:D... a popri tom som ani nechcel vediet nic vazneho ked som sa opytal, len ci ma niekto skusenosti s Meopta Meostar! Neni to az tak zle --10% odpovedi sa drzi mojej otazky! Vdaka aj tak!!!;);););)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 4 mesiacmi #11906 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Meopta Meostar
Mám Meostar 3-12x56 na 308win a je v pohode. Používam ho na spoločnú na posliedku aj na posed. Nemá chybu. Syn ho má na 300WM a tiež v pohode. Ja som mal zatiaľ Meoptu asi 7x - postupne som ich predal a nahradil vždy "vyšším" modelom a bol som spokojný. Na starších modeloch mi raz opadávala vonkajšia farba, inak bez chýb a mal som ich na kal. od 222 rem. po 300WM. Je to dobrá voľba a cena stále rastie.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 4 mesiacmi #11933 od lacika85
Odpoveď od lacika85 na tému Meopta Meostar
Od znamych som este nepocul zle slovo na Meoptu.Nie preto ze ju mam aj ja ale lepsi puskohlad za tu cenu som este v ruke nemal.Je to moj nazor a nemusi kazdy s nim suhlasit.Ja mam 7x50 a som spokojny.Lovu zdar.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 4 mesiacmi #12194 od cimbalik
Odpoveď od cimbalik na tému Meopta Meostar
Vystihol si to - "a cena stále rastie". Je to tak aj s ostatnými paramatrami???

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 4 mesiacmi #12196 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Meopta Meostar
Začínal som modelom Artemis a teraz mám Meostar variabil. Určite má veľmi kvalitnú povrchovú úpravu a aj priepustnosť. Je to 3-12x56. Ak si uvedomíš cenu - zhruba 21000,-, ja som ho kupoval ešte za 17 500,- a cena porovnateľného Swarovski za 50000,- tak tá cena za Meoptu je ešte stále podľa mňa dobrá v pomere ku kvalite.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 4 mesiacmi #12198 od cimbalik
Odpoveď od cimbalik na tému Meopta Meostar
Súhlasím s Tebou čo sa týka tohto porovnania, ale keď už porovnávaš cenu s kvalitou posledných modelov a porovnáš to napríklad s Docterom a nie so Swarowskym, potom moja súkromná voľba by bola jednoznačne Docter!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 4 mesiacmi #12200 od johny
Odpoveď od johny na tému Meopta Meostar
Štefan musím ti povedať, že aj ja som sa rozhodol pre Docter popri ostatných Meoptách čo mám. Za 8x56 som dal 29 000,- a veru nemám s ním šťastie. Vo vnútri sa mi po pár výstreloch objavili nečistoty a tie sa posúvajú s každým výstrelom. Nie sú veľké a vôbec neobmedzujú streľbu, ale povedal som si že za tie peniaze chcem mať kvalitu a tak som ho na jar po sezóne reklamoval. Prišiel mi veľmi rýchlo a vyzeral dobre. Až do prvých výstrelov na strelnici ... úplne to isté, vybehli nečistoty a sú tam stále, takže na jar ma čaká ďalšia reklamačka. No a každé nastrelenie stojí pár nábojov nehovoriac o tom ako ma štve, že mám takú smolu. Nehovoriac o tom, že sa mi na ňom sústavne sťahuje ten gumený krúžok, ktorý slúži asi ako ochrana oka ... Meopta sa mi nikdy nijako nepokazila a nemám jednu ...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 4 mesiacmi #12250 od miso
Odpoveď od miso na tému Meopta Meostar
Problém týchto "nečistôt" som zaznamenal aj u iných značiek napr. Swarovski, Tasco.. Na mojom Leupolde sa tiež takáto špinka objavila, ale je tak maličká a navyše ju pri streľbe ani nevnímam takže o reklamácii ani neuvažujem. Až na toto je s puškohľadom maximálna spokojnosť.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 4 mesiacmi #12262 od cimbalik
Odpoveď od cimbalik na tému Meopta Meostar
Ktorý typ Leupolda máš? Ak by som Ťa mohol poprosiť o presné zaradenie do niektorej z modelových radov od Leupolda.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 4 mesiacmi #12265 od leica
Odpoveď od leica na tému Meopta Meostar
sa mi páči že už sa nebavíte o tom šrote...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 4 mesiacmi #12271 od miso
Odpoveď od miso na tému Meopta Meostar
Je to Leupold VX-III 3,5-10x50, priemer tubusu 30mm.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 4 mesiacmi #12276 od cimbalik
Odpoveď od cimbalik na tému Meopta Meostar
Vďaka

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 6 mesiacmi #38865 od Patrik-30-06
Odpoveď od Patrik-30-06 na tému Meopta Meostar
Může mi někdo poradit? Chtěl bych si koupit puškohled od Meopty Meostar R1 7x56, ale nevím jestli si mám koupit osnovu 4 nebo 4a. Chtěl bych tenký kříž, ale zase si nejsem jistá jestli ten 4a bude aspoň trochu vidět za zhoršené viditelnosti neboi při úplňku.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #39022 od tihuanna
Odpoveď od tihuanna na tému Meopta Meostar
Chlapi poradte,
<br/>neviem sa totizto rozhodnut medzi LEUPOLDom VX III 3,5 - 10x50 IL reticle ( novy) a MEOPTA meostar 3 - 12x56 RD (rok alebo dva stara, neviem presne, ale v 100% stave)...Uz som porovnaval snad vsetko, ale napriek tomu sa neviem rozhodnut...:{

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #39023 od miso
Odpoveď od miso na tému Meopta Meostar
Leupold: lahky,spolahlivy,odolny puskohlad, pekny obraz za dna-ostry,dobra vernost farieb. Vnutornou konstrukciou a celkovou kvalitou je pred meoptou. Velke plus je celozivotna zaruka. Sam ho vlastnim, robil som rovnaku volbu ako ty a nelutujem.
<br/>
<br/>Meopta: Uspokojive vlastnosti aj ked je pri nej vacsi pocet reklamovanych kusov(resp. staznosti-udaje cerpane z nasich aj zahranicnych for). Jedina vec, v ktorej je meopta kusok pred leupoldom je svetelnost za sera, ma ju lepsiu. Nie je to priepastny rozdiel, ale je poznat,najma pri 56. U meostaru uz tusim odstranili problemy s povrchovou upravou, nie je to zla volba.
<br/>
<br/>Skusenosti mam najma s prvym menovanym, deriem ho 3 rok a bez problemov. S meoptou mam sice male osobne skusenosti, kukal som cez to, poznam par vlastnikov, ale na mojej zbrani som to nikdy nemal, preto nejdem hanit. Kazdopadne cena je pri nej premrstena, keby zhodili par tisic dole, dalo by sa o nej uvazovat s kludnym svedomim.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #40190 od lacika85
Odpoveď od lacika85 na tému Meopta Meostar
Chlapi neviete nejakú americku stranku,kde majú že vraj lacné Meopty?Že vraj pár tisícok sa dá ušetriť.Dík.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #40192 od LEON
Odpoveď od LEON na tému Meopta Meostar
www.google.com hledej:]:P:]:P

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.068 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 231 návštevníkov a žiadni členovia on-line