Meopta Meostar

pred 14 rokmi 5 mesiacmi #50627 od astronom
Odpoveď od astronom na tému Meopta Meostar
Poľoval som hodnú chvíľu s meoptou 7x50 s hrubým krížom - bol som s ním spokojný aj na splne pri slabšej viditeľnosti. Ale pred troma rokmi som si kúpil meoptu 3100 7x56 s červeným bodom. Znateľný rozdiel. Začiatkom tohoto mesiaca som išiel na spln na jazveca s guľabrokom, na ktorý som tú staršiu meoptu prehodil. Ja som mal problém na 50m zamieriť na jazveca a to mesiac svietil ako lampáš. Jednoducho som si odvykol. Tým som chcel povedať, že ten bod je lepší ............
<br/>Nakoniec som na jazvece strieľal brokom :) pre istotu :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 5 mesiacmi #50857 od najlepsi1
Odpoveď od najlepsi1 na tému Meopta Meostar
ja mám meostar R1 3-12x56RD a je to podľa mňa dobrá voľba. Ja som s ním spokojný tak na posede ako aj na stande v pohone na diviaky. Meopty celkom dobre zlacneli. Kdo chce kúpiť tak teraz je ten správny čas ..........

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 2 mesiacmi #52177 od Milan77
Odpoveď od Milan77 na tému Meopta Meostar
chlapy mam enemberk 7.50 za 65e no neuveritelne zatial to ide

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 2 mesiacmi #53077 od sako80
Odpoveď od sako80 na tému Meopta Meostar
má niekto nový Meostar R1r 3-12x56 ako sa Vám osvedčil?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #53115 od army9
Odpoveď od army9 na tému Meopta Meostar
Mam :) . Akurat vcera som ho kupil . Povodne som chcel nieco lepsie ale cena ma presvedcila . Buduci tyzden dojde montaz a potom sa uvidi .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #53116 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Meopta Meostar
Ja som mal Meostar 3-12x56 osv. bod na 308win a syn na 300WM bez najmenších problémov. Ak si dohodneš po známosti slušnú cenu, pokladám ho v tejto hladine - cene za ideálnu voľbu. Leupold má lešiu mechaniku, ale na Meostar sa sklom nechytá a to nie je len naša skúsenosť. Aby nedošlo k nedorozumeniu syn má na Big Bore Leupold, tak to mám odskúšané v reálnych podmienkach. Meostar by som si pokojne kúpil znova.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #53131 od najlepsi1
Odpoveď od najlepsi1 na tému Meopta Meostar
za koľko Eur si ho kúpil ak môžeš prezradiť

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #53138 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Meopta Meostar
Už sa nepamätám, ale bolo to od známeho obchodník, tak cena bola výrazne iná ako bežná.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #53151 od army9
Odpoveď od army9 na tému Meopta Meostar
Stal 682 eur . To bola normalna cena a aj konecna . S toho uz nezlavia .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #53175 od najlepsi1
Odpoveď od najlepsi1 na tému Meopta Meostar
to nie je možné
<br/>
<br/>Meopta meostar R1r 3-12x56 RD za 682 Eur.
<br/>
<br/>Neviem to sa mi nechce veriť..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #53205 od Bubi
Odpoveď od Bubi na tému Meopta Meostar
Nesuhlasim...new Leupold sa na ten predrazeny Meostar v pohode chyta aj so sklom.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #53207 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Meopta Meostar
Nový som ešte na posede nemal. A ako je to s cenou voči Meostaru? Čo stojí ten nový Leupold?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #53226 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Meopta Meostar
Ak je Meopta predražená čo stojí ten nový Leupold? Ale nie na nejakej USA stránke ale u nás na pulte, fakt som zvedavý.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #53240 od Bubi
Odpoveď od Bubi na tému Meopta Meostar
Samozrejme u nas bude ta cena na urovni Zeiss atd......nasi predajcovia vedia s maržami dobre narabať...:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #53242 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Meopta Meostar
Tak potom Meopta za 682 eur je lepšia voľba, alebo potom Zeiss.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #53245 od army9
Odpoveď od army9 na tému Meopta Meostar
Ja som bol tiez prekvapeny :) . Bral som to normalne v obchode u nas v Ziline .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #53247 od miso
Odpoveď od miso na tému Meopta Meostar
Tie skla su znatelne lepsie, mal som moznost porovnat v roznych podmienkach moj klasicky o generaciu starsi VX-III 3,5-10x50 a VX-3 3,5-10x50 a taktiez VX-L (fazulovy tvar objektivu)v rovnakych parametroch, obraz je ostrejsi, jasnejsi a svetelnost za sera je tiez vyssia. Plus vyhoda lepsej vnutornej mechaniky oproti Meopte (nezatracujem ju, na zbrani som to nemal). Co sa tyka ceny, u nas by som to neriesil, zahranicie je istota...aspon pri Leupolde a par inych znackach...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #53251 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Meopta Meostar
Za čo sa dá kúpiť Leupold VX-L na nejakej netpredajni vonku? myslím v euro. A ako sa potom rieši prípadný problém so zárukou?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #53252 od LEON
Odpoveď od LEON na tému Meopta Meostar
Akela leupold VX-3L 3.5-10x56mm Illum. Reticle je u nás nebo v německu za 1200 euro záruka je doživotní výměnou za jiný kus pokuď ho koupíš v USA tak to je kolem 1000 dolaru a v případě poruchy ho pošleš do německa a pošlou ti jiný akorád k nám ti ho nikdo legálně z USA nepošle;/ nevím jak to je vyřešený u vás

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #53254 od miso
Odpoveď od miso na tému Meopta Meostar
Zaruka sa da riesit podobne ako napisal Leon, poslat to cez Nemecko, pripadne pokial mas niekoho kto z casu na cas ide do USA, moze to vziat a skusit vymenit(aj ked toto je nudzovy sposob, este ma napadla pripadna ochota nejakeho predajcu,pomoct pri tom). Na druhej strane, okrem mna poznam 8 majitelov Leupoldov, cas pouzivania je 1-7 rokov, prezili uz kadeco(pad z posedu, otlkanie, pohon,pady, rozne typy kalibrov-najsilnejsi .300win mag.)) a zatial nikto nemusel reklamovat, navyse preklikavat som zatial musel po buchnuti puskohladom o zarubnu len raz a to fakt ukazkovom, ked som sa bal pozriet co mi z puskohladu ostalo a stranovy posun bol 8cm, pricom vyskovo v pohode..odvtedy drzi a prvykrat som to musel robit po 5 rokoch pouzivania....takze tejto znacke verim a fakt by si musel mat velku smolu na kus, ale samozrejme,stat sa moze vselico. (Aby som bol objektivny, puskohladov mi cez ruky preslo niekolko a na zbraniach nemame a nemali sme len Leupoldy,tak dokazem porovnat)
<br/>Co sa tyka posielania...jednou moznostou je skusit sa nakontaktovat na chlapika z pkhuntingstore(alebo skusit Lovca_1), pripadne su USA stranky, kde optiku poslu a da sa s nimi dohodnut(chce to snorit, obcas napisu tak, obcas inak), pri vacsine robia s vyvozom problem. V neposlednom rade, sa coraz castejsie objavuje predaj novych kusov spominanych leupoldov v roznej inzercii u nas(znamy takto teraz jeden kupil, cena okolo 680euro).
<br/>Taktiez viem,ze sa daju objednat aj z UK, ale s tymto sposobom nemam zatial osobnu skusenost.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.127 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 955 návštevníkov a žiadni členovia on-line