Puškohľady NIKON

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #31296 od vajlo
Odpoveď od vajlo na tému Puškohľady NIKON
nazdar chlapi neviete dake stranky na nikon? chcem pozriet ake ma osnovi a hlavne neviete niekto ake su v nich cervene body? velkost ostrost a tak dik ps:pan jedlicka nema inter. stranku??? dik

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #31301 od Bubi
Odpoveď od Bubi na tému Puškohľady NIKON
Body su uplne minimalne, na niektorych typoch si mozes prepnut na ceveny alebo zeleny. pozri www.skyoptics.com uz tu bolo o tychto puskohladoch popisane dost.Pozri starsie prispevky.Nikon je slusna optika. Pozri v teme Puskohlad.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #31442 od LEON
Odpoveď od LEON na tému Puškohľady NIKON
tak konečně jsem našel stráku kde je kompletní nabídku NIKON akorád to je polsky já mám stejný katalog z krámu v češtině
<br/>www.europe-nikon.com/downloads/w==/LVpjp...HUNTING_PL_final.pdf

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #31450 od kurt
Odpoveď od kurt na tému Puškohľady NIKON
Pekne si to tu natiahol, len čo je pravda. :liar:

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #31553 od mildo
Odpoveď od mildo na tému Puškohľady NIKON
kto to chce v cestine tak prepiste _PL_ na _CZ_ jednoduche nie?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #31554 od mildo
Odpoveď od mildo na tému Puškohľady NIKON
OMG pise ze CZ_final a aj tak je to po polsky, ma porazi...:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #31731 od lrentka
Odpoveď od lrentka na tému Puškohľady NIKON
Nepatrí to celkom do tejto témy, ale puškohľad Nikon 2,5-10x56 IL dnes pokrstený. Použil som zelený bod intenzita 2. Líška malá, po zásahu celoplášťom na komoru nijako neznačila, nebol ani zodvihnutý chvost, farba žiadna, odbehla asi 20 metrov do krovia, kde pár sekúnd šuchotala a ticho zhasla. Krásny zážitok.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #31927 od Andrej123
Odpoveď od Andrej123 na tému Puškohľady NIKON
nechcel by som tu rozsirovat zle veci o tomto puskohlade,lebo ho mam aj ja .je uplne novy,len som ho v noci nestihol vyskusat,lebo som odcestoval.ale ked som sa doma pozrel podotykam v tmavsej miestnosti aby som vyskusal bodku tak po troch sekundach sa z bodky urobila mensia ciarocka.bol som s toho velmi nestastny.preto by som chcel poprosit o vyjadrenie sa p.akelu a p. lovca.cez den som bol ,ked som bol doma na strelnici a neni problem.na redukovaneho srnca z troch vystrelov na 120 m z kalibru 8x57 js tri desiatky.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #31932 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému Puškohľady NIKON
andrej,u mojho som nieco taketo nespozoroval. Skus zavolat tam,kde si kupoval.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #31978 od Andrej123
Odpoveď od Andrej123 na tému Puškohľady NIKON
len ma to hneva,ze som v anglicku a nemozem nic riesit.ale idem si rezervovat letenku lebo ma to zozere.a na pomyslenie,ze som setril ako pako lebo som kupoval k tomu aj novu gulu zo swenk montazou a takto to dopadlo......

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #31981 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Puškohľady NIKON
Rýchlo to reklamuj!!! Ešte otázka, ak je to variabil, nevidel si tú čiarku pri max. zväčšení? Aj Meostar 3-12x56 pri 10-12 trochu prisvieti kríž a vyzerá to potom ako čiarka, ale bodku je vždy vidieť, tak Ti nepomôžem. Čo stál ten Nikon a aký je to variabil?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #31985 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Puškohľady NIKON
Je tu prezentovaných pomerne veľa nových ale aj známych značiek. Osobne, ak by som mal ísť do variabilu s osv. bodom za pár tisíc, tak si radšej kúpim 6x42, alebo 7x50 Meoptu aj bez osv. bodu alebo tú sedmičku s osv. bodom./aj keď aj na tie sa tu kolegovia sťažujú/. Myslím, že by to bola lepšia voľba. Ak s osv. bodom, tak by som začal minimálne od *Meopty alebo Leupold. Ale každý sa učí najlepšie na vlastných chybách a aj mňa to už stálo pár dukátov. Nedoplatil som na to pri optike, ale pri zbraniach. Zajtra beriem pre kamoša na posed Meoptu 7x50 s osv. bodom na 308WIN. Kamoš ju má na 7mmremmag a úplne v pohode. Syn má Meostar s osv. bodom na 300WM bez najmenších problémov. Dúfam, že to vydrží.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #31986 od Andrej123
Odpoveď od Andrej123 na tému Puškohľady NIKON
akela mam nikon monarch 2,5x56 je uplne novy a dal som zan 24800 sk pritom som chcel meostar ale dal som sa nahovorit na tento.volal som do predajne,seriozny pristup pri nespokojnosti ,ze my vratia vsetky peniaze a le chcel som to mat pekne pokope na srnce hned na jar.vsak sam musis vediet ake su s ty natahovacky.ta optika sa my paci aj s jej vyhodamy .zadne umiestnenie paralaxi.prepinanie na zeleny bod.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #31987 od Andrej123
Odpoveď od Andrej123 na tému Puškohľady NIKON
prepac za chybu ale odpisujem aj na azete a ponahlam sa na poobednu.nikon monarch 2,5-10x50.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #31990 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Puškohľady NIKON
Nikon som nemal, tak neviem, ale ak poľuješ prevažne s posedu, a bol by si vzal 7x50 Meoptu osv. bod mohol si ušetriť 10 000,- Sk. Neviem koľko stojí teraz Meostar s osv. bodom - variabil. Je to trochu aj o šťastí, ale ten Nikon toho veľa ozaj nevydržal. Som zvedavý či Ti vrátia všetky peniaze, alebo Ti vtisnú do ruky druhý kus Nikon. Tipujem druhú možnosť.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #31991 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému Puškohľady NIKON
mozno v tom nemas celkom jasno...vzadu,resp. v druhej opt.rovine je umiestnena osnova,nie paralaxa. Korekcia paralaxy ma bubon na boku tubusu.Osv.bodu je bud cervene,alebo zelene.Ale mozno si to len v rychlosti poplietol...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #32029 od lacco1
Odpoveď od lacco1 na tému Puškohľady NIKON
Má tu niekto optiku Burris? Zaujíma ma ostrosť obrazu za šera, porovnanie s rovnako cenovo dostupnými poškohľadmi, odolnosť pri silnejších rážach ... Vraj je to to isté čo Leupold. To viem iba z rečí, chcem vedieť osobné skúsenosti. Vďaka.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #32033 od lrentka
Odpoveď od lrentka na tému Puškohľady NIKON
Vážení kolegovia poľovníci,
<br/>prosím Vás nezneužívajte net na zverejňovanie nepravdivých a zavádzajúcich informácií, spôsobujete tým traumy serióznym osobám. Konkrétne mám na mysli pána Jedličku zo Zelenča. Je to seriŸny človek a obchodník s ktorým sa určite dohodnete. Nebudem konkretizovať mená na tomto fóre, o ktorých sa jedná. Máte možnosť ospravedlniť sa p. Jedličkovi tu na tomto fóre alebo telefonicky. Taktiež nie je vhodné zverejňovať konkrétne ceny.
<br/>Lovu zdar!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #32043 od Andrej123
Odpoveď od Andrej123 na tému Puškohľady NIKON
nik tu na pana jedlicku nenaraza.ani by som si to nedovolil.rozoberame chybnu uplne novu optiku za ktoru som dal peniaze.nie tvoje....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #32120 od sako80
Odpoveď od sako80 na tému Puškohľady NIKON
sa ti cudujem ze si siel za tie prachy do nikonu,ja mam Meoptu 2100 3-12x50 uplna spokojnost ale dneska za tie prachy by som siel do Docteru ved teraz je za nieco cez 25tis.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.061 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 665 návštevníkov a žiadni členovia on-line