Negatívna "reklama"

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #24676 od Akela
Negatívna "reklama" bolo vytvorené Akela
Pred časom som sem napísal, že syn nemal zatiaľ z brok. kozlicou Gazelle od Turka žiadne problémy. To platilo do minulého týždňa, keď po spoločnej zistil, že mu neodpaľuje jedna hlaveň. Šli sme k puškárovi a ten zistil, že sa vysunul hlavňový zväzok a syn mal šťastie, že mu neodleteli hlavne aj s podpažbím. Zbraň sa nedá opraviť a je tesne po záručnej dobe. Vystrelených max. 100 nábojov. Asi ju dám znehodnotiť a na stenu, aby som videl, aký som bol blbec keď som ju kupoval. Túto tému som založil aj preto, aby ste aj Vy ak máte negat. skúsenosti s nejakou značkou puškohľadu, zbrane a pod, resp. napálil Vás nejaký obchodník varovali kolegov, aby nepochodili tak isto. Nekupujte lacné veci!!! Tí Turci, dievčatá nám kradli a teraz ešte aj toto...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #24678 od martin203
Odpoveď od martin203 na tému Negatívna "reklama"
Ja len doplnim, ze je to jedna zo znaciek, na ktoru pri uvadzani na cesky a slovensky trh napisal chvalospevy Hanak.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #24685 od mirob
Odpoveď od mirob na tému Negatívna "reklama"
mal som veru Zafer a bolo to ako hračka...hneď to išlo preč...hnus

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #24691 od papo
Odpoveď od papo na tému Negatívna "reklama"
Akela, skús to predsa len reklamovať na základe: Zákon č. 634/1992 Zb. o ochrane spotrebiteľa. flinta nie je predmet krátkodobej spotreby a závada sa mi javí ako nebezpečná! Poraď sa s právnikom, ale myslím že to pôjde aj po záruke.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #24693 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Negatívna "reklama"
Kupoval som to v LC u známej, tak ju chcem poprosiť, aby mi aspoň niečo vrátila, ak bude ochotná. Lebo u toho čo jej to predal nevyreklamuje nič. Mám už s ním jednu negatávnu skúsenosť pri brokovnici IŽ, ktorá sa po výstrele nedala zlomiť. Na brokovnice akosi nemám šťastie.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #24697 od Waldo
Odpoveď od Waldo na tému Negatívna "reklama"
..možno to bola brokovnica na jedno použitie :D:D:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #24699 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Negatívna "reklama"
Možno že áno, ale synovi sedela a dobre sa mu z nej darilo na spoločných aj na pernatú, tak ma to mrzí.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #24700 od Waldo
Odpoveď od Waldo na tému Negatívna "reklama"
...koho by to nemrzelo, málokedy natrafíš na pušku ktorá Ti hneď sadne do ramena...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #24704 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému Negatívna "reklama"
Musis siahnut hlbsie do vrecka.Gulovnicu si si kupil solidnu....na brokovnici sa tiez vzdy neda usetrit.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #24743 od dusab
Odpoveď od dusab na tému Negatívna "reklama"
No skus sa poradit s pravnikom, ako pise papo, lebo sam urcite nepochodis. Ked je to uz po zaruke, zalezi podla mna jedine na ochote predavajuceho ako sa k tomu postavi. Podla mna ale neuspejes...aj ked drzim palce.
<br/>U nas by bol problem aj keby bola flinta este v zaruke....a nieto po zaruke. Mozno by sa to dalo nejak ciastocne kompenzovat vymenou za nieco ine. Za skusku to urcite stoji.
<br/>Ale ako pisal papo, ked nebudu ochotni, jednaj cez pravnika.
<br/>Puska predsa nie je radio, ide tu o ohrozenie zivota a zdravia a pod....sikovny pravnik by z toho nieco vytlkol, ale ci to za to stoji...:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #24747 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Negatívna &quot;reklama&quot;
Nechcem to hnať cez právnika. Predala mi to žena, tak trochu známa, skúsim prirodzený šarm ha, ha...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #24748 od Vyr
Odpoveď od Vyr na tému Negatívna &quot;reklama&quot;
Myslím že dobrý právnik by z toho naozaj niečo vytåkol - iba že nie z vrecka toho čo ti tú brokovnicu predal :D
<br/>
<br/>A teraz vážne, ja by som sa obrátil so slušnou prosbou o pomoc prostredníctvom E-mailu priamo na výrobcu - doložil by som foto a presný popis problému s dodatkom koľko rán bolo cca vystrelených....ak by to nezabralo upozornil by som že sa chystám opísať svoje &quot;dobré&quot; skúsenosti s prístupom firmy v renomovanom poľovníckom časopise...keby nepomohlo dal by som zbraň znehodnostiť a kúpil novú.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #24750 od falcon
Odpoveď od falcon na tému Negatívna &quot;reklama&quot;
:)No tak vitaj do partie;)Mam tu istu zbraň ako služobnu a po 2 týždňoch použivania sa zlomila nejaka blbost v spustacom mechanizme(reklamačka:))potom sa pri každodennom čisteni objavila hrdza:(,po 2mesiacoch prestala strielat jeda hlaveň(reklamačka),po 3 začala odpaľovať od 4,5mm brokov obe hlavne jednou spušťou naraz ,pričom už zbrojar ju mal plne zubi a začal nas presviedčať že to tak ma byť:]:x Teraz čakam kedy sa konačne rozpadne nak nam kupia novu .....Lovu zdar!!!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #24766 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Negatívna &quot;reklama&quot;
Presne to sa chystám urobiť.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #24768 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Negatívna &quot;reklama&quot;
Myslím, že gumipuška čo som používal ako chlapec bola kvalitnejšia. Guma sa zohnať dala, baskulu som vystrúhal a jazyk s topánky tiež nebol problém až do momentu, kým starý otec nešiel do kostola...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #24782 od texedo
Odpoveď od texedo na tému Negatívna &quot;reklama&quot;
Akela, myslím že by ti to mali zobrať naspäť . Mne raz roztrhlo revolver 454 asi 5rocny, a dovozca mi ochotne vrátil peniaze.... :)
<br/>Keby sa mi to stalo v USA tak už som bohatý:x:x:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #24790 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Negatívna &quot;reklama&quot;
Už som hovoril s predajcom a pýtal sa ma čo som z toho strieľal. Tak vieš kam smeruje. No asi som z toho strieľal delostrelecké náboje, keď to nevydržalo tie tlaky. Vystrelených bolo možno 20 jednotných a nech 150 brokových rán aj to som prehnal. Skrátka chyba sa už hľadá u mňa, nie v zbrani - to som aj čakal. Napíšem ako som pochodil.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #24797 od papo
Odpoveď od papo na tému Negatívna &quot;reklama&quot;
myslím, že by si mal aj tak pozreť ten zákon o ochrane spotrebiteľa, a ak je zbraň kúpená niekde v tvojej blízkosti, tak v pohode do toho udri. jedná sa o hrubé porušenie zákona a napriek uplynulej záruke budeš úspešný. Prípadne svoj postoj podopri podaním na SOI, stačí cez net, včetne foto, alebo aj stanoviska zbrojára. minimálne sa jedná o výrobnú vadu, ak nie aj o nebezpečný výrobok.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #24810 od dusab
Odpoveď od dusab na tému Negatívna &quot;reklama&quot;
Skus napisat o radu na tejto stranke. Uz mi pomohli, nebola to sice zbran, ale za pokus to stoji.
<br/>www.spotrebitelinfo.sk/?stranka=14
<br/>Normalne opis svoj problem.
<br/>Urcite budes potrebovat k zbrani odborny posudok, za co treba samozrejme zaplatit.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #24813 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Negatívna &quot;reklama&quot;
Ďakujem za radu. Guľovnica stála 13 500,- Sk ak mám platiť posudok a možno ak ma potom naserú ešte aj právnika, tak si radšej &quot;poplačem&quot; do vankúša a zavesím to čudo na stenu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.059 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 351 návštevníkov a žiadni členovia on-line