Poľovníci na voľnej nohe - bez členstva v PZ

pred 17 rokmi 3 týždnami #19009 od hogy
8o chlapi tak to cucim, aka debata sa to tu roztocila. O tom ako je komu z ineho zle, aky su vsetci ko..., Ja som tiez chcel byt v domacom reviri, napodarilo sa, ale to neznamena, ze budem na niekoho nahnevany alebo ho az nenavidiet. To do lesa nepatri. A nik tym ani nic neziska. Asi naozaj nemozme byt vsetci v PZ.
<br/>Ja osobne povazujem za problem prestarnutost PZ. Naozaj chlapi od 70 (niekotri aj od 60) nie su velkym prinosom, asi tazko od nich ocakavat pochodzky revirom, krmenie ... aj ked su vynimky - poznam jedneho 80 rocneho pri ktorom mam co robit aby som drzal krok a o skusenostiach nehovorim.
<br/>
<br/>Otazka je preco sa tito prestarnuty a motoricky nepouzitelny polovnici nestanu cestnymi clenmi a ak pracovali poctivo tak ta cest im aj patri a neprenechaju miesto dorastu, ktory by potom vedel lepsie pokracovat v ich slapajach?
<br/>
<br/>Takato otazka je vsak len otazkou na svedomie a v ziadnom pripade sa neda podchytit legislativne.
<br/>
<br/>PS nejak ste zabudli na pytliactvo domacich clenov PZ. Kolki na jednu povolenku odstrelia aj viac kusov? Kolki sa skutocne staraju o zver - v malych cca 1000ha zdruzeniach to ani nejde a so susednymi sa nedokazu dohovorit a tak sa iba striela a hovno sa robi. Zver takymito revimi iba migruje a o usadeni a chove teda nema zmysel hovorit. Co stym urobi SPZ?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 týždnami #19010 od Baikal
Hogy, spravne pises, poznam spolocnost, kde tuto zalezitost riesia statutom cestnych clenov. Uctievaju si ich, pozyvaju na spolocenske udalosti a nemaju s tym ziadny problem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 týždnami #19011 od papo
Martin, z čoho usudzuješ že mám koprivku? že si nedám nadávať a mám o slušnosti iné predstavy? Evidente ti robí dobre, pokiaľ si somár, anál, ... citáty si prečítaj to inde. sú typy ľudí, ktorým sa to páči, len rešpektuj tých, ktorým sa to nepáči. stotožňuješ sa s takými s takými prejavmi, je to tvoja vec, len nechaj miesto na názor a hlavne argumenty iným.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 týždnami #19012 od martin203
Odpoveď od martin203 na tému Poľovníci na voľnej nohe - bez členstva v PZ
S prvym prispevkom Jagra v tejto teme sa stotoznujem na 1.000% a co sa toho typka tyka, tak je tu dokonca k tomu tema v ktorej som zaujal stanovisko. Ale dobre, tak ako si sa dotal do zdruzenia a ako je to momentalne u Vas? Moje skusenosti Ti neverejne kludne pretlmocim a ver mi, je to slusna zumpa.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 týždnami #19013 od jager
Papo, nie si dobrý človek. Najskôr si dovolíš hrubosti a ak ti dá niekto po ušoch tak sa oháňaš tým, že sa brániš. Mal by si spamatať a ešte raz si prečítaj príspevky pekne porade. A ak si potvrdíš, že niekto iný na teba zautočil, tak potom by som doporučil aby sa ti všetci ospravedlnili. Keďže to tak nie je a ty si začal z hrubím napadaním ospravedlniť by si sa mal ty. Alebo aj nemusíš, ale potom sa nehnevaj keď zostaneš v očiach iných hulvátom.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 týždnami #19014 od johny
Miro ja som z toho tatár ... píšeš že ste si prenajali časť odstrelu od ŠL čo zatiaľ chápem. ŠL Vám určili lokality, kde môžete odstrel vykonávať. Bez doprovodu? A ďalej píšeš že tým že ste si prenajali právo poľovníctva prišlo o členstvo 15 členov PZ ... akého PZ keď sú to štátne lesy? Teraz nemylsi že vyrývam. Ozaj tomu nerozumiem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 týždnami #19017 od Cilan
No ja to chapem tak ze bolo dake zdruzenie kde mali dake problemy a nakoniec to skoncilo tak ze revir prepadol lesom kedze tie maju vecsinou nadpolovicnu vecsinu,tak sa rozpadlo stare zduzenie a nakolko lesy nemaju daky velky zaujem o tieto casti chotara tak vznikla na ich uzemi polovna podspolocnost ktora ma v prenajme cast ich reviru, nieco podobne ako viac zdruzenie pod jednym menom alebo lepsie povedane prenajom jedneho poschodia velkej budovy asi tak by som to chapal ja z tych prispevkov a nevidim na tom nic zle skor vidim ze sa ludia dokazali dohodnut, treba vidiet skor tie dobre stranky ako zle a ospravedlnujem sa vopred ak sa mylim

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 týždnami #19018 od majod
Páni,reagujete jeden na druheho,a v podstate sme zacali riešiť to ,ako sa dostať do združenia.Podla mna je najvačši hnus a hnoj -tajne hlasovanie.To je pre niektorých tá prava demokracia ,však aj poniektorí páni nick -ovia tu na PID?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 týždnami #19020 od Stefan49
Odpoveď od Stefan49 na tému Poľovníci na voľnej nohe - bez členstva v PZ
papo, len tak priatelsky-preco si nedas vysetrit bednu?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 týždnami #19021 od papo
vážim si tvoju priateľskosť, rád ti ju príležitostne oplatím, len mám obavu, že nemáš info, alebo ak máš tak hovor k veci.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 týždnami #19024 od peterbaca
Odpoveď od peterbaca na tému Poľovníci na voľnej nohe - bez členstva v PZ
samozrejme-stari clenovia v tajnych hlasovaniach hlasuju tym sposobom-este ti chybal jeden hlas,musis pridat viac krmit,viac sa snazit,v krcme viac platit a za pat sest rokov
<br/>ta mozno primeme,toto nie je vymyslene je to konkretny pripad,jeden uz clen,mladsi toto formou staznosti napisal na SPZ,asmozrejme sa to ortodoksna zakladna dozvedela lebo v pripade sa zacalo konanie tak ho na navrh jedneho clena vraj za narusovanie medziludskych vztahov zo zdruzenia vylucili,je vsak podana zaloba a tohoto cloveka zastupuje znamy advokat-o pripade ked bude nieco nove budem imformovat

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 týždnami #19028 od Stefan49
Odpoveď od Stefan49 na tému Poľovníci na voľnej nohe - bez členstva v PZ
Tak konkretne sa nejedna o tvoje vedomosti a nazory,to by bolo v poriadku, avsak intelidentne rozmyslanie sa nikdy neprejavuje vulgarnym a surovym utokom na kolegov, coho bohuzial sem trepies az nad mieru! Takymto pristuom k veci nic nevyriesis! To samozrerjme plati aj na tych ktory ti tym istym sposobom odpovedaju!;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 týždnami #19034 od papo
myslím, že s tým hulvátstvom si netrafil adresáta. Len citujem tvojho protežanta, aby si nemusel hľadať inde, znovu krátky súhrn: Darmožráč, parazit, blbec, bordel,krivák, somár, zloduch, blbeček, naničhodník, element, farizej, atakovač análnych otvorov, pijavica,truhlík, padúch, krivák, komunista.......
<br/>
<br/>Pridaj si ku tomu dotyčného druhé ja: Katka-aaa, človek iného vzdelania, ako mám ja, to s s úsmevom nazval schizofrénia. Ja zas vravím, keď mi dochádzajú argumenty, pomôžem si klamstvom.
<br/>
<br/>A k spôsobu získania revíru - aj mne, hulvátovi sa prieči citovať dotknutých, snažím sa presvedčiť niekoho zo zainteresovaných, aby opísali, čo všetko sa dialo.
<br/> Domnievam sa, že tvoj príspevok je reakciou na niečo úplne iné, na diskusiu v úplne inej, dnes už pomaly zabudnutej téme, ak sa mýlim, ospravedlňujem sa.
<br/> A za ostatným si stojím. Bez ohľadu na tvoju zlomyseľnú priateľskú radu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 týždnami #19038 od Stefan49
Odpoveď od Stefan49 na tému Poľovníci na voľnej nohe - bez členstva v PZ
Papo, nemal som na mysli ziadnu zlomyselnu radu! Avsak tato tema je uz tak zdrbana ze prakticky-aspon mne- je si uz tazko vybrat kto a co kedy zacal!!!!!Ti ktori ma poznaju ti dosvecia ze v skutocnosti sa nechcem vobec s nikym natahovat! Ak som sa zle zaradil do tohto blazniveho poradovnika tak potom som ti dlzny ospravedlnenie! Avsak musis sam uznat ze tychto tuna ulozenych utokov by mohlo byt naozaj dost, a keby som ti mohol poradit , ako aj inym, najlepsie riesenie je jedine ignorovat tych ktory si naozaj nezasluzia pozornosti a odpovedi!
<br/>
<br/>S pozdravom!
<br/>
<br/>Stefan

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 týždnami #19040 od papo
máš to ťažšie sa v tom oriemtovať ako my, ktorých sa tunajšie pomery týkajú. problém je niekedy nereagovať, pretože tútu stránku čítajú aj neprihlásení, aj náhodní poľovníci, ale i verejnosť. Stefan, kedže ťa za hulváta nemám, nič sa nestalo;), aspoň sme si trochu popísali.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 týždnami #19058 od jager
Jano ak chceš vedieť viac, zavolaj mi.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 týždnami #19111 od janko80
Ozvem sa buduci tyzden v pondelok este som mimo SR. Dakujem za info.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.141 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 343 návštevníkov a žiadni členovia on-line