chcem sa stat polovnikom-co mam robit?

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41633 od riso11
Odpoveď od riso11 na tému chcem sa stat polovnikom-co mam robit?
nie papo zle si pochopil ja len preto lebo ked to tuna niekto vie kolko to stoji tak sa mi tam neoplati ist ale aj tak tam chcem ist mam par otazok cize musim ale tak je to daleko ... nechcem byt vulgarny je to Rgo Kosice-okolie a je az hore v Cermeli ... mohli dat blizsie ho kusok

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41635 od riso11
Odpoveď od riso11 na tému chcem sa stat polovnikom-co mam robit?
kto vie ako a kedy je otvorene Rgo Košice-okolie ??? prosim je to surne piste aj na mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. vďaka
<br/>P.S. surne velmi surne

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41639 od robco
Odpoveď od robco na tému chcem sa stat polovnikom-co mam robit?
Žiadny rýchlokurz, ale v zmysle vyhlášky MP SR 70 hod. na prednáškach každú sobotu a nedeľu, potom povinná 3 mesačná prax v revíroch a na záver skúšky : strelectvo, teória 7 predmetov a doplnková skúška na ZP pre tých čo ho ešte nemajú. Tzv. rýchlokurzy a individuálne prípravy ani ja neuznávam a chráň boh sa stretnúť s takým poľovníkom čo si iba &quot;vybaví PL&quot; tak ako kdesi na západe Slovenska.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41648 od lanus
Odpoveď od lanus na tému chcem sa stat polovnikom-co mam robit?
robco - prepáč ,ale ja viem svoje ,nakoľko chodievám kandidátov skúšať a je veľký rozdieľ medzi klasickým kurzom a takouto,, rýchlokvaskou&quot;!To ,že je niečo takéto bežné (bez špecialného výberu kandidátov)je medveďou službou poľovníctvu a slúži len na plnenie účtov organizátorov !!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41649 od abba
Odpoveď od abba na tému chcem sa stat polovnikom-co mam robit?
... medvediu službu robíš práve Ty. Ako je možné, že takáto rýchlokvaska prejde cez Tvoje sito? Žeby plnenie vrecka?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41650 od robco
Odpoveď od robco na tému chcem sa stat polovnikom-co mam robit?
Taktiež prednášam a aj skúšam po východe, my sa to snažíme robiť poriadne, ale ľudia sú všelijaký. Neplánujeme počet kurzov, ale podľa počtu záujemcov ich otvárame.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41651 od lanus
Odpoveď od lanus na tému chcem sa stat polovnikom-co mam robit?
abba - keby to tak bolo ako vravíš,tak by som s kritikou nezačal !ale na kamizolu by som si nechal našiť väčšie vrecká !:P

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41653 od abba
Odpoveď od abba na tému chcem sa stat polovnikom-co mam robit?
Bola to nahrávka na smeč. Do kurzu som nechodil, takže neviem ako to tam chodí. Možno &quot;sám vojak v poli&quot; nič nezmôže, ale treba niekde začať, možno práve tu.
<br/> Kynológiu sa podarilo celkom solídne pokritizovať a verím, že na klubových schôdzach sa to prejaví.
<br/> A čo sa týka &quot;rýchlokvasiek&quot;, každý starý poľovník má možnosť a trochu aj povinnosť ich ďalej vychovávať a že ich je dosť aj tu, stačí si pozrieť galériu: sedenie na ulovenej zveri, zálomok na ľavej strane klobúka, alebo ešte lepšie &quot;bejsbolky&quot;, vojenské maskáče na poľovačke a p. a na fóre perfektná poľovnícka terminológia: bachna, danka, teľa, šúlačka ...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41660 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému chcem sa stat polovnikom-co mam robit?
Maš uplnu pravdu ,len najvetší problem tejto doby je demokracia,každy mlady polovnik bez apsolutne žiadnych polovnickych skusenosti si po apsolvovani kurzu mysli že zjedol všetku mudrost sveta ,čest vinimkam ,ale i dobre minena rada od staršieho polovnika v nem vyvolava pocit že čo po nom ten paprda vlastne chce ja som vyrastol v hore dedo,otec boli horarmi mal som sa od koho učit a ucim sa stale ,pretože je nova doba ako to tato mlada generacia nazyva,ale nik nema patent na rozum a maš pravdu najviac je to vidiet pri diskusiach na pokece čo si myslim je pre škodu teto stranky ved stale sa neda rozpravad o polovačke ,ale nemalo by to zajst za ramec tejto informačnej databazy .Možno so mnou nebudu niektory suhlasit ,ale je to len moj nazor.Polovnictvu a Lesu lovu zdar.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41663 od LEON
Odpoveď od LEON na tému chcem sa stat polovnikom-co mam robit?
Takový malý dotaz na ty zasloužilý co si takhle vzpomenout jak se dělali zkoušky dříve když tyhle nářky čtu tak mi to připadá že někteří mají hodně krátkou paměť:x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41667 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému chcem sa stat polovnikom-co mam robit?
Ja poznam jedneho 60tnika co to robil za demizon vina na 3x este sa tym aj chvali a vravi ze taraz by tolke peniaze za to nedal.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41669 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému chcem sa stat polovnikom-co mam robit?
neviem o com tu tociš ja som robil zkušky na lesnickej skole a musel som sa poriadne učit ked už ta to tak zaujima a vobec ma nezaujima ako si robil zkušky ty a uz vobec si nepochopil čo som tu napisal a taky som tu nikoho nekrabičkoval ako zaslužili a nezaslužili a moju pameť prosim ta nechaj na pokoji zatial mi služi dobre .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41670 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému chcem sa stat polovnikom-co mam robit?
Jaro a k tebe len jedno neviem prečo porovnavaš nico čo sa porovnat neda od teba som to nečakal ,poznam kopu polovnikou aj mladych aj starsich co by mali vratit polovny listok,pretože v 60 tke už malokdo robi polovny listok

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41672 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému chcem sa stat polovnikom-co mam robit?
a ešte k tebe s tou polovnickou terminologiou s ABBOM plne suhlasim

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41674 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému chcem sa stat polovnikom-co mam robit?
Lubo nepochopil si moj prispevok asi, ten panko robil ako 25r svoj prvy polovny listok, jeho tata bol velky stranik KSC v jednom velkom podniku. Ked sa posilnil tak sa chvalil ako 25r sa stal polovnikom na 3x za demizon vina. Pisal som o tom ze volakedy to nietori robili za klobasky a vino dnes za prachy. ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41675 od LEON
Odpoveď od LEON na tému chcem sa stat polovnikom-co mam robit?
jo jo hold nejsem 100% ale nejsem slepý a něco si pamatuji;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41676 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému chcem sa stat polovnikom-co mam robit?
tak potom patriš mezi tych zaslužilich;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41679 od PoloVlad
Odpoveď od PoloVlad na tému chcem sa stat polovnikom-co mam robit?
Ja tvrdim, že poľovníkom sa nemôžeš stať, poľovníkom sa musíš najprv narodiť. Skús sa zamyslieť aj nad týmto.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41680 od robco
Odpoveď od robco na tému chcem sa stat polovnikom-co mam robit?
Presne tak, vážení páni, skúšky síce robí kade kto, ale poľovník musí mať pravé obetavé, poľovnícke srdce!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41681 od riso11
Odpoveď od riso11 na tému chcem sa stat polovnikom-co mam robit?
veru veru súhlasím s vyjadrením robca a PoloVlada je to niečo čo musí mať človek v srdci tuho vštiepené, nie je to o peniazoch ... je to o láske k prírode a všetkému živému čo je v nej. Som veľmi rád, že mňa tak poľovníctvo chytilo za srdce hoci ešte nemám poľovnícke právo, ale chcem ho získať za každú cenu! Poľovník nie je len lovec, je v hlavnom rade chovateľ... :liar::liar:zamyslime sa nad sebou či najprv sejeme a až potom žneme! Lebo sú mnohý v radoch SPZ, ktorý nesejú a iba žnú! Ale tým nechcem nikoho viniť len upozorniť aby sme sa nad týmto zamysleli a našu prírodu a všetko čo je v nej zveľaďovali a ochraňovali a zachovali pre dalsie generacie

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.116 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 334 návštevníkov a žiadni členovia on-line